عرضه آیفون 15 پرو مکس با تأخیر انجام خواهد شد

آنطور که اخبار جدید می گویند، عرضه آیفون 15 پرو مکس احتمالاً با 3 یا 4 هفته تأخیر انجام می شود. آیا مشکلی در عرضه پرچمدار خانواده آیفون 15 بوجود آمده است؟
خبرهای جدید عنوان می کنند که احتمالاً عرضه آیفون 15 پرو مکس با 3 یا 4 هفته تأخیر انجام شود. همیشه استقبال از گوشی های جدید اپل همزمان با ارائه به بازار، آنقدر زیاد است که این شرکت نمی تواند پاسخگوی بازار باشد و در اکثر موارد گوشی هایش با تأخیر به بازار عرضه می شوند. حال باوجود اینکه می دانیم شاید امسال خبری از آیفون پرو مکس نباشد و به جای آن 15 اولترا معرفی شود، اما اخبار می گویند که احتمالاً تأخیر در عرضه آیفون 15 پرو مکس وجود دارد.
بیشتر بخوانید: اپل رکورد سرعت انتقال داده را با کابل های USB-C آیفون 15 می شکند؛ 40 گیگابایت بر ثانیه!
عرضه آیفون 15 پرو مکس با تأخیر انجام خواهد شد
انتظار می رود اپل تا سه هفته دیگر از گوشی های سری آیفون 15 رونمایی کند و تا چهار هفته دیگر عرضه این محصولات را آغاز کند. با این حال، قوی ترین عضو این خانواده با پیشرفته ترین سیستم دوربین، یعنی آیفون 15 پرو مکس احتمالاً به دلیل آماده نبودن حسگر تصویر با چند هفته تأخیر و در ماه اکتبر در اختیار خریداران قرار می گیرد.
به نظر می رسد که تأمین کننده قطعات دوربین، یعنی سونی قادر نخواهد بود حسگر تصویر مورداستفاده آیفون 15 پرو مکس را به موقع ارائه کند تا این گوشی نیز در کنار سایر مدل های جدید عرضه شود.

انتظار می رود اپل بزرگ تریهن به روزرسانی دوربین را برای آیفون 15 پرو مکس درنظر گرفته باشد. این مدل از سیستم لنز پریسکوپ بهره می برد که زوم اپتیکال بیشتری نسبت به محدودیت فعلی 3 برابری ارائه می کند. آیفون 15 پرو کوچکتر از این قابلیت برخوردار نخواهد بود. آیفون 15 و آیفون 15 پلاس نیز مجهز به دوربین های واید و اولترا واید خواهند بود، اما خبری از دوربین های تله فوتو نخواهد بود.
پیش بینی می شود که اپل آیفون های جدید را در کنار اپل واچ سری 9 و اولترا 2 در 12 سپتامبر معرفی کند. پیش سفارش  این محصولات احتمالاً از 15 سپتامبر می شود و این محصولات از 22 سپتامبر در دسترس مشتریان قرار می گیرند. تاخیر سه تا چهار هفته ای که در یادداشت تحلیلی به آن اشاره شده است، تحویل آیفون 15 پرو مکس را به 6 تا 13 موکول می کند.
در سال های گذشته، چند شاهد این موضوع بودیم که اپل برخی از مدل های آیفون را چند هفته دیرتر از سایر مدل ها عرضه کند. برای مثال، آیفون XR بعد از آیفون XS و آیفون 14 پلاس بعد از آیفون 14 روانه بازار شدند. آیفون 12 مینی و آیفون 12 پرو مکس نیز چند هفته پس از آیفون 12 و آیفون 12 پرو عرضه شدند.
عرضه آیفون 15 پرو مکس
براساس گزارش های گذشته تولید گوشی های سری آیفون 15 تا اکتبر امسال کاهش می یابد. شایعه دیگری درمورد مشکلات تولید صفحه نمایش آیفون 15 پرو در ماه های اخیر منتشر شد.
انتظار می رود که در سری آیفون 15 مانند آی پدهای جدید USB-C جایگزین پورت شارژ لایتنینگ شود. آیفون 15 و آیفون 15 پلاس از طراحی جزیره پویا بهره می برند که اولین بار با آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس معرفی شد.
انتظار می رود که در آیفون 15 پرو و ​​آیفون 15 پرو مکس تیتانیوم جایگزین فولاد ضد زنگ شود. علاوه بر این، در مدل های پرو آیفون 15 سوئیچ استاندارد قطع صدا با یک دکمه قابل تنظیم برای عملکرد های مختلف جایگزین خواهد شد، درست مثل دکمه Action در اپل واچ اولترا. این تغییرها باعث ایجاد امکانات بیشتر و کارکردهای متنوع تر در آیفون 15 خواهند شد.
بیشتر بخوانید:

    اولین تصاویر از کابل های USB-C اپل برای آیفون 15 فاش شد؛ بافته شده و در رنگ های متنوع!
    آیفون 15 اولترا در راه است؛ با پرو مکس خداحافظی کنید!
    کاهش چشمگیر حاشیه نمایشگر آیفون 15 در قیاس با آیفون 14 [+عکس]

نظر شما درباره تأخیر در عرضه آیفون 15 پرو مکس چیست؟ دیدگاه خود را در بخش کامنت ها با ای جی مارکت در میان بگذارید و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.
.
منبع: شهرسخت افزار
 

دکمه بازگشت به بالا