دانش و فناوری

شیائومی MIUI 13.5 را با این ویژگی‌ها توسعه می‌دهد

رابط کاربری MIUI 13 از سه ماه پیش بر روی دستگاه های شیائومی قابل استفاده سا با این خبر همراه ما باشید.

قیمت روز گوشی های بازار ایران

ظاهرا شرکت شیائومی با معرفی آپدیت رابط کاربری جدید، قصد دارد تا نسخه جدید را رفع کند و نسخه جدید را ارتقاء دهد تا برای معرفی نسخه جدید خود، یعنی MIUI 14 فرصت بیشتری داشته باشد. در اینجا چیزی وجود ندارد که بتوانید از وب سایت خود دانلود کنید (MIUI 14).

شیائومی MIUI 13.5

طبق تصویر منتشر شده از لوگو رابط کاربری MIUI 13.5 در وب‌سایت Xiaomiui، مخصوص می‌ش د ده گه لوگو بر اساس مقایسه های این نشریه با لوگوی قبلی انجام شده است، تغییرات در رنگ و ظاهر عدد 3 مشاهده می شود. همه این موارد نشان می دهد که شرکت شیائومی در حال حاضر، قصد رونمایی از نسخه MIUI 14 را ندارد و در حال توسعه رر.

شیائومی MIUI 13.5

هفته خود شیائومی، گوشی‌هایی از این شرکت می‌توانند از رابط کاربری MIUI 13.5 استفاده کنند

رابط کاربری جدید شیائومی

تو را راحت نخواهم گذاشت: به سوی تو می آیم تو را راحت نمی گذارم: به سوی تو خواهم آمد. استفاده از قابلیت رابط کاربری در نسخه قبلی به صورت مخفی و در قسمت گوشه بالا سمت راست نمایشگر بود ولی در نسخه جدید برای استفاده راحت از آن، در مرکز نمایش ظاهر می شود تا کاربر بدون لمس بالای صفحه نمایش کارها را کنترل کند.

مواردی از جمله فونت‌های درون دوربین‌های رابط، منوی نرخ تازه‌سازی، نمایش برنامه‌ها به پنجره‌های داخلی شناور نید. شرکت شیائومی قصد تغییرات جدید را ندارد و تنها بر روی تغییرات ظاهری، بهینه‌سازی و کارایی ساده‌ای است.

در این میان تا چند هفته آینده شاهد رونمایی نسخه جدید اندروید 13 در کنفرانس سالانه Google I / O دید بود که گوشی های هوشمند شیائومی نیز این نسخه از اندروید را دریافت خواهد کرد.

تولیدی که فعلا با نسخه پایدار جدید اندروید 13 فاصله داریم اما برای گوشی های هوشمند ساز گوگل در دسترس هستند و سایر سازندگان هم باید دستگاه های خود را به این نسخه جدید سازگار غیرقابل قبول باشند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد شیائومی MIUI 13.5 ؟ در زیر چند پیشنهاد در مورد نحوه ظاهر یا گرفتن قرار ملاقات برای وسایل عتیقه ارائه شده است.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا