بازاریابی اینترنتی

سه نوع استراتژی بازاریابی

سه نوع اصلی استراتژی های بازاریابی وجود دارد که همه مشاغل اعم از بزرگ و کوچک از آنها استفاده می کنند. تمام برنامه های بازاریابی را می توان به یک یا همه این نوع ها تقسیم کرد. آنها:

 1. بازاریابی آنلاین یا اینترنتی.
 2. بازاریابی آفلاین.
 3. بازاریابی کلمه از دهان یا رابطه.

می توان برخی از انتقال این دسته ها را بیشتر بین ارتباط آنلاین و ارتباط برقرار کرد و وقتی وارد موضوع شدید خواهید دید که چگونه است. همچنین ، خواهید فهمید که بین این انواع مختلف می توانید طیف گسترده ای از هزینه های بازاریابی وجود داشته باشد و می دانم که برای همه افرادی که تازه کار تازه ای را شروع می کنند بسیار مهم است. به خاطر داشته باشید که بازاریابی می تواند هیجان انگیزترین بخش اداره یک تجارت باشد زیرا می توانید رشد و موفقیت کسب و کار خود را ببینید.

بازاریابی آنلاین و اینترنتی

امروزه افراد زیادی مشاغل آنلاین را شروع می کنند. مانند همه راه اندازی های تجاری ، فروشگاه های آنلاین یا فروشگاه های آجر و ملات ، همه کسانی که شروع می کنند موفق نخواهند شد و چه برنامه ای در بازاریابی خود تعیین می کند؟ بازاریابی آنلاین ، جنبه های خلاقانه و فنی اینترنت را شامل می شود که شامل تبلیغات ، طراحی ، فروش و توسعه می شود. همچنین از بازاریابی موتورهای جستجو (مانند یاهو و گوگل) ، تبلیغات بنر در وب سایت ها ، بهینه سازی موتور جستجو و استراتژی های بازاریابی ایمیل استفاده می کند. چندین مزیت قطعی برای بازاریابی آنلاین وجود دارد. بسیاری از شرکت ها دریافتند که می توانند با هزینه قابل توجهی پایین تر از روش های معمول تبلیغات آفلاین خود ، به مخاطبان بسیار بزرگی برسند. بازاریابی آفلاین این نوع سنتی استراتژی بازاریابی است. اگر به اندازه کافی پیر هستید ، اگر نمی پرسید چه پیرمردی را می شناسید ، قبل از وجود اینترنت 20 سال فکر کنید. سپس انواع مارک استفاده شده در این گروه قرار می گیرند.

 • تبلیغات روزنامه.
 • رادیو
 • تلویزیون
 • نامه تجاری
 • تابلوهای تبلیغاتی
 • تبلیغات مجله.

همانطور که تصور می کنید بازاریابی آفلاین گرانترین نوع بازاریابی خواهد بود زیرا برخلاف بازاریابی آنلاین ، هر زمان که می خواهید نام خود را از آنجا خارج کنید ، مجبور به پرداخت آن هستید. بنابراین برخی از بودجه لازم برای تعهد بازاریابی را در نظر بگیرید. شاید بخواهید بیشتر روی بازاریابی اینترنتی و تلاشهای بازاریابی وابسته تمرکز کنید ، اما مثل همیشه ، انتخاب مورد نظر شماست.

بازاریابی کلمه از دهان یا رابطه

این نوع اگر به آن متعهد باشید می تواند مهمترین استراتژی بازاریابی شما باشد. شما می توانید اعتماد به مشتری خود را ایجاد کنید که به روش های دیگر امکان پذیر نیست. در مورد خرید جدید به تجربیات خود بیاندیشید (مطالب را پر کنید). اگر آنچه شما می خواهید بخرید توسط یک دوست قابل اعتماد توصیه می شود ، احتمال خرید شما بیشتر از دیدن تبلیغات است. اعتماد در هر استراتژی بازاریابی بسیار گسترده است. ترفند در اینجا ایجاد شبکه هایی از افرادی است که شما را می شناسند و به شما اعتماد دارند.

اتصالات آفلاین

 • دوستان.
 • بستگان.
 • آشنایان تجاری
 • همکاران جامعه
 • کارگران کلیسا
 • هرکسی که در شهر ملاقات می کنید.

هنگامی که فرصت خود را ارائه می دهد ، در مورد تجارت خود صحبت کنید! به آنها بگویید که چه کاری انجام می دهید ، برنامه های خود را ، رویای شما این است که در نهایت بخواهید تجارت شما خوب به نظر برسد. فرصت ها همیشه خود را نشان می دهند ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که آنها را بشناسید و خود را در آنجا قرار دهید! وقتی این افراد شغل شما را می دانند و آنچه را که باید ارائه دهید دوست دارند ، به دوستان خود می گویند ، چه کسی به دوستان خود می گوید و غیره.

اتصالات آنلاین

از زمان ظهور اینترنت و بسته به ماهیت تجارت شما (چه محلی و چه دور از دسترس در مشتریان) این می تواند بزرگترین قسمت استراتژی بازاریابی شما باشد. من به شما چیزی نمی گویم که احتمالاً نمی دانید اما امروز اینترنت برپایه روابط ساخته شده است. افراد در مورد یکدیگر به هم می رسند:

 • فیس بوک
 • توییتر
 • لینکدین
 • MySpace

و این فقط نوک کوه یخ است! مکانهای بیشتری برای دیدار و آشنایی با مردم وجود دارد تا اینکه بتوانید چوب را به لرزه در آورید. مانند بازاریابی آنلاین. این سه نوع استراتژی بازاریابی است و آنها برای شما و تجارت جدید شما کار می کنند ، اما شما باید نسبت به آنها متعهد شوید. این یک کار است اما شما می توانید آن را انجام دهید. به خودتان ایمان داشته باشید! (اگر تاکنون به این نتیجه رسیده اید ، من نیز به شما اعتقاد دارم ، زیرا ثابت کرده اید که آرزوی موفقیت دارید) به شما ایمان دارید و من هم همینطور عمل می کنم. این 2 نفر است – ببینید ، نقشه شما قبلاً رشد کرده است!

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd g6g.irbit.ly

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا