اخبار بازار

عصر شیشه اطلاعات (قسمت 1: تبلیغات هدفمند)

دنیای درخشان امروز واضح تر از آنچه فکر می کنید است. دوستانتان را هزاران مایل دورتر از خود نگه دارید و هر کس را که از آنها برکت داده اید در حساب شخصی خود قرار دهید. قشنگه ، مگه نه؟

همه روزه هزاران نفر از افراد با نفوذ مخاطبان خود را در شبکه های اجتماعی محبوب ایران (معمولاً اینستاگرام) سرگرم می کنند و وسعت این آشفتگی بازار به گونهای است که هر کس می تواند موضوع صحیحی را پیدا کند و دنبال کند.

در Mahanics شبکه ها را دنبال می کنیم. ما اطلاعاتی را که دیگران به درخواست ما و عموم منتشر می کنند گردآوری می کنیم و شبکه گسترده ای از ارتباطات بین افراد ، مباحث و اطلاعات ایجاد می کنیم.

شبکه های مورد نظر اثری است که کاربران در دامنه عمومی مانند اینستاگرام رها می کنند و با دنبال کردن این شبکه ها می توانید علایق و مباحث مربوط به آنها را مشخص کنید.

در ابعاد بسیار بزرگ و بزرگ ، اطلاعات موجود می تواند به پژوهشگران اجتماعی کمک کند و به آنها در کشف ارتباطات گسترده و جزئیات پنهان جامعه کمک کند. شرکت ها و مشاغل در هر مقیاس می توانند براساس حوزه کاری و شرایط خود بهترین بستر ، محتوا و زمان را برای جذب مخاطب مناسب و تبدیل آنها به مشتری پیدا کنند.

با جمع آوری مقادیر زیادی از داده های عمومی از جامعه و تجزیه و تحلیل آنها با روش های پیشرفته و مناسب ، هانیخ اطلاعات پنهان بین داده های بزرگ و راهکارهایی مانند انتخاب بستر تبلیغاتی مناسب ، تعیین محتوای تبلیغات و حتی بهترین زمان برای به دست آوردن بیشترین بازخورد را خنثی می کند. شما

به عنوان مثال ، برای یک تجارت خدمات پرداخت خارجی متوسط ​​یا کوچک ، برداشت کلی این است که مهمترین مشتری این مشاغل دارای شرکت های دیگر و افراد مرتبط هستند ، در حالی که به طور صحیح و اصولی جامعه را مرور می کند و فاکتورهایی مانند امنیت ، فریلنسرها و گیمرهایی را که نیاز به کارت هدیه و چنین خدماتی دارند ، درآمد بالایی دارند. بیشتر هزینه و انرژی هزینه شده است.

اما این تجارت کجا و چگونه باید برای جذب مخاطب و تبدیل آنها به مشتری ، از کجا و چگونه استفاده کند؟ آیا تبلیغات به تنهایی تأثیر لازم را دارد؟

پاسخ این سؤالات در اولین راه حل ، مطالعه بنیادی و گسترده شرکت است. با پیدا کردن و هدف قرار دادن جامعه هدف این مشاغل و سپس دنبال کردن علایق مشترک آنها ، می توانید تأثیرگذارترین نکات و مباحث را برای جامعه هدف بیابید که لزوماً به این معنی نیست که شما باید در بین گیمرهای سایت تبلیغ کنید. تبلیغات مربوط به بازی. گاهی اوقات ، به دلیل انحصار زیاد یا قیمت ، تبلیغات از این طریق نمی تواند مستقیماً تبلیغ شود ، و برای دسته های زیر از جامعه هدف ، تبلیغات گریزی وجود ندارد. چه کسی می داند ، شاید داده ها به ما بگویند تبلیغات در صفحه فروش ماهی کنسرو بازده بالاتری نسبت به تبلیغات در سایت بازی دارد!

بعد از موارد فوق ، برای جذب مخاطب چه باید گفت؟ پاسخ مستقیم به نگرانی های عمومی و متداول جامعه هدف می رود. دغدغه گیمرها چیست؟ قیمت؟ پشتیبانی؟ تجربه ی کاربر؟ یافتن پاسخ نه تنها به شما در تعیین محتوای تبلیغ خود کمک می کند بلکه درصد سرمایه گذاری داخلی در هر بخش را نیز روشن می کند.

از این گذشته ، تبلیغات بیش از حد یا تبلیغات بیش از حد تضمینی برای بازده بالا نیست. رفتن به هر سکو و هر موضوعی ، اگر هوشمندانه باشد ، باعث کاهش چشمگیر هزینه ها و افزایش بهره وری خواهد شد.

برای مشاوره رایگان یا اطلاعات بیشتر از طریق ایمیل ، توییتر یا اینستاگرام با ما تماس بگیرید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه اخبار بازار کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd tinyurl.com plink.ir g6g.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا