دانش و فناوری

شبکه اجتماعی دونالد ترامپ با نام TRUTH Social به زودی رونمایی خواهد شد

شبکه اجتماعی دونالد ترامپ به زودی با نام TRUE Social در دسترس خواهد بود. برای جزئیات به ما بپیوندید.

پس از اینکه رئیس جمهور سابق آمریکا به عضویت توییتر و فیس بوک درآمد، گفت که راه دیگری برای چت کردن برای خود ایجاد می کند. مدت زیادی است که هیچ خبری در این مورد وجود ندارد، اما ترامپ اخیراً شبکه اجتماعی خود را با نام Social TRUTH معرفی کرده است.

ترامپ مدعی است این روش او برای ایستادن در برابر فشار فناوری است. این پلتفرم که در سه ماه اول سال 2022 منتشر می شود ، ادعا می کند که بازترین برنامه تلفن همراه در جهان است.

شبکه اجتماعی دونالد ترامپ

پس از واکنش سایر شبکه های اجتماعی به فعالیت های دونالد ترامپ و پاک کردن پست های وی ، دونالد ترامپ اعلام کرد که در آینده برای جلوگیری از تبعیض یک شبکه اجتماعی ایجاد می کند و اکنون اخبار نشان می دهد که این پلتفرم به زودی رونمایی می شود.

جالب است بدانید که گروه رسانه و فناوری ترامپ (TMTG) که ناظر است، اعلام کرده است که اگر مردم بخواهند، به زودی یک سرویس اشتراک ویدئو (مانند نتفلیکس و ویدئو ویدئو) که شامل برنامه های سرگرمی، اخبار، پادکست ها و چنین مواردی وجود دارد.

شبکه اجتماعی دونالد ترامپ

دونالد ترامپ در یک گزارش خبری رسمی علیه کمپین فناوری بزرگ گفت:

ما در دنیایی زندگی می کنیم که طالبان در توئیتر حضور گسترده ای دارند، اما رئیس جمهور محبوب شما در ایالات متحده ساکت است. این غیر قابل قبول است. من مشتاقم که به زودی اولین سایت شبکه اجتماعی خود را به نام TRUTH Social راه اندازی کنم. TMTG با مأموریت ایجاد آزادی بیان برای همه تاسیس شد. خوشحالم که به زودی افکارم را در مورد TRUTH Social به اشتراک می‌گذارم و با فناوری بزرگ مبارزه می‌کنم.

وب سایت رسمی TRUTH اجتماعی نیز مدعی است که رسانه یک بستر اجتماعی است که گفتگوی آزاد ، آزاد و صادقانه جهان را بدون تبعیض سیاسی ترویج می کند.

ماموریت TMTG ایجاد یک رقیب برای کنسرسیوم رسانه های لیبرال و مبارزه با شرکت های بزرگ فناوری سیلیکون است که از قدرت بی نظیر خود برای پایان دادن به اختلافات در آمریکا استفاده کرده اند.

برنامه TRUE Social برای آزمایش در ماه نوامبر برای بازدیدکنندگان دعوت شده از iOS در دسترس خواهد بود. نسخه آزمایشی این اپلیکیشن هم اکنون در اپ استور اپل موجود است و ماه آینده در نسخه بتا قرار خواهد گرفت.

با این حساب ، گزارش نهایی این بستر رسانه ای جدید در سه ماهه اول سال 2022 منتشر می شود. حالا مردم می توانند وب سایت FACT Social با استفاده از نام و آدرس ایمیل خود مراجعه کرده و ثبت نام کنید. حال باید منتظر معرفی این پلتفرم باشیم و میزان موفقیت آن را بسنجیم.

بیشتر بخوانید:

.

نظر شما در مورد شبکه اجتماعی دونالد ترامپ (Social TRUTH) چیست؟ نظرات خود را در قسمت نظرات بنویسید تکرار اشتراک گذاری.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا