اخبار بازار

سیاه‌ترین روز کرونا در ایران

رکوردشکنی پیاپی شمار بیماران بدحال مبتلا به کووید ۱۹

پایگاه خبری

آمار رسمی وزارت بهداشت از میزان مبتلایان و فوت شدگان به کرونا، حکایت از آن دارد که میزان فوت‌شدگان کرونایی به بالاترین میزان خود رسیده است. آمار کرونا در روز جاری -16 آنلاینماه 99- دو رکورد نگران کننده دیگر را نیز به ثبت رساند، براین اساس تعداد «بیماران وخیم» و مجموع «مبتلایان هفتگی» امروز به بیشترین میزان خود رسید.

میزان مرگ و میر بی سابقه در کرونا

آمار وزارت بهداشت از 16 آنلاین یک تصویر سیاه از میزان شیوع کرونا در ایران را ارائه می کند، براین اساس روز جاری با 239 نفر فوتی، بالاترین رتبه را در میان تمام روزهای کرونازده داشته است. این رقم در شرایطی به ثبت رسیده که از ابتدای هفته جاری میزان جانباختگان بالای 200 نفر بود، که خود آماری نگران کننده بود.

سیاه‌ترین روز کرونا در ایران

قرمزترین قاب هفتگی مبتلایان به کرونا

آمار هفتگی مبتلایان به کرونا امروز با عبور از قله نسبی 20 هزار و 335 نفر که در هفته سوم فروردین به ثبت رسیده بود، رکورد جدیدی را ثبت کرد. براساس آماری که تاکنون منتشر شده است، از هفته سوم فروردین تعداد مبتلایان به کرونا روندی نسبتا ملایم داشت و میزان ابتلا در سطح پایین تر از 21 هزار نفر بود اما در پاییز عبور از این سطح کم کم کلید زده شد تا امروز که آمار سیاه و نگران کننده ای به ثبت رسید. براین اساس میزان مبتلایان یک هفته گذشته به رقم 26 هزار و 625 نفر رسیده است که بالاترین رقم تاکنون بوده است.

سومین رکورد متوالی بیماران بدحال کرونا

فارغ از آمار به ثبت رسیده، تعداد بیماران بدحال کرونایی نیز در هفته های اخیر شرایط را برای بیمارستان ها بسیار سخت کرده است. تعداد بیماران وخیم در روز جاری به 4 هزار و 274 نفر رسید که این رقم پس از دو رکوردی که در دو روز گذشته به ثبت رسیده بود، سومین رکوردشکنی برای سومین روز متوالی محسوب می شود. آماری که حکایت از روزهای سختی که پیش روی بیمارستان ها و کادر درمان است، دارد.

رکورد شکنی های کرونا در روزهای پاییز زده، باردیگر رعایت فاصله گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک، شستشوی مداوم دست ها، پرهیز از حضور در اجتماعات و …را ضروری می کند.

سیاه‌ترین روز کرونا در ایران

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

https://drghiasvand.com/%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D9%87%E2%80%8C%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%B1%D9%88%D8%B2-%DA%A9%D8%B1%D9%88%D9%86%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86/

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا