اخبار بازار

سهمیه بندی سوخت رانندگان تاکسی در اینترنت – آژانس خبری سریع ایران و اخبار جهان

اینگونه است که خبرگزاری یک خبرگزاری ، VP عملیات ، گفت فرم ها در این بیانیه آمده است: “با هماهنگی آژانس های ذیربط ، یکی از مهمترین مشکلات رانندگان تاکسی های اینترنتی برطرف شده است ، یعنی مشکل کارت های بانکی سوخته یا مفقود شده برای سهمیه بندی سوخت.” رانندگان این شرکتها تا شنبه 5 فوریه قادر به استفاده از کلیه کارتهای بانکی خود برای دریافت اعتبار سهمیه سوخت خواهند بود و دیگر نیازی به انتظار برای تصویب شماره حساب بانکی جدید نخواهند داشت.

هومن دمیرچی با اشاره به راه‌اندازی سامانه ملی اطلاعات سفر ساماها وی گفت: “با راه اندازی سیستم” ساماهارانندگان تاکسی در اینترنت می توانند با استفاده از کد ملی ، رمز عبور (چهار رقم آخر کد ملی) و شماره تلفن فعال هر یک از شرکتهایی که در آن فعالیت دارند ، به این سامانه به آدرس http://samas.moi.ir دسترسی پیدا کنند. ، تاریخچه تعادل سوخت و تاریخچه سپرده آنها را مشاهده کنید. آنها همچنین می توانند گواهینامه های سوخت خود را در این سیستم تغییر داده یا تنظیم مجدد کنند.

سیستم ساماها هدف از ثبت آنلاین ، ارائه اطلاعات به ارائه دهندگان خدمات حمل و نقل مسافر هوشمند و ثبت اطلاعات در مورد ناوبری رانندگان فعال در این تاکسی ها است. با راه‌اندازی این سامانه ، سرعت دریافت و بررسی اطلاعات رانندگان تاکسی بصورت آنلاین باعث می شود که بارهای سهمیه بندی سوخت آنها بار بیشتر شود.

این سامانه مطابق دستورالعملهای مربوط به نحوه ارائه دهندگان خدمات حمل و نقل حاملهای هوشمند توسط دفتر خانه از ابتدای هفته گذشته راه اندازی شد.

سهمیه رانندگان تاکسی آنلاین ماهانه پرداخت می شود

سهمیه راننده تاکسی تاکسی های آنلاین که باید هفتگی پرداخت می شد ، با توجه به روند وقت گیر در گرفتن و تأیید اطلاعات رانندگان شرکتهای حمل و نقل هوشمند ، اکنون ماهانه به این حساب های راننده واریز می شود.

معاون رئیس جمهور عملیات فرم ها با توجه به این مکان ، گفتیم که اطلاعات پیمایش در مورد رانندگان فعال را داریم فرم ها ما در تاریخ 26 ام از هر ماه به اداره خانه گزارش می دهیم و وزارت خانه سهمیه راننده را برای اولین هفته هر ماه اعتبار می دهد.

وی تأکید کرد: با توجه به اینکه رانندگان تاکسی اینترنتی باید حداقل 5 مایل در ماه سفر کنند تا بتوانند سهمیه سوخت را دریافت کنند ، فرم ها او ویژگی جدیدی به برنامه سفیر خود اضافه کرده است که می تواند میزان پیمایش آنها را سفارشی کند فرم ها آن را تماشا کنید و جمع آوری پیمایش های ماهانه آنها را مرور کنید تا مطمئن شوید که آنها واجد شرایط سهمیه هستند.

این یکی است اعلامیه خبرگزاری پاسخی در مورد نرم افزار ندارد.

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا