دانش و فناوری

صفحه نمایش ردمی واچ ۲ و ردمی نوت ۱۱ از نوع AMOLED خواهند بود

به تازگی خبری اعلام شد که صفحه نمایش Redmi Watch 2 و Redmi Note 11 AMOLED خواهند بود. استفاده از صفحه نمایش OLED مطمئنا موضوع جدیدی نیست. اما محبوبیت و عملکرد شگفت انگیز آنها باعث شده است که صفحه نمایش های OLED راه خود را به طیف گسترده ای از محصولات باز کنند. ادامه دادن با ترنجی با من باش.

از محصولات بی نظیر Redmi Watch 2 و صفحه های Redmi Note 11 استفاده کنید

دو محصول بعدی شیائومی هستند Redmi Watch 2 (Redmi Watch 2) و ردمی نوت 11 (ردمی نوت 11) در تاریخ 28 اکتبر (15 آبان) وارد بازار می شود. لازم به ذکر است که این دو محصول دارای صفحه نمایش AMOLED خواهند بود. این افشاگری توسط حساب رسمی Redmi صورت گرفت که اخیراً تعدادی بنر مرتبط با این محصولات را به حساب Weibo ارسال کرده است.

مشخصات Redmi Note 11 و Note 11 Pro فاش شد: از تراشه MediaTek استفاده می کنید؟

لیست گوشی های شیائومی ردمی نوت 11 که از نمایشگرهای OLED استفاده می کنند

Redmi Watch 2 دارای یک پنل 1.6 اینچی AMOLED است که در آخرین پوستر آن را با رنگی جدید می بینیم. پیش از این، این گوشی هوشمند در رنگ مشکی نیز دیده می شد. در حالی که تصاویر تازه رونمایی شده نیز گزیده آبی را نشان می دهند.

صفحه نمایش ساعت Redmi 2

وجود نمایشگر AMOLED در Redmi Note 11 تایید شده است، اما ابعاد نمایشگر آن مشخص نشده است. این شرکت همچنین ادعا می کند که ابعاد سوراخ یا سوراخ مربوط به دوربین سلفی 2.96 میلی متر است. لبه های چپ و راست صفحه نمایش 1.75 میلی متر است.

صفحه نمایش Redmi Note 11

ردمی همچنین اعلام کرد که قاب پشتی ردمی نوت 11 با شیشه AG پوشیده خواهد شد. وب سایت خبری gsmarena اعتقاد بر این است که بافت بهتری دارد و در برابر خراش و کبودی مقاوم تر است.

ساعت هوشمند شیائومی ردمی واچ 2 در 27 نوامبر 2014 به طور رسمی عرضه می شود

صفحه نمایش Redmi Note 11

این شرکت هنوز برخی از ویژگی های کلیدی ماده 11 از جمله چیپست و پردازنده، طراحی دوربین و اندازه باتری را مشخص نکرده است. اما در شش روز آینده و با رونمایی از این محصولات، می توان انتظار داشت که ردمی در شب قبل از مراسم از جزئیات بیشتری از سری Redmi Note 11 و Redmi Watch 2 رونمایی کند.

نظر شما در مورد این محصولات جدید چیست؟ با توجه به محبوبیت سری ردمی نوت، آیا این محصول را خریداری می کنید؟ دغدغه اصلی شما و راه های خرید این محصول چیست؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا