بازاریابی اینترنتی

سیلوی فورتین با سایر گناهان بازاریابی اینترنتی مقابله می کند

قسمت آخر سیلوی فورتین “گناهان بازاریابی اینترنتی” این یک نمایش اسلایدی دو ساعت و نیم است که با برش هایی قابل کنترل ترتیب داده شده و طعم آنها را حفظ می کند حتی اگر برای هضم آن همه نیاز به جلسات متعدد داشته باشید. آوردن صدا به چنین موضوعی در حال ظهور در صنعت ، اصالت را برای دردسر فورتین به ارمغان می آورد و به مخاطبان نشان می دهد که او در پشت حرف خود پنهان نیست. هواداران و دشمنان به طور یکسان می توانند معنای آنها را تحلیل کرده و براساس آن پاسخ دهند.

“شما مسئول اقدامات خود هستید.”

گناهان بازاریابی اینترنتی – قسمت 3 برای بدست آوردن اشتهای شما به شرح زیر تقسیم می شود:

  1. احمق های تلسومین.
  2. سالک های رایگان و بدون مغز.
  3. آموزش اعتیاد.
  4. خون آشام زمان مکش می کند.
  5. صاحبان برده

Fortin با استفاده از روشهای مخرب بازاریابی اینترنتی ، چیزی را مشتعل نمی کند. آیا می خواهید برای ثروت غیرقابل توصیف ، موج مصاحبه های “متخصص” را سوار کنید؟ دوباره فکر کنید سیلوی به ما توصیه می کند که ابتدا لیست های اشتراکی خود را بسازیم و از خلاقیت خود استفاده کنیم تا در یک مکان خوب و مشخص قرار بگیریم. فقط پس از ایجاد یک جریان پول مستقل و ایجاد شهرت ، باید با بازاریان مستقر در ارتباط باشید.

به طور جدی ، “گوروس ها” همه اهرم ها را دارند ، یعنی:

زمان ، محتوا ، تجربه ، دانش ، منابع و … و یک لیست!

با این حال ، در ابتدا چیزی ندارید. بدون هیچ چیز ملموس برای ارائه آنها ، شما در بهترین حالت یک عامل بالقوه بدون مشتری هستید. اگر فقط به چیزهای افراد دیگر وابسته باشید ، از دست می دهید. ساده و آسان.

یادگیری “آزاد” به اسکای سیلوی. در حالی که برخی مهارتهای عمومی می توانند با زحمت توسعه پیدا کنند ، تنها هنگامی که وقت و هزینه خود را در مهارت های جدی سرمایه گذاری می کنید ، نتایج جدی رخ می دهد. برای یادگیری واقعاً رایگان ، روی یک یا دو فعالیت مهم (یعنی وبلاگ ها ، مقاله ها ، بازاریابی ویدیویی و غیره) تمرکز کنید و اقدامات گسترده ای انجام دهید!

یکی را فوراً می گیرد ، با دست دیگر دزد می کند …

بسیاری از “مربیان” سایبری نامفهوم وجود دارند که با خوشحالی پول شما را بدون کسب درآمد می گیرند. در عین حال ، بسیاری از دانشجویان مربیگری پس از خرید مطالب مشروط دروس ، از رویکرد سیستماتیک استفاده نمی کنند. بنابراین ، برای بهبود ارزش و بازده آموزش بازاریابی اینترنتی ، سیلوی به مربیان مشروع توصیه می کند که هرچه سریعتر برای برش دانش آموزان مشکل ، امتناع کنند و حتی پول را پس دهند. از طرف دیگر ، خریداران باید ابتکار عمل کنند تا دوره های خود را با کوشش و پشتکار انجام دهند.

این همه گلوم و عذاب نیست.

برخلاف تصور شما ، فورتین موافق است که پول چیز خوبی است. پس از همه ، ما به آن نیاز داریم تا نیازهای اساسی خود را برآورده کنیم و در لذت های مختلف زندگی شرکت کنیم. با این حال ، او توصیه می کند که سود پول نباید به ارزش های اساسی انسانی و روابط مشتری آسیب برساند. تصمیم گیری که نتیجه نهایی را بهبود بخشد بخشی از زندگی تجاری است ، اما عقل این است که انتخاب ارزش آگاهانه داشته باشید. با کسی که به شما کمک می کند به جایی بروید که می خواهید بروید و خوب باشید آشنا شوید.

سیلوی Fortin در میان رکود اقتصادی جهانی در مورد ایجاد و رشد تجارت آنلاین شما خوش بین است. چرا؟ تجربه شخصی – تجارت Sylvie در واقع در آخرین رکود اقتصادی افزایش یافته است. نرخ تبدیل بالا رفت و نرخ بازپرداخت کاهش یافت.

خلاصه.

مراقب باشید از مشتری های آزار دهنده ، که با دور شدن از سؤالات مربوط به محصول ، وقت شما را تلف می کنند. خرید و پشتیبانی از ردیابی آنها را به داشتن آموزش رایگان مجوز نمی دهد. استفاده از برون سپاری کارآمد برای واگذاری کارهای غیر هسته ای و پرداخت قیمت های عادلانه برای نگه داشتن پیمانکاران خوب. اینها فقط برخی از نگت های اساسی است که سیلوی فورتین ارائه می دهد. در حالی که “گناهان بازاریابی اینترنتی” همچنان به افزایش برخی از افراد ادامه می دهد ، کارآفرینان آنلاین بسیار جدی عاقلانه بوده اند که توصیه های خود را برای پیشرفت به یاد بیاورند.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا