اخبار بازار

سوالات متداول در مورد Iskima یا سؤال و پاسخ؟ مشکل این است

تأثیر استفاده از سئو بر سئو

من می خواستم از بعضی از کارکردهای داده داخلی با طرحواره یا EQIMA در بعضی از سایتهایی که بازاریابی دیجیتالی و SEO برای من انجام می دهند استفاده کنم تا به Google بگویم محتوای صفحه من چیست و از بازدید کنندگان تشکر می کنم. اطلاعات بیشتر در سایتهای من


همانطور که احتمالاً می دانید ، تعداد طرحواره های آنجا بسیار زیاد است. در اینجا می توانید لیست همه طرح ها را مشاهده کنید. از بالای این لیست به دنبال برخی توطئه ها شدم که به من آسیب برساند تا اینکه به دو طرح برخورد کردم که فکر می کنم به دلیل بی سوادی من بسیار شبیه به من بودند.

صفحه Eskimo FAQ یکی دیگر از QA صفحه (البته مستندات اصلی سایت غیرانتفاعی بود و نوشته شده است: “FAQPage” و “QAPage”). من تفاوت بین طرح FAQPage و QAPage را نمی دانم و از کدام صفحه باید استفاده کنم.

در گروه تلگرام کلاس Seo ، سؤالی درباره طرح QAPage برای مدیرانی که استاد عزیزم آدل تالبی هستند (البته او به من استاد نمی نامد) پرسیدم و فهمیدم که این دو تفاوت در طرح مفهوم کاملاً واضحی دارند.

اختلافات آنها و همچنین پیشنهادات استفاده از هر کدام را ذکر خواهم کرد.

  • استفاده از صفحه QQ: صفحاتی وجود دارد که کل صفحه حول یک سؤال خاص می چرخد ​​و مردم به همان سؤال پاسخ می دهند. همچنین افراد می توانند پاسخ های دیگران را در همان صفحه ارزیابی کنند و بهترین پاسخ مطابق با این سیستم قابل انتخاب است.
  • سوالات متداول در مورد Eskimo استفاده از صفحات: برای صفحاتی که خود داریم ، سوالات متداول را می نویسیم و به سؤالات خودمان پاسخ می دهیم.

خوب ، همانطور که مشاهده می کنید ، آنها در تعریف استفاده از آنها متفاوت بودند. تفاوت دیگر بین این دو طرح در نحوه نمایش SERP برای صفحاتی است که از این طرح استفاده می کنند. برای دیدن تفاوت ، عکس های زیر را بررسی کنید:

نحوه مشاهده صفحه سؤالات متداول در SERP
نحوه مشاهده صفحه سؤالات متداول در SERP
نحوه مشاهده صفحه FAQ FAQ
نحوه مشاهده صفحه FAQ FAQ

استفاده صحیح از صفحه Eskimo FAQ و صفحه QA حداقل دو مزیت دارد:

  • یکی اینکه سایت شما در گوگل روز به روز محبوب تر می شود و وقتی Google شما را به طور طبیعی بیشتر دوست دارد می تواند رتبه SERP بهتری به شما بدهد.
  • دوم ، چگونه نتایج شما متفاوت خواهد بود و می تواند حتی با موقعیت Google CRT قبلی خود شما را بهتر یا قابل کلیک کند.

وظیفه طرحواره QAPage تقریباً مشخصه است. بیشتر فروم ها می توانند مورد استفاده قرار گیرند و صفحات پشتیبانی محصول سؤالات خاصی درباره محصول می پرسند و دیگران می توانند به آن سؤال پاسخ دهند.

اما طرح سؤالات متداول ، می توانید از این طرح در صفحات مختلف ، مانند صفحات وبلاگ ، محصولات ، دسته ها و زیر گروه ها و در صفحات مهم برای شما یا صفحات سنگ بنای استفاده کنید.

اگر صفحه سؤالات متداول در سایت خود دارید ، از این طرح البته استفاده کنید.

اگر وب سایت فروشگاهی دارید می توانید مزیت رقابتی خود را در این سؤال ارسال کنید برای جذب مخاطب قبل از اتصال به همان صفحه نتایج جستجوی Google و کلیک بر روی لینک سایت خود.

من می دانم که در بالا گفتم شما می توانید از این ویژگی در پست های وبلاگ استفاده کنید ، من هنوز هم می گویم می توانید ، اما در صورت استفاده از آن استفاده نکنید یا از آن عاقلانه استفاده نکنید. چرا؟

خوب ، هر یک از صفحات وبلاگ با پاسخ دادن به سوالی از مخاطب سروکار دارند. هدف اصلی ما معمولاً اطلاع رسانی به مخاطب در مورد راه خدا نیست. معمولاً هدف مالی وجود دارد. ما می خواهیم با جذب مخاطب به سایت خود یا کسب درآمد از طریق تبلیغات وب سایت ، محصولات و خدمات خود را بشناسیم.

اگر تمام مطالب این مقاله را با استفاده از طرح FAQPage بپوشانیم ، بسیاری از خوانندگان ممکن است نتوانند به سؤال خود از همان صفحه SERP پاسخ دهند و دیگر وارد سیستم نخواهند شد. به همین دلیل من ترجیح می دهم از این اسکایپ برای صفحات مقاله استفاده نکنیم ، یا اگر کاملاً به سؤالی که مخاطب می پردازیم پاسخ ندهیم ، بنابراین بخشی از جواب است و برای بدست آوردن جواب کامل باید وارد سیستم شویم.

ظاهراً محتویاتی که من نوشتم ناقص است ، اگر سؤالی دارید ، حتما از اینجا بپرسید ، اگر جواب را می دانم ، مطمئناً دوست دارم محتویاتی را که نوشتم را ببینم و بعد خوشحال می شوم که مشکل شما را حل کنم:

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 


منبع خبر: سوالات متداول در مورد Iskima یا سؤال و پاسخ؟ مشکل این است

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا