دانش و فناوری

شیائومی پد 5 درحین اجرای ویندوز 11 و بنچمارک Geekbench دیده شد

در ماه نوامبر سال گذشته، یک توسعه‌یافته می‌شود سیستم‌عامل ویندوز 11 ARM را بر روی تبلت. شیائومی پد 5 بهره‌مند از اندروید بوت کند. ژک ا ک ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر هنوز مشکلی وجود ندارد، این امر مانع از اجرای Geekbench بر روی تبلت و نمایش امتیازات آن نشده است.

اجرای ویندوز 11 در تبلت شیائومی پد 5

شیائومی پد 5 با سیستم‌عامل ویندوز 11 ARM64 مایکروسافت، موفق به کسب امتیاز 465 و 1992 در تست‌های کسب این نتایج کمتر از امتیاز و 780 2800 تبلت در هنگام اجرای نرم افزار استوک در خود اندروید است، اما با این وجود باز هم می توان سیستمعامل ویندوز و شماره نرم افزارها را بر روی آن اجرا کرد.

اجرای ویندوز 11 در تبلت شیائومی پد 5

اجرای ویندوز 11 در تبلت شیائومی پد 5

وشت این پروژه با نام کاربری PaluRookie در Weibo که گزارش آن از طریق IT صفحه اصلی منتشر شده است، اعلام کرده است که در حال‌حاضر مشکلی با درایور PEPs (Platform Extension Plug-ins) در این تبلت وجود دارد. GPU نیز به‌دلیل درایور آن ناکارآمد بوده است، اما امیدواریم که هر دو مشکل به‌زودی حل شود.

به نظر می رسد که همه چیز از پروژه به جهان (Windows on ARM) استفاده می کند که یک ابتکار جامعه برای کار کردن نسخه های جدیدتر ویندوز بر روی لومیا قدیمی و دستگاه های اندرویدی جدید بوده است. این پروژه پیشتر اجرای تنهابر ویندوز 10 ARM بود، اما با پشتیبانی بهتر از ARM در ویندوز 11، توسعهدهندگان اکنون درتلاشند تا دستگاههای تلفن همراه را برای سیستمعامل دسکتاپ آماده سازی کنند.

بو ک دیائومی پد 5 با تراشه Snapdragon 860 (SM8150-AC) کوالکام عرضه می شود که بر روی اندروید 11 نیز اجرا می شود. چردازشگر گرافیکی Adreno 640 وظیفه عملیات سنگین و پرداختن به بازی‌ها را در این دستگاه برعهده دارد. این پیکربندی با 6 حافظه حافظه رم و فضای ذخیره سازی 128 کیگابایت تکمیل می‌شود. IPS نمایشگر IPS 2560 × 1600 و رفرش‌ریت 120 را می‌توانید دانلود کنید.

دیدگاه شما پیرامون اجرای ویندوز 11 بر روی تبلت شیائومی Pad 5 و نتایج بنچمارک گیگبنچ این دستگاه چیست؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا