دانش و فناوری

طراحی گوشی شیائومی 12 پسرفت به شمار خواهد رفت

عکس های لو رفته از شیائومی 12 نشان می دهد که این گوشی از نظر ظاهری جذابیت کمتری نسبت به شیائومی می 11 دارد. تحلیلگران معتقدند شیائومی باید در طراحی این گوشی تجدید نظر کند.

شیائومی 12 یکی از مهم ترین گوشی هایی است که به زودی رونمایی می شود و مطمئنا یکی از بهترین گوشی های شیائومی 2021 خواهد بود. اما در کل بعید است که بتوانید با پرچمدار گلکسی اس 22 رقابت کنید.

تاکنون جزئیات بیشتر تلفن شیائومی 12 منتشر نشده؛ اما اطلاعات کمی که تاکنون منتشر شده است چندان امیدوارکننده نیست.

Redmi K30S
Redmi K30S

سبک طراحی شیائومی 12

اخیراً یک پخش کننده دیجیتال معروف به نام Digital Chat Station تصویری را در پلتفرم چینی Weibo به اشتراک گذاشته است که شیائومی Redmi K30S را به نمایش می گذارد. این گوشی که فقط در بازار چین موجود است، مجهز به ماژول دوربین عالی است که توجه همه بینندگان را به خود جلب می کند. Whistle مدعی شده است که شیائومی به این سبک طراحی در تولید گوشی های جدید خود ادامه خواهد داد. یا حداقل در مورد طراحی دوربین، چنین راهی خواهد داشت.

برتری دوربین K30S Redmi برای کسانی که با طراحی شیائومی آشنا هستند تعجب آور نیست. لنز دوربین بزرگ با طیف وسیعی از لنزهای کوچک. این مورد را قبلا در شیائومی می 10 تی پرو (مدل K30S) و بسیاری از گوشی های شیائومی دیده بودیم. اما مشکل اینجاست که شیائومی در طراحی شیائومی ۱۲ به این طراحی ادامه خواهد داد. استراتژی که مورد انتقاد کاربران قرار گرفته است.

خوب، هنوز هیچ چیز مشخص نیست و تغییرات احتمالی وجود دارد. اما مرکز گفتگوی دیجیتال به اندازه کافی صادق است که ما می خواهیم از اخبار او اطمینان بیشتری داشته باشیم.

Mi 11 Ultra
شیائومی می 11 اولترا

تحلیلگران: بهتر است شیائومی سبک طراحی را تغییر دهد

ماژول بیرون زدگی می تواند اطلاعات زیادی در مورد تنظیمات دوربین و قابلیت های آن ایجاد کند. به عنوان مثال، اگر سه بار به دوربین بزرگ شیائومی Mi 11 Ultra نگاه کنید، ممکن است فکر کنید که این دوربین می تواند عکس هایی با کیفیت بالا ثبت کند. اما اگر به Xiaomi Mi 10T Pro نگاه کنید، لنزهای دوربین کوچکی را می بینید که زیر لنز اصلی قرار گرفته اند و فکر می کنید این دوربین ها نمی توانند همه شما را ببینند.

بیرون زدگی ماژول دوربین به نوعی قدرت آن را نشان می دهد و بیرون زدگی و تنظیم لنزهای Redmi K30S قدرت و زیبایی را نشان نمی دهد. به همین دلیل است که بسیاری از تلفن های ارزان قیمت که به دلایلی مجهز به لنزهای کمکی زیادی هستند، ارزان به نظر می رسند. زیرا لنزهای کوچکتری برای کمک به لنز جلو در ماژول دوربین قرار داده شده است.

امیدواریم این خطای طراحی را در شیائومی 12 مشاهده نکنیم. کاربران می خواهند آخرین پیشرفت ها و فناوری ها را بدون مشاهده ایرادات بپذیرند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد طراحی شیائومی 12 چیست؟ نظرات خود را در قسمت نظرات بنویسید.

منبع: techradar

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا