دانش و فناوری

سیستم عامل مخصوص ماشین خودران اپل توسط این شرکت در دست توسعه است

پروژه خودروی خودران اپل یکی از مهم‌ترین پروژه‌هایی است که این شرکت در تمام طول عمر خود آن را توسعه می‌دهد این پروژه تا کنون به پستی و بلندی برخورد است اما گزارش‌هایی است. مانند ترنجی همراه باشید.

یک سیستم عامل مخصوص ماشین خودران اپل طراحی خواهد شد

نام خودروی مرموز اپل مدتی است که در شایعات و اخبار غیر قابل تایید هموراه به گوش می‌رسد. کویا امروز عمومیه در فضای آنلاین منتشر شده است تا به ما در مورد خودروی خودران این شرکت یادآوری کند. گزارش AppleInsider ارائه شده است که احتمالاً در حال برنامه ریزی برای طراحی و توسعه یک سیستم عامل یکپار چ است این مورد شبیه به سیستم تسلا است که کنترل‌های رانندگی را می‌کند.

اینطور به نظر می‌رسد، احتمالاً Apple Car یک سیستم عامل یکپارچه برای خود داشته باشد. ب د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د ی ی ی ی ی ک ی ی ی ی ی ی ی ی ی و نه از راه‌حل‌های دیگر شرکت‌ها. ا ا ی ی اپل اپل اپل اپل اپل اپل اپل اپل اپل اپل اپل اپل ماشین اپل ماشین اپل ک ی ی ی اپل اپل اپل اپل کار ک

سیستم عامل مخصوص ماشین خودران اپل

ه ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت دیگ دیگ شاید تعجب کنید که چه چیزی آن را شبیه به تسلا می کند؟ شباهت اصلی به سیستم تسلا به موضوع مربوط می شود که یک سیستم واحد باید تمام جنبه های این خودرو را کنترل کند. ی و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و .

با این وجود، چنین سیستمی تفاوت‌هایی با سیستم عامل تسلا خواهد داشت زیرا به طور کامل توسط این شرکت توسعش داده است. ویا در این سیستم عامل از نسخه سفارشی شده لینوکس اوبونتو استفاده شده است. علاوه بر این، منابع دیجیتایمز همچنین ادعا می کند که یک شرکت کرهای در توسعه حسگرهای خودران این خودرو کمک خواهد کرد و این حسگر بخشی از واحد کنترل دامنهhttp://www.wcedcurriculum.westerncape.gov.za/ خواهد بود. برای کسانی که کنجکاو هستند، باید بگوییم که واحد کنترل دامنه یک واحد کامپیوتری است که برای کنترل دامنه از عملکردهای وسیله نقلیه تمرکز دارد و معمولاً اینموارد توابع محاسباتی بیشتر را دارا هستند.

Apple Car Appleروژه Apple Car بر اساس پتنت‌های ثبت شده این شرکت منتشر شد

در Mobile Apple Car یک DCU می‌تواند برای پردازش داده‌های ارائه شده توسط حسگرهای این وسیله خودران، مانند سنسوره باشد. LiDAR استفاده شود. بنابراین، این گزارش حکایت از آن دارد که در حال توسعه چیزی شبیه به یک نوع سیستم “carOS” است. این ویژگی در حال حاضر در دسترس نیست. ان ن چ چ چ چ چ چ چ چ چ چ چ چ چ چ چ چ ژ ژ ژ ژ ژ ژ ژ ژ ژ ژ ژ ژ ژ ژ ژ ژ ژ ژ ژ ژ ژ ژ ژ ژ ژ ژ ژ ژ ژ ژ ژ ژ ژ ژ ژ ژ ژ ژ ژ ژ ژ ژ ژ ژ ژ ژ ژ ژ ژ

برنامه جدید یک تراشه آزمایشی برای ماشین خود سفارش داده است

اینجا هنوز چیزی نیست، اما ارزشش را دارد. نکته مهمی در اینجا باید در مورد این گزارش آن اشاره کرد که در مورد Digitimes در اطلاعات تامین سخت افزاری بسیار قوی و قابل اعتماد است، اما ممکن است در مورد برنامه های کاربردی کمتر قابل اعتماد باشد، بنابراین زمانی که می خواهم این را داشته باشم. خبر را بخوانید ، در نظر داشته باشید که شاید شبیه به رویاپردازی در مورد Apple Car باشد.

Carruje Apple Car مدیر ارشد مهندسی خود را از دست داد

سایت خبری وفته وب وجود دارد فون آرنا, Apple Car هنوز یک پروژه کاملا مرموز است، اما شایعات زیادی وجود دارد و ممکن است مدتی طول بکشد تا این وسیله نقلیه خودران از سایه ها بیرون آید، اما چیزهای زیادی برای هیجان انگیز شدن در مورد آن وجود دارد. مانند گزارش اخیری که گفته شده بود یک شرکت کره‌ای سفارش تراشه آزمایشی خودرو اپل را دریافت کرده است. هنوز چیزی اینجا نیست، اما اینجاست. این شرکت مسئول ساخت تراشه‌سری A و سری ام اپل نیز هست.

در عوض، به نظر می‌رسد سفارشی که به یک شرکت نیمه هادی و آزمایش کره جنوبی داده شده، مربوط به ماژول‌هایی است. گزارش شده است که این شرکت روی یک تراشه حالت autopilot کار می کند که شبیه به تراشه است. بنابراین، به نظر می‌رسد که اپل واقعاً به فکر تراشه‌ای برای قدرت بخشیدن به ماشین خودران است. نظر شما در این مورد چیست؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا