بازاریابی اینترنتی

سوزاندن کلمات کلیدی – بررسی کلمه کلیدی Google

بسیاری از افرادی که در حال حاضر برای ارتقاء و ایجاد مشاغل خود روشهای مختلفی از بازاریابی آنلاین را امتحان می کنند ، شنیده اند که تحقیقات کلمات کلیدی برای موفقیت بازاریابی آنلاین خود ضروری است. متأسفانه ، اکثر شرکت های بازاریابی آنلاین ، به اعضای خود آموزش نمی دهند که چگونه تحقیقات کلمات کلیدی را به طور مؤثر انجام دهند تا نتایج خوبی کسب کنند و به همین دلیل ، بسیاری از افراد در جستجوی خدماتی هستند که قول انجام این کار را برای آنها می دهند. یکی از این شرکت ها کلمات کلیدی Google Blazing است.

آنها کی هستند؟

کلید واژه Google Blazing سرویس جدیدی است که به نظر می رسد بسیاری از مردم از آن ناراضی هستند. آنچه که آنها در واقع می گویند انجام می دهند پیدا کردن کلمات کلیدی هدفمند برای استفاده در وب سایت های شما برای حدود 77 دلار در ماه است. با این حال ، شکایات زیادی وجود دارد مبنی بر اینکه افرادی که هزینه این سرویس را پرداخت کرده اند ، سی دی اطلاعات وعده داده شده را دریافت نکرده و در لغو اشتراک خود برای شرکت مشکل داشته اند. بنابراین ، مهم است که قبل از در نظر گرفتن خدمتی که در مورد شرایط و ضوابط آنها بخوانید با دقت بخوانید.

یافتن کلمات کلیدی در حال سوختن:

ابزارهای زیادی در وب مانند Wordtracker یا ابزار Keyword Google وجود دارد که می تواند به شما در پایین یا رایگان بودن کلمات کلیدی کمک کند. بسیاری از نسخه های رایگان اشتباه هستند ، اما آنها نمی توانند به شما کمک کنند تا به اندازه کافی حفاری کنید تا واقعاً عبارات کلیدی مناسب یا مؤثر پیدا کنید. آنها به ندرت داده های مورد نیاز شما مانند KEI ، رقابت وب سایت یا ترافیک روزانه را در اختیار شما قرار می دهند.

آنچه من توصیه می کنم انجام دهم این است که به دنبال نسخه پولی مانند نسخه پرداخت شده Wordtracker باشید ، دقیق ترین تحقیقات کلمه کلیدی را برای بازاریابی آنلاین خود انجام دهید. سپس فقط کلمه کلیدی مورد نظر خود را تایپ کرده و بیشتر حفاری کنید تا عبارات بهتری با کلمات کلیدی دم بلند پیدا کنید. مواردی که می خواهید به دنبال آن باشید باید دارای KEI بالا ، ترافیک روزانه بالا و رقابت وب سایت پایین باشد تا بتوانید شانس خود را برای کسب رتبه بالاتر گوگل افزایش دهید و اطمینان حاصل کنید که وب سایت و محتوای شما بیشترین میزان نوردهی و دیدگاههای ممکن را کسب می کند. همچنین به یاد داشته باشید که وقتی کلمات کلیدی خود را پیدا کردید ، استراتژی های خاصی وجود دارد که شما باید یاد بگیرید تا مطمئن شوید که از آنها به طور کامل استفاده کرده و در رده های بالای موتورهای جستجو قرار دارند!

از کجا می توانید به منفجرترین کلمات کلیدی برای فعالیت ها و بازاریابی خود دسترسی پیدا کنید:

شرکتی را پیدا کنید که در زمینه آموزش تحقیقات کلمات کلیدی به اعضای خود تخصص داشته باشد. بهترین شرکت بازاریابی آنلاین این امر را در اولویت مطلق قرار می دهد تا اعضای آن بتوانند تمام تلاش خود را بهینه کرده و بهترین نتایج ممکن را کسب کنند. حتی یک شرکت در آنجا وجود دارد که 10 ساعت جستجو رایگان کلمات کلیدی و هزاران کلمه کلیدی سوزاننده (2000 دلار) را برای همه دوستان برتر آنها فراهم می کند. بنابراین نگاهی بیندازید و تکالیف خود را انجام دهید و سرآغاز همه روند بازاریابی آنلاین و روندهای آنلاین باشید!

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا