دانش و فناوری

سرویس اشتراکی توئیتر بلو (Twitter Blue) ارائه شد

توییتر اخیرا از پلتفرم خود به نام سرویس اشتراک گذاری آبی توییتر رونمایی کرده است که امکانات بیشتری نسبت به توییتر معمولی دارد.

به تازگی توییتر از سرویس اشتراک ماهانه خود به نام Blue Twitter رونمایی کرده است. با این اپلیکیشن، مشترکین می توانند به ویژگی ها و مهارت های جدیدی دسترسی داشته باشند که کاربران عادی توییتر از آن بی بهره اند.

سرویس اشتراک ماهانه Blue Twitter در حال حاضر در نیوزلند و ایالات متحده با قیمت اشتراک ماهانه 2.99 دلار آمریکا یا نیوزلند 4.99 دلار در دسترس است. ویژگی های این برنامه مانند مقالات غیرتجاری، مقالات پرطرفدار و توییت ها از جمله ویژگی های این نسخه پرمیوم است.

سرویس اشتراکی Twitter Blue

آبی توییتر یک سرویس مشترک است که در آن می‌توانید به مهارت‌ها و ویژگی‌های منحصربه‌فرد توییتر دسترسی داشته باشید. یکی از ویژگی های بارز عدم تبلیغات در این پلتفرم است. با خرید اشتراک می توانید نشریات مختلف مانند واشنگتن پست، آتلانتیک، رویترز و دیلی بیست را بدون نگرانی در مورد تبلیغات خود مطالعه کنید.

سرویس اشتراکی Twitter Blue

علاوه بر این، یکی از ویژگی های دیگر توییتر آبی دسترسی مشترکین به محبوب ترین توییت ها است. توییتر آبی محبوب ترین توییت های 24 ساعت گذشته را به عنوان محبوب ترین ها فهرست می کند. البته این مقاله برای نسخه های اندروید و دسکتاپ خواهد بود.

اکنون می توانید در صورت ناراضی بودن و پشیمان بودن توییت را لغو کنید. در این صورت توییتر آبی چند ثانیه به شما فرصت می دهد تا تصمیم خود را بگیرید و در صورت عدم رضایت آن را لغو کنید. یکی دیگر از ویژگی های این برنامه امکان خواندن یک سری توییت های طولانی است که در یک صفحه طولانی قرار می گیرند.

از ویژگی های دیگر می توان به ایجاد دکمه در پایین صفحه اشاره کرد. اکنون می توانید این دکمه ها را حذف یا ویرایش کنید. مشکل اینجاست که چنین چیزی فقط در iOS موجود است.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد سرویس اشتراک گذاری توییتر آبی چیست؟ نظرات خود را در قسمت نظرات بنویسید تکرار اشتراک گذاری.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا