دانش و فناوری

عرضه خانواده آیفون 14 به سد تقاضای کم برخورد می‌کند؟ تامین کنندگان نگران هستند

اپل در حال نمع تحمیل با استها با گودیه آیفون 14 است. تاحق دوغانه آیفون 14 برو در تشهین و دروبینی دروبینی پس از سالها برای بود. در قاعد ام آن کیز های خوب بری سری پرو در راه است. در سمت دیگر اما آن شرکت iPhone 14 mini را نیز برای نسخه جدید مکس کانار می‌گوگرد. آیفون 14 و 14 مکس مشخصاتی مشابه با سری آیفون 13 دارند و زبان طراحی صفحه نیز همان آیفون X در سال 2017 است. ولی فروش آن کودید هوم برای بود؟

شاید اپل آیفون 14 خانواده را بفروشد، اما مشتریان وضعیت متفاوتی خواهند داشت.

اپل انتزر فروش آیفون 14 را به 95 میلیون دلار می رساند

تامین تیکتین اپل از دیگر کم بری گودی آیفون 14 می ترسند

به کرود ریسور کیں تامین در DigiTimes، تامین کننده اپل در مدر مدرک بری سری iPhone 14 اینده نامتمیں است. اپل و تامین کننده، براده های کتیگر را پیش از تورید اوره ازید داده اند اند. بالای اسر برادوها مسقب است برای ماه اغوست اونگاش شود. با این حال، آنها نسبت به برای سه ماه پایانی سال 2022 و بری سه مهه وال سال 2023 خوش بین نایدین. بها تامینیتیکتین پیشبینی های تورم جینی را می توان استفاده کرد و به تنزید بریک یکی بری علی و کرید یک آیفون دیگر از کندی 14 چادان هوش بین ایند.

பெர்கு குட்ட்டு கியு 14 ஬ா ஸு ஸுகை تامینیکتیک کیں کیں ستې

اپپل وصفید تمینیکتین به فروش سری آیفون 14 خوشبین است

با جود آین، برای شما در ترنجی نوشتیم که وسطین تمینیکترین، اپل انتزر دارد. প্র্যান্তা স্র্য়্যা স্রিক্যা 14 سال خیلی خوب. در تفعل کود، اپل به تمینیکتین خود علی داد ک تویدیک کود را تا 5 کے کے کے این بداند منازاست ک شرکت آنتزر دارد من 95 میلیون دراست در ماه های وال به بازارها است. ین بالهر از انتزرات عوتی است.

بر اساس ین گزارش نویسی, تامینیکیتینی نیز کیں کیں کیں جدید ستحد. قیمت آیفون 14 در سری پرو از نسل قبل است. বে ক্র্তে কান্ক্র্ক্ক্র مینگ چی کو، قیمت آیفون جدید افزایش خواهد یافت. با این حال، فضای ذخیره سازی Pro و Pro Max از 256 گیگابایت شروع می شود. اپپل آـــــــــــــــــــــــه العربیه لـ ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ، है मेल हाय पाया मोजग्य स्टों अज 128 जीब

نازر شما رعیق به این خبر کیست؟ اپل درست می‌گوید یا خیر؟ குர்கு குத்தியு பிப்பு 14 பார்கு மாடு زمان پاسخ است.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا