دانش و فناوری

شارژ با جریان 30 وات در گوگل پیکسل 6 پرو صورت نمی‌گیرد

موضوع باتری در گوشی های هوشمند شرکت ها را به اعداد غیرمعمولی سوق داده است. اکنون می بینیم که عملکرد شارژ 30 واتی در پیکسل 6 پرو گوگل امکان پذیر نیست. ادامه دادن با ترنجی بخشی از آن باشید.

قیمت 30 وات در گوگل پیکسل 6; درست یا غلط ؟!

باتری گوگل پیکسل 6 پرو حدود نیم ساعت 50 درصد هزینه دارد. در مطالعات، این رقم تقریباً دقیق است. یعنی ظرف نیم ساعت باتری این دستگاه 48 درصد شارژ می شود. با این حال، شگفت انگیز است که چرا شارژ کامل یک باتری 5000 میلی آمپر ساعتی 6 پرو با یک شارژر 30 واتی حدود دو ساعت طول می کشد.

در همین راستا وب سایت Android Authority مطالعات عمیق و تست های مختلفی را در چرخه پرداخت Pixel 6 Pro انجام داده است. این آزمایش شارژر فعلی را ثبت می کند و مشخص می کند که کجا شارژر به فرکانس های پایین سوئیچ می کند. این عملکرد یک شارژ معمولی در هر گوشی هوشمند است. اما این تست اطلاعات زیادی در مورد سرعت شارژ پیکسل 6 پرو نشان می دهد.

قیمت 30 وات در گوگل پیکسل 6 پرو

همانطور که می دانید، گوگل هرگز به صراحت اعلام نکرده است که پیکسل 6 پرو می تواند تا 30 وات شارژ کند. در عوض می گوید در 30 دقیقه باتری دستگاه 50 درصد شارژ می شود. بله، این محاسبه بر اساس استفاده از شارژر 30 واتی USB-C گوگل متصل به یک پریز است. این ادعا همچنین با یک سلب مسئولیت همراه است که می گوید “نتایج صحیح می تواند کند باشد.”

وب‌سایت Android Authority می‌گوید که بالاترین ظرفیت شارژ هر دو دستگاه گوگل، یعنی پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو، در واقع 22 وات با میانگین 13 وات در هر چرخه است. این آزمایش نه تنها با شارژر 30 واتی گوگل، بلکه با بسیاری از آداپتورهای دیگر مانند منبع تغذیه USB-C PPS انجام می شود.

قدرت تراشه Tensor Pixel 6 کمتر از تراشه A12 Bionic آیفون Xs است!

قیمت 30 وات در گوگل پیکسل 6 پرو قیمت 30 وات در گوگل پیکسل 6 پرو

عمر باتری این دستگاه چقدر است؟

در نمودار پاور و تایمر، می‌توانید ببینید که چگونه باتری شروع به افزایش مورب می‌کند قبل از اینکه کمی به 100 نقطه کاهش یابد. خط آبی نشان می دهد که شارژ فعلی حدود 22.36 وات است، ارتفاع آن، قبل از کاهش حدود 40 درصدی به 15 وات. بنابراین، در حالی که برای شارژ نیمی از باتری حدود نیم ساعت طول می کشد، پس از آن حدود یک ساعت و نیم طول می کشد تا باتری باقی مانده شارژ شود. Android Authority می گوید Pixel 6 Pro حدود یک ساعت طول می کشد تا 15 درصد آخرین باتری را شارژ کند.

گوگل همیشه مشغول عادات شارژ پیکسل بوده است. اگرچه باتری پیکسل 6 پرو ظرفیتی برابر با باتری دارد Galaxy S21 Ultra دارای یک باتری سامسونگ (باتری 5000 میلی آمپری که با شارژر 25 واتی شارژ می شود) اما بلافاصله شارژ نمی شود. باتری پرچمدار سامسونگ در عرض 30 دقیقه تا 54 درصد می رسد و در 1 ساعت و 11 دقیقه به طور کامل شارژ می شود.

وب سایت خبری gsmarena از سوی دیگر او می گوید این روش پشتیبان گیری گوشی را در دمای پایین تری قرار می دهد. یعنی حداکثر دمای آن حدود 25 درجه سانتیگراد خواهد بود. اما Android Authority به چیز دیگری اشاره کرد که ممکن است اتفاق بیفتد. به نظر می رسد گوگل از باتری های ارزان قیمت در سری پیکسل 6 استفاده کرده است.

نظر شما در مورد سیستم شارژ 30 واتی در گوگل پیکسل 6 پرو چیست؟ از گوگل راضی نیستید؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا