بازاریابی

علائم تجاری در مقابل تبلیغات در مقابل تبلیغات در مقابل بازاریابی در مقابل روابط عمومی

بسیاری از مردم در مورد تفاوت بین مارکها ، تبلیغات ، تبلیغات و روابط عمومی اشتباه می گیرند. از این نظر ، روند واقعی “بازاریابی” به اشتباه درک می شود. برای درک اصلی شما ، بازاریابی یک رویداد یا فعالیت یک زمانه نیست ، بلکه یک فرآیند ، ترکیبی از چیزهایی است که با هم مخلوط می شوند. طبق تعریف ، بازاریابی فرآیند اختلاط یک محصول ، قیمت ، مکان و تبلیغ است ، اما ابتدا …

مارک ها
یک نمونه عالی از مارک تجاری اپل است. iMac ، iPod ، iTouch ، iPhone ، iTunes. نکته ای کسب کنید؟ اپل با استفاده از مؤلفه “من” یک استراتژی تجاری گسترده را ابداع کرد. در مورد هتل های Ritz-Carlton ، LifeTime Family Fitness ، هتل های هیلتون فکر کنید و چه می بینید؟ خدمات کلاس اول ، امکانات لوکس ، خدمات عالی؟ حال ، در مورد بهترین وسترن ، تناسب اندام 24 ساعته ، متل 6 چه می توان گفت؟ هر کدام از اینها “مارک” چیست؟ آیا می توانید کنتراست را ببینید؟ مارک شرکت شما چیست؟ مطمئنی؟ اگر فکر می کنید یک تسهیلات مجلل هستید ، آیا آن را پیشنهاد می کنید؟ آیا می بینید که یک منشی میز جلو ریتز کارلتون دارای یک دکمه است که باعث تشویق باشگاه میهمانان مکرر می شود؟ آیا می بینید که یک منشی در متل 6 با لباس 1000 دلاری پوشیده است؟ آیا همه کارهایی که انجام می دهید ، برای مثال ، چاپ ، نوشتن و ارائه پیام با مارک تجاری شما سازگار است؟ اگر اینگونه نباشد ، ممکن است بخواهید هویت مخاطب هدف واقعی خود را در نظر بگیرید و برای اطمینان از ادامه خدمات خود به طور مستقیم با آن تلاش کنید.

تبلیغات
تبلیغات فرایند واقعی نمایش پیام شما است. تبلیغ در رادیو… تبلیغات در تلویزیون… تنها عملی که اتفاق می افتد چیزی است. پیوند تبلیغات و مارک تجاری خود را با یکدیگر ، یک فرایند بازاریابی انجام می دهید. اگر فقط تبلیغ می کنید و هیچ هدفی ، هدف و واحدی ندارید ، فقط یک توله سگ گمشده هستید که بدون هدف در دادن یک خانه خوب به سرگردانید.

تبلیغات
ارتقاء معمولاً یک رویداد یک زمانه برای یک هدف یا یک هدف خاص است. در حالی که بازاریابی ادامه دارد ، ارتقاء می تواند یک روز ، یک هفته ، یک ماه یا حتی یک ساعت باشد. در خرده فروشی ، “فروش” معمولاً یک پیشنهاد تبلیغاتی است. فروشندگان خودروهای مورد علاقه صفر نشان دهنده پیشنهاد محدودی هستند. آنها معمولاً تاریخ شروع و پایان خاصی دارند و درک کاملی از بازده سرمایه گذاری (یعنی بازده سرمایه گذاری) دارند که یک پیشرفت خاص برای موفقیت آن باید داشته باشد.

روابط عمومی
روابط عمومی یا روابط عمومی معمولاً حول منابع خبری ناپرداخت می چرخد ​​و به تجارت شما متمرکز می شود. اگر داستانی مثبت یا مثبتی را مشاهده می کنید که به دنبال یک خبر یا مقاله روزنامه هستید ، این نوع روزنامه نگاری است که یک شرکت روابط عمومی می تواند به شما کمک کند. آنها با رسانه ها روابط محکمی برقرار کرده اند و غالباً به امید برخی از مطبوعات آزاد ، داستانی را در مورد مشتری خود به آنها می دهند. شما همچنین می توانید از قدرت یک مطبوعات آزاد و روابط عمومی بهره ببرید ، اگرچه گاهی اوقات می توان توجه به آن دشوار بود ، که این یک نقطه قوت یک شرکت روابط عمومی است.

بازاریابی
بازاریابی فرایندی است که همه عناصر فوق را به حرکت در می آورد. این احساس ، تصویر و لحن تبلیغات ، تبلیغات و روابط عمومی را هدایت می کند. برای هر یک از این عناصر ، متخصصان در هر یک از این زمینه ها وجود دارند. شما فقط می توانید یک شرکت را برای مقابله با برند خود و یک شرکت دیگر برای مقابله با تبلیغات ، بازاریابی و روابط عمومی خود استخدام کنید. البته ممکن است به عنوان یک صاحب مشاغل کوچک ، همیشه بودجه ای برای این شرکت ها نداشته باشید. می توانید یاد بگیرید که چگونه می توانید در http://TheMarketingWire.com به نتایج مشابه برسید و آخرین اخبار در بازاریابی ، آموزش و منابع را برای کمک به ایجاد و رشد کسب و کار خود بدست آورید.

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا