دانش و فناوری

سیاست قرص سمی توییتر در برابر تلاش‌های ایلان ماسک چیست؟

ایلان ماسک اخیرا با خرید ۹.۲ ​​درصد از سهام توییتر، به بزرگ‌ترین سهام‌دار این شبکه اجتماعی محبوب تبدیل شد. اما موضوع به همین جا ختم نشد و بعد از وی با یک پیشنهاد. اکنون بررسی می‌کنیم که آیا سیاست‌های قرص سمی توییتر در برابر تلاش‌های ایلان ماسک برای تصاحب توییتر چیست؟ مانند ترنجی همراه باشید.

سیاست قرص سمی توییتر چیست و چرا این سیاست طراحی شده است؟!

هند هفته پیش، ایلان ماسک با اعلام سهم ۹ درصدی خود از توییتر جهان را شگفت زده کرد. ثروتمندترین مرد جهان و رئیس شرکتهای پرطرفدار تسلا پس از انتشار این خبر، اطلاعات حدس و گمان‌های زیادی از خرید او ظاهر شد. هال ه ب د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر

محتمل‌ترین احتمال این است که ماسک در تحقیق به طور مستقیم برخی از سیاست‌های توییتر را غ غ این شبکه، یکی از شبکه‌های اجتماعی است که از جمله فعال‌ترین و پرطرفدارترین حساب‌های کاربری آن است. این هیچ اشکالی ندارد. با دات دی دی دی دی دی دی دی دی دی دی دی دی دی دی دی دی دی دی دی دی دی د. اما چالش‌های زیادی بین او و این تلاش برای پروایانه وجود خواهد داشت.

سیاست قرص سمی توییتر

این تلاش ایلان ماسک مورد استقبال سهامداران قرار نگرفت. ن ‌ها از قرص سمی تاکتیکی یا قرص‌های سمی استفاده کنید. آیا این «قرصهای سمی» دقیقا چیست؟ ی ت و و ر ی ع ی و و و و و و و و و ی ی و و ی و ی ی ی و و ی ت ت قرص‌های سمی برای مقاومت در برابر تصاحب شرکت‌ها توسط سرمایه‌گذاران و حفظ و نگهداری از سهام خود می‌شوند. آخرین تحقیق ایلان ماسک بهترین نمونه از نحوه عملکرد قرص های سمی بوده است.

مشترکین قرص های سمی از تصاحب توییتر توسط ایلان ماسک جلوگیری می کند

ایلان ما با پیشنهادی در حدود ۴۱ میلیارد دلار، سعی کرد در مقایسه با ارزش سهام سرمایه‌گذاران، جایزه‌های به ساماندهی شود. هدف او، دستیابی به کنترل کامل توییتر است. با این حال، سرمایه گذاران انتظار سودهای بلندمدت. این است که سیاست قرص های سمی وارد داستان می شود و این روند جذب اجباری را خراب می کند. در بازار مالی ، اصطلاحا نگرش ایلان ماسک را تصاحب خصمانه می‌نامند. قرص‌های تعیین می‌کنند که سرمایه‌گذاران می‌توانند چه مقدار از سهام شرکت را به دست آورند.

ندین روش وجود دارد. من شما را راحت نمی گذارم، من به سمت شما می آیم. و ا ی ی ی ی ی ی ت ت ت ت ت ت ت ه ه ه ه ه ه در شبکه‌های اجتماعی، این تاکیتک، سقفی را برای یک سهامدار تعیین می‌کند که تا ۱۵ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارد. در ایالات متحده، این قانون می‌تواند از سوی هیئت مدیره صادر شود و این همان چیزی است که در و ز

ایشنهاد ایلان ماسک برای خرید توییتر به قیمت ۴۱ میلیارد دلار

به گفته GizChinaاین مکانیسم قرص سمی بیش از همه از سهامداران خرد و اقلیت آن‌ها محافظت می‌کند. هنگام خرید سهام، سرمایه گذار چشم انداز و برنامه های شرکت را مطالعه می کند. اینجا هنوز چیزی نیست. اما، وقتی یک پای تصحاب وجود دارد و در نتیجه تغییر در مدیریت شرکت می‌تواند مسیر آن کسب درآمد را داشته باشد.

در این بین سهامداران اصلی و کنترل کننده قدرت، تصمیم گیری را در شرکت به دست می آورد و ممکن است که ماسک قصد آن را از بازار سرمایه خارج کند و را به یک شرکت خصوصی تبدیل کند. در حال حاضر، سرنوشت دقیق توییتر نامشخص است. اما ایلان ماسک از خرید منصرف نشده است. او می‌خواهد یک شبکه رسانه اجتماعی با آزادی بیشتر بسازد. وی قبلا گفته بود که یک برنامه دوم نیز دارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا