دانش و فناوری

شارژ سریع ۲۰۰ واتی IQOO 10 PRO آن را به طور کامل در ۱۲ دقیقه شارژ می‌کند

اگر از خود بپرسید که این روزها رقابت و جدال اصلی شرکت‌ها دقیقاً بر سر چیست، بی شک به شما می‌گویید که شارژرها. این دستگاه که پیداست، شارژ سریع ۲۰۰ واتی IQOO 10 PRO، این دستگاه را به طور کامل در ۱۲ دقیقه شارژ می‌کند. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

شارژ سریع ۲۰۰ واتی IQOO 10 PRO و امکان شارژ کامل در ۱۲ دقیقه

وبلاگ نویس محبوب فناوری Weibo یعنی @DCS، آخرینا فاش شده است که شرکت Vivo شارژرهای 200W / 20V / 10A را معرفی و عرضه می کند. این معناست که شارژ سریع ۲۰۰ و این شرکت به زودی عرضه می‌شود. طبق گزارش های قبلی، iQOO 10 Pro اینده معرفی خواهد شد. همچنین گزارش‌ها حاکی از آن است که این گوشی هوشمند پرچمدار از شارژ سریع ۲۰۰ و پشتیبانی می‌کند. طبق گزارشات به دست آمده، شارژ سریع ۲۰۰ واتی iQOO 10 Pro، مدت زمان شارژ باتری دستگاه را بیش از گذشته کاهش می دهد. هنوز چیزی در اینجا وجود ندارد اما می توانید آن را ببینید.

شارژ سریع ۲۰۰ واتی IQOO 10 PRO

سری iQOO 10 علاوه بر شارژ سریع، به بهترین عملکرد نرم‌افزاری در بازار نیز دست یافته است. این اولین گوشی هوشمند خواهد بود که با پردازنده پرچمدار اسنپدراگون ۸ نسل ۱ ساخت کوالکام عرضه می‌شود. حداکثر فرکانس ابر هسته Cortex-X2 این پردازنده به ۳.۲ گیگاهرتز افزایش یافته است. این بدان معنی است که عملکرد کلی دستگاه بسیار قوی تر از انتظارات است. اا و ج ی ی TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS 8 8 8 8 TS TS TS TS TS TS TS TS TS M TS

I am a Member of a Nonprofit Organization and IQOO 10 قطعا یک پرچمدار عالی است. ز ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا این دستگاه دارای اثر انگشت اولتراسونیک با مساحت وسیع در زیر صفحه نمایش خواهد بود. در بخش دوربین، این دستگاه با دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی همراه است. لازم به ذکر است که @DCS همچنین فاش کرده است سری iQOO 10 با تراشه ISP V1 عرضه می‌شود. این تراشه برای خلق صحنه‌های شبانه بی‌نظیر به جلوه تصویربرداری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مشخصات iQOO 10 Pro فاش شد: اسنپدراگون ۸ پلاس نسل ۱ و شارژر ۲۰۰ واتی

به گزارش GizChinaاین فناوری حتی می‌تواند جلوه کند در شب برای محیط‌های تارک را ارائه می‌کند و می‌توان با آن، افکت ویژگی را نزدیک به روشنایی فیلم به شکلی واقعی در ارتباط پیش‌نمایش دوربین مشاهده کنید. چگونه این گوشی هوشمند دارای سریع‌ترین شارژر موجود در بازار خواهد بود. علاوه بر این، سری iQOO 10 دارای آداپتور شارژر ۲۰۰ واتی نیز خواهد بود.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا