دانش و فناوری

طراحی پنل پشتی Xiaomi 12 با 3 سنسور دوربین لو رفت

تصاویر جدید منتشر شده در پنل پشتی شیائومی 12 از طراحی ماژول دوربین این گوشی خبر می دهد. به نظر می رسد شیائومی با این نوع طراحی سعی کرده انتظارات طرفداران را برآورده کند.

با نزدیک شدن به تاریخ عرضه پرچم شیائومی 12، اخبار بیشتری از این گوشی به بیرون درز می کند. پیش از این اعلام شده بود که شیائومی از پرچمدار خود در تاریخ 12 دسامبر (21 آذر) رونمایی خواهد کرد. اما پس از مدتی مشخص شد که 28 دسامبر (7 ژانویه) قرار است از این لیست رونمایی شود.

ویژگی های شیائومی 12 نشان می دهد که این گوشی یکی از بهترین گوشی های شیائومی 2021 خواهد بود، اما با توجه به تاریخ عرضه آن در سال 2022، باید با بهترین گوشی های 2022 رقابت کند.

طراحی پنل پشتی شیائومی 12 با 3 سنسور دوربین نشتی

طراحی پنل عقب شیائومی 12

به گزارش جی اس ام آرنا، به تازگی تصاویر جدیدی از پنل پشتی نسخه استاندارد شیائومی 12 منتشر شده است که جزئیات بیشتری از طراحی این گوشی را نشان می دهد. در قسمت ماژول دوربین، محل نصب 3 سنسور نظارت می شود. دایره بزرگ که در بالای دو دایره پایینی قرار دارد، سنسور دوربین اصلی شیائومی 12 خواهد بود. فلاش دوربین و میکروفون نیز درست در کنار سنسورهای کوچکتر قرار دارند.

این تصویر از پنل پشتی شیائومی 12 منجر به عرضه مدل جدید دوربین گوشی شد تا تصویر دقیق تری در ذهن مخاطب ایجاد شود. علاوه بر این، این خبر توسط Digital Chat Station منتشر شد که از عرضه سه مدل شیائومی 12 خبر داد. در این میان شیائومی روشی متفاوت را برای رونمایی از پرچم‌های نسل قبل انتخاب کرده است. شیائومی نسخه استاندارد Mi 11 را زودتر از Mi 11 Pro و Mi 11 Ultra معرفی کرد.

این مدل طراحی دوربین شیائومی 12 خیلی جدید نیست. شیائومی Mi 10T و Mi 10T Pro طراحی دوربین یکسانی دارند. بسیاری از طرفداران این مدل طراحی جدید را مورد انتقاد قرار داده اند. با این حال امیدواریم عملکرد و قدرت بالای دوربین بتواند نظر کاربران را جلب کند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد طراحی پنل پشتی شیائومی 12 چیست؟ نظرات خود را در قسمت نظرات بنویسید تکرار اشتراک گذاری.

منبع: gsmarena

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا