دانش و فناوری

شارژ کردن گوشی در اتاق خواب ممکن است منجر به چاقی و دیابت شود

هوشی‌های هوشمند که بیش از یک دهه وارد زندگی ما شده‌اند، می‌توان به شدت به سبک زندگی ما ترث ر اشاره کرد. ه ه و ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز نتایج تحقیقات اخیر نشان می دهد که شارژ کردن گوشی در اتاق خواب امکان پذیر است در ادامه با ترنجی همراه باشید.

شارژ کردن گوشی در اتاق خواب ممکن است و عواقب سنگینی که سلامتی انسان را از بین خواهد برد

آخرینا گزارشی با این توضیح که چگونه شارژ کردن گوشی‌های هوشمند در اتاق خواب بر ملاتونین تأثیر می‌گذارد، توجه داشته باشید. ملاتونین هورمونی است که در غده صنوبری (غدهٔ کوچکی در مغز) ودید مقدار بسیار کمی از ملاتونین در غذاهای مانند گوشت ها، حبوبات، میوه ها و سبزی ها وجود دارد.

بر اساس گزارش رسانه‌ها بر اساس تحقیقات صورت گرفته و انگلیسی به این نتیجه رسیده‌اند که یک این موضوع ممکن است حتی متابولیسم انسان را بهبود بخشد و کیفیت را افزایش دهد.

اگر از لپ تاپ زیاد استفاده کنید، حتما بخوانید

اگر موبایل یا تبلت خود را در اتاق خواب شارژ کنید، این موضوع بر روی پوست ملاتونین در بدن تاثیر می‌گذارد. أواهد بود و علائمی مانند چاقی و ممکن است به دنبال داشته باشد.

این تحقیق همچنین ادعا می کند که در حالت آماده به کار، مقدار تشعشعات الکترومغناطیسی تلفن همراه 2.3 میلی گرم گاوس است. با اتصال دستگاه به شارژر، این رقم به 3.4 میلی‌گرم افزایش می‌یابد. سانتی متر ۱۵ سانتی متر و ۱۵ سانتی متر به ترتیب ۱ ل ۰ ل.

شارژ کردن گوشی در اتاق خواب

آنچه می‌بینیم، مقدار تشعشعات تلفن همراه در دو حالت مختلف در حال کار و روشن متفاوت است. در زیر لیستی از محبوب ترین صفحات ما در جهان آمده است. ن ح ی ی ح ح ح ح ح ح ح ح ح ح ح ح ح ح ح ح ح ی ی ی ی ی ی اگر نمی‌توانید این کار را انجام دهید، بهتر است تلفن همراه خود را در اتاق خواب نیاورید قرار دهید.

بس با این توضیحات باید متوجه شوید که نباید گوشی ل دد زمانی که گوشی هوشمند شما شارژ می‌شود، مقدار کمی تشعشعات الکترومغناطیسی تولید می‌کند. حتی اگر از دستگاه استفاده نکنید این موضوع در حال رخ دادن است. علاوه بر این، بهتر است قبل از رفتن به رختخواب، سایر لوازم خانگی را نیز از برق بکشید.

خواب راحت شبانه با پوشیدن جوراب

این یافته‌ها جدید و به سال ۲۰۱۴ برمی‌گردند

در سال 2014، دانشگاه گرانادا و دانشگاه منچستر در این تحقیقات انجام شده است. را دوی آن‌ها با این موضوع موافق بودند که از زا استفاده کردند علاوه بر این، آیوی چونگ (Ivy Cheung) از دانشگاه نورث وسترن در شیکاگو گفت که سه ساعت قرار گرفتن در معرض نور آبی غنی شده، به شدت بر گرسنگی و متابولیسم گلوکز تأثیر می گذارد.

در زیر لیستی از محبوب ترین صفحات ما در جهان آمده است. در زیر لیستی از محبوب ترین صفحات ما در جهان آمده است. تحقیقاتی وجود دارد که نشان می دهد شبها که اه تاریکی می‌رسد

کمتر از ۵ ساعت خواب شبانه چه بلایی سر شما می‌آورد؟!

به گفته gizchinaوقتی طلوع می‌کند، خورشید ملاتونین را می‌کند. این چرخه روشنایی و تاریکی برای بدن ما خوب است تا تغییرات محیط را پیش بینی کند. بنابراین، اگر در زمان خاصی از شب تا نزدیک اوایل صبح در معرض نور باشید، این موضوع ملاتونین را مختل می کند و این می تواند در متابولیسم کمک کند و همچنین باعث شود که مدت زمان خواب شما کوتاه و ناکافی باشد.

۱۱ موردی که شاید درباره خوابیدن نمی‌دانستید!

نظر شما در این مورد چیست؟ یا شما شب ها از گوشی یا تبلت خود استفاده می کنید؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا