دانش و فناوری

سیستم عامل UnifiedOS وان پلاس برپایه اندروید ۱۳ در نیمه دوم ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد

سال گذشته، وان پلاس یکپارچگی مفاهیم‌تر شرکتش با اوپو را اعلام کرده و برنامه خود برای توسعه سیستم عامل یکپارچه را نیز فاش کرد. ایمپانی درادامه سیستم HydrogenOS را کنار گذاشت و آن را با ColorOS در چین جایگزین کرد. بااین‌حال، سیستم عامل یکپارچه این برند برای بازارهای جهانی هنوز معرفی نشده است. حال اما، MySmartPrice ا ا و و ا ا ا ا ا ا ا ا و و ا ا ا ا ا ا ا ا ا و ا ا ا ا ا ا ا و و ا ا ا ا

سیستم عامل UnifiedOS وان پلاس

در گزارش این وب سایت آمده است که سیستم‌عامل یکپارچه وان پلاس درحقیقت ارائه‌بر جدیدترین نسخه از. سیستم‌عامل یکپارچه وان پلاس نیز با یک گوشی پرچمدار از این شرکت معرفی خواهد شد. درادامه، فاش شده است که این سیستم‌عامل برای دستگاه‌های وان پلاس، درحال‌حاضر مراحل توسعه خود را اسپری می‌کند.

افشای اطلاعات اخیر نشان می دهد که سیستمعامل یکپارچه وان پلاس می تواند باشد H2OOS نامیده شود. ا ن ن ه ال ن ن ن ن ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت درگذشته، شایعاتی شنیده بودیم که بیان می‌کردند سیستم‌عامل آینده و آن پلاس می‌تواند در کنار عرضه جهانی باشد. OnePlus 10 Pro معرفی شود. ا زارش این مورد را تصحیح کرده و ادعا می کند که واحدهای جهانی وان پلاس ۱۰ پرو، نسخه OxygenOS 12

سیستم عامل UnifiedOS وان پلاس

سیستم عامل UnifiedOS وان پلاس

اطلاع رسانی شده است، گفته می‌شود OnePlus 10 Pro ا ت ت ت تک م این گوشی درحال‌حاضر وارد فاز آزمایشی در منطقه هند و همچنین اروپا شده است.

در دیگر اخبار مرتبط با OnePlus، گفته می‌شود که این شرکت یک گوشی جدید تحت سری Nord عرضه می‌کند. اگر اطلاعات فاش شده را باور کنیم، OnePlus Nord CE 2 5G مینده ممکن است این هفته و در تاریخ 11 فوریه به‌صورت رسمی معرفی شود. چفته می‌شود که این شرکت درحال کار بر روی یک گوشی ارزان قیمت دیگر با نام OnePlus Nord CE 2 Lite نیز می‌باشد.

انتظارات شما از سیستم عامل آینده UnifiedOS برای گوشی های هوشمند وان پلاس چیست؟ در قسمت نظرات به ما اطلاع دهید.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا