بازاریابی

سلب مسئولیت از PDF Lazy Super Affiliate

تنها چیزی که می توانم بگویم WOW است!

با عرض پوزش برای شروع با چنین جمله hyped اما اگر شما این کتاب را بخوانید همچنین می گویید WOW! من شخصاً کتابهای زیادی در مورد بازاریابی اینترنتی خوانده ام که حاوی جزئیات و اطلاعات مفید است. من توانستم از چند طریق استفاده کنم اما همیشه تأثیر زیادی نداشت و احساس می کردم چیزی از دست رفته است.

اعتراف Lazy Super Affiliate نیازی به رویکرد پیش پا افتاده در بازاریابی شرکت های وابسته ندارد. نویسنده درست روی خفاش ، کریس رمپل اطلاعات مفیدتری را به شما می دهد تا بیشتر کتابهای مراقبت از قلب.

این کتاب به 6 بخش عمده تقسیم شده است که کریس علاوه بر پرداخت هزینه این راهنما ، به راحتی می تواند آنها را بفروشد. این 6 بخش نقشه ای برای یک استراتژی بازاریابی موثر است. لیست وابسته Super Lazy Affiliate مراحل ایجاد یک وب سایت را به طور خاص برای افرادی که مایل به خرید محصولات شما هستند ارائه می دهد.

پس از خواندن راهنما ، فهمیدم که استراتژی او هنگام کشته شدن کامل چه می تواند باشد. آیا مشاغلی درگیر هستند؟ مطمئنا وجود دارد! وقتی کریس به معنای “تنبل” است ، به این معنی است که اگر همه چیز را تنظیم کنید ، وب سایت شما به یک موفقیت خلبان اتوماتیک تبدیل می شود.

بنابراین واقعاً با یک حساب Lazy Super Affiliate چقدر می توانید درآمد کسب کنید؟

درآمد در استراتژی خود نامحدود است. پس از خواندن این راهنما ، می توانید تقریباً هر دسته ای را که با شرکای آنها نتیجه می دهد ، ایجاد ، دعوت و بررسی کنید. شما واقعاً می توانید از این راهنما برای تبلیغ محصولات اطلاعاتی خود (Clickbank) و همچنین محصولات فیزیکی استفاده کنید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا