دانش و فناوری

شیائومی پتنت گوشی تاشو با تلفیق طراحی گلکسی زد فلیپ و پیکسل 6 را به‌ثبت رساند

شرکت شیائومی رفته‌رفته بیشتر به بخش گوشی‌های هوشمند تاشو از خود نشان می‌دهد. اس از معرفی گوشی‌های پرچمدار عادی از سری شیائومی 12 و انتظار برای معرفی مدل اولترا ،ن ، ممکن است در سال جاری عرضه گوشی تاشو جدید باشد فولد 2 را مخلوط کنید نیز باشیم. به‌غیر از این دستگاه‌ها، گفته می‌شود که این برند درحال‌حاضر بر روی گوشی تاشو شیائومی فلیپ نیز می‌شود که شرکت پتنت سری‌های اخیر، طراحی کلی مشابه با Z Flip سامسونگ و طراحی ماژول دوربین مشابه با سری پیکسل 6 گوگل بهره‌برداری می‌برد. .

گتنت گوشی تاشو شیائومی

تصاویر ثبت اختراع از گوشی تاشو شیائومی در وب سایت اداره ملی مالکیت معنوی چین (CNIPA) منتشر شده است. در ادامه بیایید به طراحی گوشی شیائی فلیپ، ویژگی‌ها و سایر جزئیاتی که به این دستگاه نگاه می‌کنیم.

شیائومی می‌تواند خیلی زود یک گوشی تاشو در چین و دیگر بازارها عرضه کند. یق تل للل ت تاف ت کهکشان کهکشان کهکشان بگ کهکشان کهکشان کهکشان تصاویر پتنت فهرست‌شده در CNIPA طراحی گوشی هوشمند تاشو شیائومی را نشان می‌دهد. تصاویر منتشر شده، همچنین طراحی این دستگاه را از همه نشان می دهد. صبق تصاویر گوشی تاشوی شیائومی دارای نوار افقی در پشت می‌باشد که برای ما ماژول دوربین Google Pixel 6 را به یاد داشته باشیم.

گتنت گوشی تاشو شیائومی

گتنت گوشی تاشو شیائومی

این ماژول، دارای سه برش دیره‌ای است که یکی از آن‌ها می‌تواند برای فلاش LED باشد. این معناست که گوشی هوشمند تاشو شیائومی می‌تواند دارای دوربین دوگانه باشد. ا ص ص ی ال ال ص ص ص ص ص ص ص ص ا ص ص ص ص ص ص ص ص ص ص ص ص ش ش ش ش ش

تصاویر همچنین نشان می‌دهند که دکمه‌های پاور و تنظیم صدا در لبه سمت راست دستگاه قرار دارند. در لبه پایینی پورت USB Type-C، سوراخ بلندگو و محل تعبیه سین‌ک سیم‌کارت قرار دارد. قابل‌ذکر است که هیچ برشی شامل ناچ و یا سوراخ نمایشگر بر روی صفحه‌نمایش تاشو وجود ندارد.

ممکن است شیائومی از فناوری Camera Under Panel (CUP) برای دوربین جلویی ز

جزئیات دیگر این دستگاه هنوز ناشناخته است. بااین‌حال، باید دقت کنید که این تصاویر، تنها پتنت به‌ثبت رسیده از سوی این شرکت بوده و احتمالاً چنین دستگاهی با طراحی به‌نمایش درآمده، در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

درنهایت ، دیدگاه شما پیرامون پتنت گوشی تاشو جدید شیائومی و طراحی آن چیست؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا