فیلم و هنر

سریال What If از آن چه که انتظار داشتیم مهم‌تر است

خطر سارقان

این مقاله شامل اسپویل داستان هشت قسمت اول مجموعه سریال Love If You است. اگر نمی خواهید داستان این قسمت ها برای شما فاش شود ، این مقاله را نخوانید!

مانند شوخی هایی که منبع سریال بود ، منظور شما مجموعه ای از گلچین است که نشان می دهد مخاطب بینشی از دنیایی با رویدادهای مشابه دارد که متفاوت متفاوت شکل گرفته است. این مقاله بزرگترین نقطه ضعف و ضعف مجموعه نامیده شده است. این صحنه های کوتاه از دنیای موازی مارول سرگرم کننده هستند ، اما آیا واقعاً به دنیای فیلم های مارول مربوط می شوند؟ مانند آنها.

آخرین قسمت از فصل اول سریال What If the series نشان داد روند فوق العاده ای در حال انجام است. در حال حاضر داستان کامل تری در حال رخ دادن است. در این مقاله ، ما برخی از اطلاعاتی را که قبل از قسمت پایانی سریال What If You Are هستید به دست آورده ایم تا ببینیم از دنیای فیلم های شگفت انگیز چه انتظاری داریم.


بهبود مداوم فوق العاده

قسمت هشتم ، برای نشان دادن زمین که در آن اولتران توانست با موفقیت آگاهی خود را به بدن بینایی برده و کاری انجام دهد که قهرمانان زمین نتوانند مانع از بین بردن زمین شوند. اما این بدنه تنها اولین پیشرفتی است که اولتران در قسمت هشتم پیدا می کند. اندکی بعد ، او تانوس را نابود می کند و برخی از گوهرهای جاودانه را می یابد که در هر زمان قادر مطلق می شود. او همچنین می تواند از مرزها عبور کرده و به تماشای اواتو بنشیند.

این لحظه ای است که همه چیز آنچه شما می گویید یک سری است را تغییر می دهد. اتو دیگر یک ناظر گذرا در همان جهان نیست ، اما حضور او در خطر است. مانند بسیاری از دانشمندان قبل از او ، اتو از راه سخت می آموزد که نمی توان بدون تحت تأثیر قرار دادن آزمایش ، تماشا کرد. در این مورد ، دیده بان فوق العاده ، که نمی تواند آن را متوقف کند ، به ویولونی تبدیل کرد که می خواست همه زندگی را در یک جهان نابود کند.

اگرچه قسمت هشتم این مجموعه اولین قسمت نبود که با یک هنرمند موردی به پایان می رسید ، هنرمند صحنه این قسمت مسیر قسمت های قبلی را به صورت مثبت و اصلی ادامه می دهد. اکنون می دانید که چرا قسمت هفتم با حمله ترکیبی Ultra / Vision به ثور و جین فاستر به پایان رسید. اولتران تبدیل شده به واقعی ترین ویولن این مجموعه تبدیل شده است و خطر همچنان در حال افزایش است.

به نظر می رسد قسمت 8 افسانه مارول درباره سنگهای ابدی را می شکند. این سنگ ها قرار نبود خارج از دنیای خود کار کنند. حتی در سری Loki ، سنگهای ابدی را مشاهده کردیم که به عنوان کاغذ ذخیره سازی در فضای TVA استفاده می شدند. آیا این اشتباهی است که نویسندگان مارول مرتکب شده اند یا اولتران راهی برای استفاده از قدرت خود در خارج از دنیای خود پیدا کرده است؟ اگر مورد دوم پاسخ این سال باشد ، می توان پیش بینی کرد که چگونه می توان این ربات کشنده را متوقف کرد. منبع تغذیه را خاموش کنید تا بازی به طور کامل تغییر کند.

آیا اتو دیگر تماشاچی نیست؟

این که اولتران در پایان دوره اول از دست برود یا خیر ، تصور می شود که این نبرد مهم تأثیری عمیق بر اتو خواهد گذاشت. او دیگر نمی تواند در گوشه ای بنشیند ، تماشا کند و وانمود کند که زندگی او در شبکه در امور مربوط به ریاست او دخالت ندارد. اتو مجبور شد قانون کوپن اصلی را بشکند. نظارت اما بدون وقفه.

در نمایش های کمدی ، اتو تمایل دارد وقتی می شنود که وضعیت واقعاً بد است ، قانون را کمی تغییر دهد یا آن را به طور کلی زیر پا بگذارد. این اولین بار بود که او در یک سری چهار یادداشت ظاهر شد. در آنجا خود اتو به چهار شگفت انگیز هشدار داد که گالاکتوس قصد دارد زمین را تصاحب کند. به نظر می رسد قسمت هشتم سریال What If می خواهد از همین فرمول استفاده کند.

چنین چیزی می تواند داستان بزرگ اتو در این لیست باشد. یادگیری این که نمی تواند برای مدتی بی حرکت بنشیند و به تماشای اجسام متحرک بپردازد ، ممکن است باعث رضایت او شود. فصل دوم آنچه می تواند شامل مناطقی شود که اتو سعی در اصلاح وضعیت داشت ، به طوری که در نهایت پیامدهای ناخواسته این مداخله ، مانند گلوله برفی در شیب ، سایر اعضا را تحت تأثیر قرار داد. شاید هنوز آموختن این نکته دشوار باشد که میان «عدم مداخله» و «ایفای نقش خدا در امور مختلف» حد وسطی وجود دارد.

اما س bigال بزرگ این است که آیا این اتفاقات می تواند حضور اوتو را در فیلم های فعال افزایش دهد؟ آیا می توانیم او را از فیلم Ant-Man and Wasp: Quantumania ببینیم تا در مورد خطر کانگ هشدار دهد یا نشان دهد که گالاکتوس در حال آمدن به چهار فصل است؟

لازم است نقش قهرمانان مختلف جهان را در What If ببینید. ماده 8 نشان می دهد که اتو می خواهد تیمی را تشکیل دهد که اولتران را شکست دهد ، تیمی که باید با Strange Supreme شروع شود و در پاراگراف 7 شامل چهره های متداول مانند کاپیتان کارتر و ثور خواهد بود. آیا تیم در فصل دوم فعال خواهد ماند؟ اگر این سریال نوعی فیلم شگفت انگیز را در مورد اسرا اعلام کند چطور؟ آیا این یک شوخی است که جهان مسئولیت حفاظت از تنوع را دارد؟ مطمئناً این را می توان به عنوان یک احتمال در نظر گرفت.

Demonstration of What It Says یک سریال تا قسمت هشتم از فصل اول است

این اولین بار نیست که در مورد هنرمند می گذرد ، اما این اولین بار است که این اهداف باز می تواند هدف بزرگتری را دنبال کند. در ادامه قطعات سریال Uthini تا قسمت هشتم قسمت اول ، به شما یادآوری می کنیم که آنها می توانند مبنایی برای پیوستن این شخصیت ها به Otto در قسمت نهایی باشند.

قسمت 1: پگی کارتر به دروازه کشیده می شود و به دنیای مدرن فرار می کند. جایی که با نیک فیوری و هاوکی آشنا شد.
قسمت دوم: ایگو با پیتر کوئیلی ملاقات می کند ، که ساده ترین نگهبان جهان است.
قسمت 3: هیت یک تیم جدید برای مبارزه با لوکی می سازد ، که شامل استیو راجرز برای یخ زدن و احضار کاپیتان مارول می شود.
قسمت 4: موجود اعلی نمی تواند اوتو را متقاعد کند که به نجات سرزمین خود کمک کند.
بخش 5: زامبی تانوس تقریباً دفاع دائمی را تکمیل کرد.
قسمت 6: شوری با پپر پاتز ملاقات می کند.
قسمت 7: اولتران ، مسلح به سنگهای ابدی ، به تور حمله می کند.
قسمت هشتم: اتو برای مبارزه با اولتران به Strange Supreme ملحق می شود.

بازگشت آرنیم زولا شگفت انگیز است

قسمت هشتم علاوه بر تأیید اینکه یک داستان عالی پشت این مجموعه وجود دارد ، ویژگی جالب دیگری در دنیای فیلم های مارول دارد. در اینجا می خوانیم که دانش دیجیتالی آرنیم زولا هرگز در Captain America: Winter Soldier از بین نمی رود. زیرا هنوز ذخیره ای در پایتخت هیدرا در سیبری وجود دارد که در Captain America: Civil War مشاهده کردیم.

بدیهی است که این قسمت در دنیای اول مارول اتفاق نیفتاده است ، اما آیا دلیلی وجود دارد که فکر نکنید چنین اتفاقی افتاده است؟ این احتمال وجود دارد که زولا هنوز در دنیای فیلم های مارول است و منتظر است Hydra یا سازمان دیگری کار حفاظت خود را انجام دهد. زولا شبیه یک ویولن مناسب Captain America و فصل دوم احتمالی Captain America و Winter Winter Soldier است.

اگر این اتفاق بیفتد ، همه ما در انتظار یک بیداری بی ادبانه خواهیم بود. این ممکن است ما را متعجب کند که برنامه نویس چه موارد دیگری را در کار خود پنهان کرده است. آیا شخصیت های دیگری هستند که به فیلم اشاره می کنند؟ اگر ایده یک داستان منسجم برای تماشای آنچه می خواهید بگویید کافی نیست ، نکاتی درباره آینده دنیای فیلم می تواند کمک کننده باشد.


ادامه خواندن:

دکمه بازگشت به بالا