اخبار بازار

سقف شیروانی شیک | بام ساز مجری سقف شیروانی

سقف شیروانی شیک

ما می شنویم که بسیاری از کاربران یا مهندسان هنگام تماس یا پیامک به ما می گویند که به سقف شیروانی استاندارد نیاز داریم، زیرا ممکن است بشنوید که شیک است. شیروانی تافو حتی سقف شیبدار نیز به سادگی این سقف است، اما استفاده از مصالح جدید برای سقف شیروانی ضروری است.

سقف شیروانی شیک

در اینجا چند نکته وجود دارد که به شما کمک می کند از یک سقف زیبا حداکثر بهره را ببرید:

مثلا تفاوت رنگ Mr. شینگل دور پشت بام برای رفع این گونه ناهماهنگی ها باید رنگ ملحفه ها، دوخت و پاشش یک رنگ باشد و برای شیک شدن سقف خانه، قبرهای اطراف خانه به سلیقه کاربر باشد. مثلا اکثر نمایش ها قهوه ای می شوند و آلاچیق ها یا پرده ها به دلیل نورهای اطراف ویلاها سفید می شوند.

سقف شیروانی شیک

برای اعمال مدل مدرن سقف شیروانی، ابتدا باید طرح سقف انتخاب شود تا مشخص شود که طرح سقف برای هر یک از مصالح دارای شیب تک یا دو شیب یا چهار شیب یا یک پنجره در شیب است. از مواد مختلف رد.

به عنوان مثال، اگر پنجره در یک طرف شیب قرار دارد، مواد باید یک ورق کاغذ مانند پارچه پرده، پارچه دکرا، پارچه کینگستون یا مواد شینگل باشد، زیرا اگر کاغذ دیگری وجود دارد، مانند برش طول کاغذ، مانند خط سایه یا الگوهای رس ذوزنقه ای، برای کاربر مضر است. قرارداد باعث خسارت مالی می شود، بنابراین نتیجه می شود که هر ماده کاربرد خاص خود را دارد.

سقف شیروانی شیک

اگر سقف شما گنبدی یا آلاچیق است می توان آن را متریال شینگل نامید. شینگل ماده ای است از قیر پلیمری و سطح بلند آن از دانه های معدنی و همچنین دارای طول 1 متر و عرض 35 سانتی متر با پشتی مانند آینه سرد، چسبناک و سفت شده و از نظر شکل و رنگ متفاوت است.

سقف شیروانی شیک

سقف استاندارد یکی از مهمترین عناصر کیفیت هر خانه است.

البته برای انتخاب به آب و هوای منطقه و محل اجرا برای بازی با پارچه توجه کنید و همچنین تم ویلا باید با تم کاغذ رنگی شما یکی باشد. و در نهایت سقف شما سقفی زیبا و مناسب خواهد بود. برای سقف شیروانی ویلای خود بهترین متریالی که ظاهری بسیار شیک به سقف می دهد بهتر است از کاشی های سنگی مانند دکرا کینگستون و شینگل استفاده کنید.

سقف شیروانی شیک

ورق های دکرا و شینگل کیفیت خوبی دارند و رنگ ثابتی دارند. قیمت کل دکرا با شینگل. خوش آمدید که جلوه زیبایی به سقف شما می دهد و نمای خوبی از سقف می دهد.

این متریال به دلیل برد osb برای زیرسازی استفاده می شود و سیستم شما سبکتر است و البته سقف شما سبکتر از سایر بردها است. این باعث می شود فوم غیر ضروری باشد و در هزینه ها صرفه جویی زیادی شود. مقاومت بالا در برابر برف و باران مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش در رنگ های متنوع و مدرن شکل به شکل سقف زونا می باشد.

سقف شیروانی شیک

یکی دیگر از سقف های شگفت انگیزی که در ویلای شما باید به آن نگاه کرد، سقف گلدانی است. خاک رس یک ماده قدیمی و سنتی است. خشت طبرستان ذکر شود.

یکی از دلایل اصلی این نوع پوشش، همرنگ بودن خاک رس است که آجری قرمز با رنگ های دیگر مانند قهوه ای، خاکستری است، اما اگر کاربر بخواهد مواد را روی گلدان بمالد، باید رنگ دومی را انجام دهد. به شدت کج شد با سیمان و تخمگذار.

یکی دیگر از جاذبه های محبوب طرح کاشی سفالی است. فرمولاسیون خاک رس به دو قسمت تقسیم می شود: فرمولاسیون رسی ساده و فرمولاسیون رسی جنوا. کاربرد سقف شیروانی با ورق طرح سفالی ژنو. و درج مناسب و آسان برای استفاده در چادر و قرار دادن این بشقاب نسبت به سایر بشقاب ها می باشد.

سقف شیروانی شیک

این محصول با توجه به نوع انقباض و رها شدن در طول مورد نظر پس از نصب، از ورود بادهای شدید به پایین و همچنین استفاده از مصالح با طراحی خاص و در نتیجه پوشش زاویه های مختلف جلوگیری می کند که منجر به نصب و بدون عارضه سقف می شود. ایمن، مقرون به صرفه و قیمت مناسبی دارد و زیبا بودن سقف در عین حال زیبا و شیک خواهد بود.

نرده های نرده به عنوان صفحه ساز فلزی برای ساخت و زیبایی کار شما بسیار مهم است که بنا به درخواست شما در اشکال و رنگ های متنوعی وجود دارد.نرده های با وزن بسیار کم نصب آن را آسان می کند.سقف های شیب دار.طوفان های بلند در برابر باران شدید، تگرگ و برف بسیار مقاوم است.

یکی از پرطرفدارترین پرده هایی که به خاطر رنگش شناخته می شود این است که دائماً در زیر نور آفتاب می ماند و شکل تصویر برای مدت طولانی دوام می آورد و جلوه ای بسیار شیک به سقف شما می دهد و به همین دلیل رنگ های متنوعی دارد. می توان گفت 60 درصد سقف کشورمان از مصالح نرده ساخته شده است. گروه بام ساز دارای 10 سال گارانتی بی قید و شرط می باشد. مدیر بام فرهمند را دریافت کنید

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا