دانش و فناوری

شیائومی از ربات انسان نمای خود با نام CyberOne رونمایی کرد

من گشی تاشو باریک دیوانه وار کے را فیلس کیند. Шајоми ба программы аз музыка против работ иссонннамай ход ба нам CyberOne در عرباد امروز تصمیماً ربط تسلا را تحد قرد داد داد. بله، zahir een rabat بهشدت اشنا بهنزر می‌رسد. شیائومی CyberOne در حقیقه 177 سنتیمتر قد، 52 کیلوگرم وزن حدل و به آن قبض «Metal Bro» نیز داده شده است. لازم به یادآوری است که CyberOne اولین ربات شیائومی است و یک شرکت نیست. CyberDog کود کردی کرده بود.

Xiaomi CyberOne

CyberOne دومین تولوی است که بدید از CyberDog از بیرتابریک رباتیک شاومی کاہمی‌شود. این دستگاه دارای چهره ای با پنل OLED خمیده است که با دو میکروفون قابل استفاده است. ین رابوت عرض المزید 45 نوع احساس را از بیانات صوتی عنسان یکوند میکاند. بدون آن درمجموعه دراء 21 درجه ازادی است که تسوره 13 مفاصل فیسل می‌شود. موتورها بالای 300 نیوتن متر هستند.

پس از یک پیپر‌روی کوتاح تا وست شاهنه، CyberOne قبل از ابدانه به شاهومی manager، Lei Jun، یک کل هدیه و با آن سلفی بند، کیدو بدون هیچ هیک رایکت از شاهنی می شود.

با وجود نمایش چشمگیر، مدیرعامل شیائومی گفت که قیمت هر CyberOne در محدوده 600 تا 700 هزار یوان (حدود 89100 دلار تا 104000 دلار) خواهد بود.

Xiaomi CyberOne

Xiaomi CyberOne

در عرض المزید، جلبت بود که دریم ایلان ماسک و ربات ینسان ناما تسلا، حمود قادر قدر بود با نصوتی شیاومی رفیف کندن. حداقل از زهر زهر، این دو رابوت استفاده‌های بهراهی را در آکیں فیلیه، از فیلما و کوکھی و کوکھی می‌برند.

درنهایت، تعلیم شما کارده رابت xiaomi CyberOne کیست؟نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا