دانش و فناوری

شیائومی 12T Pro و شیائومی ۱۲ تی رسما معرفی شدند + قیمت جذاب

شیائومی بالاخره پرچمدارهای اقتصادی خود را در خانواده ۱۲ معرفی کرد. سری مورد انتظار Xiaomi 12T که در ۲ عضو پایه و پرو ارایه می شوند، با ارتقا قابل توجه در بخش سخت افزاری رونمایی شدند. شیائومی 12T Pro با بهترین تراشه پرچمدار کوالکام و شیائومی ۱۲ تی با یکی از بهترین تراشه‌های سطح بالای مدیاتک مجهز شده اند.

شیائومی 12T Pro و شیائومی ۱۲ تی

خانواده شیائومی 11T یکی از محبوب‌ترین موبایل‌های پرچمدار اقتصادی بازار بود. این محصولات در بازار کشورمان نیز محبوبیت ویژه‌ای دست‌وپا کردند. خانواده Xioami 12T با قیمت مناسب و مشخصات جذاب احتمالا جانشین‌های بسیار جذابی خواهند بود.

بیاید با بحث شیرین قیمت شروع کنیم. البته پیش از اعلام قیمت بد نیست بگوییم که شیائومی وعده ۳ سال آپدیت اساسی اندروید و ۴ سال آپدیت امنیتی را داده است. این یعنی شیائومی ۱۲ تی پرو و برادر کوچکترش که با اندروید ۱۲ ارایه می شوند، تا اندروید ۱۵ رسما آپدیت خواهند شد.

شیائومی قیمت بازار جهانی Xiaomi 12T Pro را از ۷۴۹ یورو برای مدل ۸ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی اعلام کرد:

قیمت شیائومی ۱۲ تی پرو

قیمت شیائومی ۱۲ تی پرو

همچنین برادر ارزان تر آن یعنی Xiaomi 12T برای مدل ۸ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی قیمتی زیر ۶۰۰ یورو دارد:

قیمت شیائومی ۱۲ تی

قیمت شیائومی ۱۲ تی

شیائومی با تاکید زیادی در مراسم رسمی گفت که قیمت برای بازارهای مختلف متفاوت خواهد بود. این قیمت ها با توجه به واحد یورو که دارد، برای اروپا است. انتظار می رود که قیمت محصولات بازار هند ارزان تر باشند.

خب، اجازه بدهید به سراغ مشخصات جذابی این دو محصول بریم. مشخصاتی که تقریبا همان مواردی است که انتظار داشتیم و در شایعات شنیده بودیم/

شیائومی ۱۲ تی پرو

شیائومی ۱۲ تی پرو

مطلب در دست تکمیل است …

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا