دانش و فناوری

شرکت AMD برای کارت‌ گرافیک‌های RX Vega در زمینه ماینینگ سنگ تمام گذاشته است!

کارت گرافیک جدید AMD ، RX Vega ، مدت ها پیش معرفی شد و این بار توسط یکی از ماینرها آزمایش شد. یکی از کاربران وب سایت Reddit نتایج من را با کارت گرافیک RX Vega 64 ارسال کرد. منتظر ترنجی باشید.

ماینرها همیشه به دنبال بهترین کارت های گرافیک با قیمت مناسب برای کار خود هستند. در این مدت ، کاربر Reddit RX Vega 64 را آزمایش کرد ، که دو کارت گرافیک 43.5 مگاهرتز (MH / s) را آزمایش کرد و کمتر از 130 وات برق مصرف کرد. وات محاسبه می شود. در مقایسه ، ذکر این نکته جالب است که کارت گرافیک RX 480 قادر است به 25 مگاپیکسل در ثانیه برسد و میزان استفاده آن حدود 160 وات است.

صاحب این کارت های گرافیکی در حافظه هر دو سفر تا 1100 مگاهرتز (دامنه سفر: 1000 مگاهرتز) اغراق کرد و گفت که نتایج مشابه را می توان در RX Vega 56 با هزینه کمتر به دست آورد. کارت های گرافیکی Vega مقرون به صرفه ترین روش برای استخراج هستند. این کارت ها در حال حاضر به دلیل تقاضای زیاد در سراسر جهان کمبود دارند و با مشاهده این نتایج شگفت انگیز ، ماینرها به زودی از دسترس خارج خواهند شد!

اگر قصد خرید کارت های AMD Vega را دارید ؛ خرید خود را امروز به تأخیر نیندازید ، زیرا این کارت ها به اندازه لیست Polaris کمیاب به نظر می رسند.

نظر شما در مورد کارت گرافیک Vega چیست؟ نظر خود را با ما در میان بگذارید.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا