بازاریابی

شرط بندی و شرم آور بودن شغل در بازاریابی شبکه ای

یکی از مواردی که من در بازاریابی شبکه ای زیاد می بینم ، بی اشتهایی و شرم آور بودن شغل است. در این مقاله ، من بیشتر با شما صحبت خواهم کرد تا در کلاهبرداری از شغل و شرم آور در بازاریابی شبکه ای و اینکه چگونه تجارت شما به حق رای دادن آسیب می زند ، صحبت کنم.

شغل

دو کلمه ای که در بازاریابی شبکه ای شنیده ام وجود دارد که من هرگز از آن استفاده نکردم زیرا فکر می کردم نادر است.

شغل – بیش از حد شکسته است

شغل – مسافرت شکستن

می فهمم مجری سعی می کند چشم انداز نیاز آنها برای پیوستن به فرصت بازاریابی شبکه را قانع کند زیرا کار به آنچه می خواهد برای آنها نمی دهد. به نظر شما این چقدر بد است؟ آنها ممکن است کار خود را دوست داشته باشند. آنها ممکن است به کار خود افتخار کنند. آنها ممکن است بخواهند درآمد بیشتری را برای مطابقت با شغل خود فراهم کنند.

اگر کسی به حداقل 40 ساعت از هفته خود به آنچه مرتکب شده توهین کنید ، احتمال ورود به آن چقدر است؟ اصلاً خیلی محتمل نیست.

حرفه بازاریابی شبکه ای به اندازه کافی خوب است که می تواند مزایای این کار را نشان دهد ، بدون اینکه در معرض تعقیب یا شرمنده راه دیگری برای درآمدزایی در خانواده خود قرار گرفته باشد. شما دیده اید که بسیاری از افراد به دلیل خجالتی بودن شغل ، زودهنگام کار خود را ترک می کنند و این منجر به از بین رفتن خانه ها و حتی طلاق شده است ، بنابراین وقتی این کار را انجام می دهید ، حتماً درباره تأثیرات طولانی مدت که ممکن است شما و تیمتان داشته باشید فکر کنید. . اگرچه ممکن است باعث شود که آنها برای مدت کوتاهی فعالیت بیشتری انجام دهند ، اما راهی برای ادامه انگیزه برای تیم شما نخواهد بود.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا