دانش و فناوری

شکایت توییتر از ایلان ماسک به‌دلیل انصراف از خرید چند میلیارد دلاری این رسانه اجتماعی

ایلان ماسک اوایل هفته جاری أرید کرد ه رسماً از قراردادی که در ماه آوریل با توییتر انجام داد و در آن وعده خرید این پلتفرم رسان. اکنون توییتر از ایلان ماسک به‌دلیل عدم رعایت این قرارداد، شکایت کرده است.

شکایت توییتر از ایلان ماسک

به گزارش رویترزدر شکایتی که روز سه‌شنبه در دادگاه سلطنتی علیه ماسک ارائه شد، ادعای توییتر می‌کند که این ادعا را از انجام «تعهدات» خود در مورد توافق اوایل سال جاری، خودداری می‌کند.

اولیه شامل یک بند جریمه 1 میلیارد دلاری درصورتی‌که ماسک از این عقب‌نشینی بود. ا ق د ش الل الل الل ق ق ق ق ق ش ش ش ش ش ش ش al al ق ق ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش dd dd dd ded ded dd dd dd dd dd ded ded ded dd ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ماسک ضمن توئیتی به این شکایت پاسخ داد و آن را به‌تمسخر گرفت.

قبل از اینکه ایلان ماسک قصد خود را برای خرید وند، نزدیک به 3 میلیارد دلار در این پلتفرم سرمایه‌گذاری کرده بود 10: حدود 10 درصد از سهام این شبکه اجتماعی به می‌شد. هند هفته بعد، توییتر پیشنهاد ماسک مبنی‌براحب را کامل کرد.

شکایت توییتر از ایلان ماسک

شکایت توییتر از ایلان ماسک

جمعه گذشته، ماسک نامه‌ای به توییتر نوشت و در آن رسما این شرکت را از خروج از قرارداد خرید مشخص کرد. قرارداد توییتر قبلا توسط ماسک به‌طور موقت به حالت تعلیق درآمده بود زیرا ادعا می‌کند از تعداد ربات‌ها و حساب‌های اسپم در این شبکه اجتماعی ناراضی است. برای برخی از تحلیلگران، این تنها بهانه‌ای برای خرید بوده است.

به‌گفته‌ی وکلای توییتر، ماسک «خواهان فرار» از گذشته، اما توافقنامه خرید. این شکایت شامل نمونه ای از اظهارات عمومی ماسک در انتقاد از توییتر و کارمندان آن در تلاش برای آسیب زدن است.

برای صفحه ذخیره شده کامل با تصاویر شامل اینجا کلیک کنید. این شرکت اکنون اسرار دارد که این پرونده در ماه سپتامبر به دادگاه برود می رسد.

شرکت حقوقی انتخاب شده توسط توییتر در این موردواچتل، لیپتون، روزن و کاتز”وه که وکالت مشتریانی مانند AT&T، Pfizer و JP Morgan Chase را برعهده داشت. از سوی دیگر، ماسک نیز «کوین امانوئل اورکوهارت و سالیوان»را به خدمت گرفته است، شرکتی که مسئول دفاع از سامسونگ در برابر شکایت حق اختراع اپل بود.

دیدگاه شما پیرامون شکایت توییتر از ایلان ماسک به‌دلیل انصراف از تصاحب 44 میلیارد دلاری این شبکه اجتماعی چیست؟نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا