دانش و فناوری

سری نوا 13 حداکثر تا اوایل مرداد ماه معرفی خواهد شد


گفته می شود که هواوی در حال کار بر روی سری نوا 13 است. اطلاعات فاش شده جدید، نشان می دهند که رونمایی این تلفن های هوشمند تا ماه جولای (اوایل تیر تا اوایل مرداد ماه) به تعویق افتاده است.

سری نوا 13 حداکثر تا اوایل مرداد ماه معرفی خواهد شد

یک افشاگر اطلاعات با انتشار پستی در شبکه اجتماعی ویبو ادعا می کند که سری نوا 13 هواوی در اوایل سه ماهه سوم 2024، و احتمالا در ماه جولای (تا اوایل مرداد ماه)، معرفی خواهد شد. پیش از این انتظار می رفت که سری Nova 13 در کنفرانس توسعه دهندگان هواوی 2024، که برای 21 ژوئن برنامه ریزی شده است، معرفی شود. این افشاگر اطلاعات، مشخصات این گوشی های هوشمند آینده هواوی را به اشتراک نگذاشته است. پیش از معرفی سری نوا 12 نیز شاهد انتشار چنین شایعاتی درباره آن بودیم.

زمان رونمایی سری Nova 13

اطلاعات فاش شده حاکی از آن است که گوشی های سری نوا 13 می توانند از Kirin 9010 برخوردار باشند. این تراشه به تازگی معرفی شده و برای اولین بار در سری Pura 70 مورد استفاده قرار گرفت. این چیپست در مقایسه با Kirin 9000s، دارای هسته های اورکلاک شده است که عملکرد بهتری را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. انتظار می رود که سری نوا 13 هواوی، از شبکه 5G پشتیبانی کند.

انتظار می رود که این سری به صفحه نمایشی با وضوح 1.5K برخوردار باشد. سری Nova 13 (احتمالا نه تمامی اعضای آن) از دوربین سلفی دوگانه بهره مند خواهند شد. همچنین می توانیم شاهد بهبود هایی در سیستم تصویربرداری XMAGE باشیم و انتظار می رود که مدل های پیشرفته Nova 13 Pro و Ultra از پوشش بازالتی جدید بهره ببرند.

شایعات منتشر شده حاکی از آن است که سری نوا 13 از فناوری ارتباطات ماهواره ای دو طرفه Beidou پشتیبانی می کند. این ویژگی کاربران را قادر می سازد تا از طریق ماهواره های Beidou، حتی در مناطقی که پوشش شبکه وجود ندارد، به ارسال و دریافت پیام بپردازند. به جز اطلاعات مذکور، در حال حاضر چیز زیادی درباره این تلفن های هوشمند آینده هواوی نمی دانیم.

برخی از مشخصات سری Nova 13 هواوی فاش شد

نظر شما درباره سری Nova 13 هواوی چیست؟

بفرست برای دوستات

دکمه بازگشت به بالا