اخبار بازار

سود از YouTube؛ زندگی تیبر

این مقاله به زندگی من در ماه های اخیر به عنوان یک کاربر YouTube می پردازد.

در این مقاله ، من به شما می گویم که خرید چقدر با ارزش و با ارزش می تواند برای شما در رسانه های اجتماعی رقم بخورد ، و شما از آن آگاهی ندارید.

در بخش بعدی ، من همه چیزهایی را که باید در مورد خودم بدانید برای شما و کسب درآمد از YouTube به شما می گویم.

سلام آنجا من عجیب هستم کارآموزی من ایجاد محتوا است و می توانید آموزش های مربوط به پول سازی را در سایت من بیابید.

https://gharib.org/

اگر فقط 5 سال گذشته زندگی خود را شرح دادم ، احتمالاً بیشتر از خواب از زمان خواب در رسانه های اجتماعی می گذردم. البته شاید شما این مقاله را مدتی مطالعه کرده باشید ، بنابراین از خواندن این کتاب خوش آمدید.

اولین حساب من در سایت باشگاه دو سال پیش است
اولین حساب من در سایت باشگاه دو سال پیش است

وقتی نوجوان بودم علاقه زیادی به خرید و خواندن مجلات و روزنامه ها داشتم. برای اولین بار ، من 14 ساله بودم که مطلبی را برای بازی The Sims برای برنامه نوجوانان اپل نوشتم و آنها مقاله خود را در مقاله منتشر کردند تا از آنها تشکر کنم. ادامه دادن جدی تر نوشتن بسیار هیجان انگیز بود. من در دبیرستان بودم که پدرم یک کامپیوتر پنتیوم 2 را برای من خرید و وارد دنیای اینترنت شد. در طی آن سالها ، من در وب سایت های مختلف ، شبکه های اجتماعی و انجمن ها کار کردم و حتی نوشتارهای بلاگ ناشناس را نوشتم که نمی خواستم کسی از من ببیند یا نشنود.

آخرین مورد در وبلاگ من قطار خودم است که من دیگر روی آن کار نمی کنم
آخرین مورد در وبلاگ من قطار خودم است که من دیگر روی آن کار نمی کنم

من نمی خواهم بعد از ترک تحصیلات دانشگاهی به من صدمه بزنم و به بازاریابی و تبلیغات منتقل شدم و سالها در این صنعت کار کردم. در ساعت 2 ، من کمی افسرده و از وضعیت راضی نبودم. احساس می کردم با تمام تلاش و استعدادی که در کار دارم ، به اهداف مهمی که در زندگی داشتم نرسیده ام. من از شرکتی که برای آن کار کردم استعفا دادم و شش ماه را صرف تحقیق در مورد آینده خودم کردم. بعد از شش ماه ، من تصمیم بسیار مهمی را برای نوشتن شرح حال کامل از زندگی خودم گرفتم. نتیجه شگفت انگیز بود با خودم خیلی آشنا شدم. و چیزهایی را که قبلاً فراموش کرده بودم فهمیدم.

  • 1. در چه مواردی من ضعیف هستم
  • 2. چه مهارت هایی برای من قوی تر است
  • 3. چه فعالیتی باعث می شود احساس خوبی داشته باشم و زمان به سرعت طی شود
  • 4. چه فعالیتی باعث می شود احساس بدی کنم

رسیدن به این سؤالات ، آینده را واضح تر و واضح تر ساخته است. مجبور شدم این کار را انجام دهم

از مهارتهای من حداکثر استفاده را ببرید و کارهایی را انجام دهم که بیشتر آنها را دوست دارم

کارهایی را انجام دهم که در آنها ضعیف هستم و کارهایی را انجام می دهم که حاضر نیستم انجام دهم

هر دو این نکته باعث شده تا مسیر من تا حدودی روشن شود و چراغ آینده من باشد.

ارزشهای من در زندگی برایم روشن شد. عاشق مسافرت بودم. از کار متنفرم من واقعاً از برقراری ارتباط با افراد مختلف لذت می بردم و می خواستم در کارم شهرت خوبی داشته باشم.

در آن بیوگرافی دریافتم که وقتی در صنعت تبلیغات کار می کردم به طرز عجیبی جذب تولید محتوا شدم. صحبت با مشتریان وقتی در مورد روش های ایجاد محتوا برای تبلیغات تبلیغاتی خود صحبت می کردم ، با مشت و هیجان با مشتریان صحبت کردم. چه فیلم هایی برای ساخت. برای هر شغلی چه شعاری انتخاب شد ، چه طراحی وب سایت و چه گرافیکی و چه محتوایی می تواند به مشتری کمک کند. حتی آن را مستقیماً از بعضی از آنها شنیدم. بنابراین تولید محتوا باید فعالیت اصلی من باشد.

از طرف دیگر ، پس از سالها کار با شرکت های تبلیغاتی ، من راه خود را پیدا نکردم. من به رشد بسیاری از مشاغل کمک کردم ، اما دستمزدی که دریافت کردم به هیچ وجه جذاب نبودند. بنابراین تصمیم گرفتم برای خودم کار کنم. من را مستقل ساخت. سالی که تصمیم گرفتم آزادانه را با جدیت شروع کنم ، این کلمه در ایران به خوبی شناخته نشده بود و کمتر کسی آن را شنید.

نکته مهم این بود که دستیابی به این پروژه در آن زمان آسان نبود. با وجود شرکت های زیادی که درگیر آن هستند. کار خیلی سختی داشتم از طرف دیگر ، چالش برخورد با کارفرمایان مختلف ناامید کننده بود.

درآمد من از زمان کارم زیاد نبود ، اما از کارم لذت می بردم. من دو سال با همان نظم ادامه دادم و پروژه های بهتری گرفتم. هرچه دورتر شدم ، وقت بیشتری برای کار کردن داشتم. خستگی برای من بی معنا بود ، اما من به اندازه گذشته درآمد کسب نکردم و این تنها چیزی بود که مرا راضی نکرد.

در سال 1997 ، من تحقیقات و تحقیقات گسترده و همچنین مکاتبات ایمیل را با چندین تولید کننده محتوا در سراسر جهان انجام دادم.

این روش ها سودآورترین و محبوب ترین روش در ایران برای تولید درآمد حاصل از تولید محتوا بودند و بسیاری از مردم ایران از این روش ها پول می گیرند و برخی از زندگی آنها تغییر کرده است.

در سال سوم من سه اتفاق برای من افتاد که در تصمیم گیری من بسیار مؤثر بود. اولین چیزی که در اقتصاد ایران اتفاق افتاد باعث شد ارز ملی ما تقریباً یک پنجم شود. بنابراین من به دنبال پروژه های خارجی و درآمد کسب می شدم تا بتوانم بر آن چالش غلبه کنم و تاثیر آن را بر زندگی خود کم کنم. بنابراین YouTube بهترین گزینه برای من بود که نگران دلار نباشم و هر روز پس از بیدار شدن ، آن را چک نکنم.

استیون پینر ، برنده جایزه نوبل می داند که بزرگترین علت استرس و نگرانی انسان ها “عدم اطمینان در مورد آینده” است و ناامید کننده ترین چیز این است که این عدم اطمینان خود شما نیست و عوامل محیطی را در سرنوشت شما تعیین می کند.

دوم آشنایی با تازه کارها بود. یوتیوب دانمارکی که سال گذشته برای بازدید از ایران به اینجا آمده بود و من او را می شناختم. دیدار وی بسیار الهام بخش بود. او روزنامه نگار در دانمارک بود و پس از ترک کار ، تصمیم گرفت رویای خود را در یوتیوب دنبال کند. تقریباً 5 روز با هم بودیم و ایده های جالبی درباره تولید محتوا و YouTube با من در میان گذاشتیم.

من و دیوانگان در پرهیزاد
من و دیوانگان در پرهیزاد

و دلیل سوم ، علاقه عجیب من به رسانه های اجتماعی از زمان نوجوانی بوده است. من همیشه می خواستم در رسانه های اجتماعی کار کنم ، اما آن را دور نگه داشتم زیرا این برای من معنی ندارد. اما YouTube تنها شبکه اجتماعی است که برای تولید محتوا پرداخت کرده اید و مانند هیچ شبکه اجتماعی دیگر ، نیازی به شهرت عجیبی از طرف شرکتهای تبلیغاتی خود برای دنبال کردن نداشت.

فرصتی بود که تمام معیارهای من را برآورده کرد.

با تخلیه صفر 6 ماهه چگونه به یک میلیون و نیم بازدید رسیدم؟

در طی چند ماه که YouTube و تولید محتوا را در YouTube می شناختم ، چندین روش را امتحان کردم. من فیلم های زیادی ساختم که مورد بازدید قرار نگرفتند. بعدا فهمیدم که لزوماً ساختن بسیاری از فیلمها دلیل موفقیت نیست. در حقیقت ، کیفیت محتوا اهمیت دارد و نه کمیت.

من تقریباً هر استراتژی تولید محتوا را امتحان کرده ام. تا اینکه یک روز صبح اواخر تیرماه از خواب بیدار شدم و دیدم یکی از کانالهای من شروع به عجیب کرده است.

در واقع ، در تاریخ 7 ژوئیه ، یکی از فیلمهای من فقط در یک روز 2،000 بازدید مشاهده کرد. حالا فکر می کنید من آن زمان چندین فیلمنامه داشتم؟

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید ، تعداد آنها در آن زمان حتی به عدد 2 هم نمی رسید.

این رشد عجیب حدود شش ماه ادامه یافت و این ویدئو در شش ماه در مجموع 2.6 میلیون بازدید و 1.5 میلیون بازدید مشاهده کرد.

این استراتژی دقیقاً چیست و چرا این رشد عجیب اتفاق افتاد؟

این استراتژی به من سه سؤال مهم پاسخ داد:

سؤال 1: چه محتوایی را باید تولید کنم؟

سوال 2: چگونه می توانم تعداد بازدیدهای زیادی داشته باشم؟

مدل آزمایش شده من برای تولید محتوای YouTube

(TEV ؛ روند ویرایش. ویروسی)

به نظر من ، این مدل بهترین مدل تولید محتوا و سریعترین مدل رشد برای YouTube است. به نظر من ، هر محتوای ایجاد شده باید با این مدل سازگار باشد ، در غیر این صورت شکست خواهد خورد.

در این مدل نیازی به ساخت ویدیوی جدید نیست. این بدان معنی است که شما لازم نیست تجهیزات بخرید. شما به مهارت های فیلم سازی و دنگ و فنگ مرتبط ندارید.

روند: شما باید با مرور شبکه های اجتماعی فیلم های با روند بالا و با کیفیت بالا پیدا کنید.

ویرایش: شما باید آنها را مخلوط کرده و ویرایش کنید.

ویروسی: سعی کنید ویروسی کنید.

من تقریباً دو ساعت در روز این فیلم ها را به عنوان یک شکارچی در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام ، تلگرام ، تیک تاک و ردوییت جستجو می کنم.

من سه مرحله برای ویرایش فیلم ها دارم.

اولین قدم بسیار راحت است. فیلم ها را با هم بچسبانید. فقط همین تنها ترفندی که باید دنبال کنید این است که جالب ترین قسمت های فیلم باید آغاز باشد. شما فقط 2 ثانیه فرصت دارید که مخاطبان خود را ترغیب کنید تا این فیلم را تا پایان تماشا کنند.

مرحله دوم نوشتن زیرنویس ها در فیلم ها است. شما می خواهید مخاطبان خود را برای انجام کاری دعوت کنید. این می تواند محبت ، اظهار نظر یا ثبت نام باشد. شما باید کمی هوشمندانه عمل کنید.

اما مرحله سوم دریافت نماهای ویدیویی است. این مهمترین قسمت از مهارتهای YouTube من است. می خواهم نکته جالب دیگری را با یک تصویر دیگر برای شما تعریف کنم

این نمودار نرخ مشاهده YouTube را به ما نشان می دهد. به این روش CTR گفته می شود. این نمودار به شما نشان می دهد که چند نفر عنوان ویدیوی شما را دیدند و روی ویدیوی شما کلیک کردند. اگر به آن نگاه کنید ، در همان روز 20 ژوئیه ، نرخ تبدیل برنامه برای 78 درصد بود. این بدان معنی است که حدود 8 از 10 نفر فیلم من را برای تماشا انتخاب کردند. شگفت انگیز است چگونه این اتفاق افتاد؟ یکی از مهمترین وظایف من پیش بینی آنچه در آینده اتفاق خواهد افتاد. مهارتی که شما نیز باید یاد بگیرید. کدام فیلم در آینده انتظار می رود؟ اگر این موضوع را زودتر از هر کس دیگری درک کنید ، می توانید از آن بعنوان یک جعلی آینده نگرانه برای دستیابی به موفقیت عظیم تولید محتوا انتظار داشته باشید

چگونه ویدئویی را که ویروسی می شود پیش بینی کنیم؟

ما برای انجام این کار به برخی ابزارها و تاکتیک ها نیاز داریم.

مهمترین ابزار برای انجام این کار ابزار رایگان و شگفت انگیز Google Trend است که روندهای ایران و جهان را در گوگل و یوتیوب به شما نشان می دهد.

در تصویر بالا ، می بینید که Google Trend به شما می گوید جستجوی شما برای قرنطینه رو به افزایش است. و البته ، در پایین نمودار ، اگر به نکات نگاه کنید می توانید ببینید که Google Trend پیش بینی می کند که احتمالاً حتی بیشتر خواهد شد. بنابراین شما باید پیش بینی کنید که رشد آن از Google Trend به ذهن شما خطور کند.

اما یکی از مهمترین تاکتیک های من برای پیش بینی اینکه کدام فیلم ها ویروسی می شوند ، استفاده از تاکتیک هایی است که من شخصاً از آنها استفاده می کنم و از آن بسیار استقبال می کنم. بعد از ماهها جستجو و تماشای هزاران ساعت فیلم ، متوجه شدم که فیلم های ویروسی در یکی از سه دسته زیر قرار می گیرند:

نکته مهم: همه این فیلم ها به نوعی نگران ما هستند

فیلم های سرگرم کننده: اینها فیلم های بسیار دیدنی در جهان هستند و مخاطبان در هر سنی در این فیلم ها تنظیم می شوند و با پوشش همه گروه های سنی ویروسی تر می شوند. (حس خوشبختی)

فیلم های انگیزشی: شما مطمئناً بسیاری از این فیلم ها را دیده اید. ما حتی بسیاری از این فیلم ها را به اشتراک گذاشتیم و گاه و بیگاه آنها را تماشا کردیم. آنها به ما احساس خوبی می دهند و ما را در مسیر زندگی نگه می دارند ، و در واقع آنها راضی هستند که به ما نشان می دهد که رویاهای ما می توانند به واقعیت برسند. (حس خوشبختی)

فیلم های تأثیرگذار: این فیلم ها معمولاً احساسات عمیقی را در ما هدف قرار می دهند. برای دیدن شخصی که در فقر زندگی می کند. یک فوتبالیست سرطانی است یا پرستارهایی را می بیند که در کورونا می جنگند. دسته های اتفاقی یا فیلم های مشابه که روی ما تأثیر می گذارد در این گروه قرار می گیرند. (همدلی)

فیلم های آموزشی: در این فیلم ها یک مهارت را یاد خواهید گرفت. این مهارت می تواند افسردگی یا نوشتن رزومه برای یک شرکت بزرگ باشد. هرچه مهارت های عمومی تری به شما ارجاع داده شود ، بازدیدهای بیشتری نیز دریافت خواهید کرد. (حس برتری)

عیب یابی ویدیو: من این نام را خودم در فیلم هایی از این نوع قرار داده ام. عیب یابی این فیلم ها ممکن است در دسته آموزش ها قرار داشته باشند ، اما من آنها را از هم جدا کرده ام زیرا آنها آموزش های کوچکتر هستند و بیشتر روی نکات و ترفندها تمرکز دارند تا آموزش مهارت. به عنوان مثال تمیز کردن لاستیک اتومبیل در سودا می تواند منتقد خوبی باشد و در حقیقت مهارت نیست ، بلکه بیشتر از یک تکنیک و یک ترفند است. بسته شدن کراوات ، آرم های ویدئویی و آموزش های کوچک می توانند در این دسته قرار بگیرند.

در یک فیلم پنج دقیقه ای در دفتر ، من درباره نحوه کسب درآمد از YouTube بیشتر به شما می گویم:

https://aparat.com/v/2YkGp

در سایت من همچنین یک دوره آموزشی 6 ساعته دقیق را از ابتدا تا قرن YouTube شرح می دهم:

https://gharib.org/٪DA٪A9٪D8٪B3٪D8٪A8-٪D8٪AF٪D8٪B1٪D8٪A2٪D9٪85٪D8٪A8-٪ DB٪ 8C٪ D9٪ 88٪ D8٪ AA٪ DB٪ 8C٪ D9٪ 88٪ D8٪ A8 /

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 


منبع خبر: سود از YouTube؛ زندگی تیبر

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا