بازاریابی

سرمایه گذاری در فیلم به عنوان یک نهاد غیر انتفاعی در دسته سود برای سرمایه گذاران و مالیات

اصطلاح طبقه دارایی غیرمرتبط انواع مختلفی از سرمایه گذاری های احتمالی شامل سرمایه ، املاک ، املاک خصوصی و املاک و مستغلات و سایر استراتژی های سرمایه گذاری را شامل می شود.

اما در اقتصاد امروز بازارهای متلاشی شده املاک عمومی ، بازدهی بدون تغییر و بدون فکر ، یک شرکت معتقد است که سرمایه گذاری در عرصه های فیلم ، از جمله بخش تئاتر ، یک سرمایه گذاری با ارزش بالا را فراهم می کند که می تواند از مالیات و چندین درآمد حاصل شود. درآمد شامل تئاتر ، DVD ، فیلم درخواستی ، کابل و بازارهای خارجی.

به عنوان یک طبقه دارایی غیر مرتبط ، بودجه فیلم و فیلم از نظر 6 میلیون دلار سرمایه گذاری شده در قراردادهای مالی از هر طبقه دارایی غیر مرتبط در جهان پیشی گرفته است. طی 3 سال گذشته ، IRR در کانال اطلاعاتی استودیو و خصوصی رکود اقتصادی جهان در صنایع دیگر متحمل شده است.

هنگامی که صندوق های سرمایه گذاری ، Honeywell ، New York Hedge Fund Elliot Associates و Dune Capital ، یک صندوق بازنشستگی ، یک بانک غیر انتفاعی ، بیش از 1 میلیارد دلار برای صندوق های مختلف فیلم جمع آوری کردند. دفاتر خانواده شروع به دنبال کردن صنعت فیلم کردند.

سرمایه گذاران از وال استریت تا سیلیکون ولی تا خاورمیانه تا روسیه پول خود را در هالیوود گذاشته اند.

آنیل آمبانی ، لری الیسون از اوراکل ، پل آلن از مایکروسافت ، استیون رالز ، فرد اسمیت از فدرال اکسپرس ، نورمن ویت ، بنیانگذار Gateway Computers ، Jeff Skoll Of Ebay ، Marc Turtletaub از The Money Store ، راجر مارینو از EMC Corp . ، سیدنی کیمل از گروه پوشاک جونز ، صاحب دوقلوهای مینه سوتا ، بیل پهلاد ؛ تام روزنبرگ و باب یاری و املاک و مستغلات ، وام دهندگان شیخ ولید آل ابراهیم ، میشل لیتوواک و فیلیپ آنشوتز ، پشتوانه مالی چندین فیلم مختلف از چاپخانه کتاب تا اسکار را دارند.

سرمایه گذاران نهادی و شرکتی که روی این فیلم سرمایه گذاری می کنند عبارتند از Elliot Associate ، Stark ، Columbus Nova ، Bain ، Honeywell و دیگران.

استراتژی های سرمایه گذاری غیرمرتبط می تواند توسط سرمایه گذاران برای تجزیه یا کاهش موجودی ، خطر احتمالی یک یا چند سرمایه گذاری در سهام سبد سهام و سهام سنتی استفاده شود. برای انجام این کار ، سرمایه گذاران معمولاً بین 5 تا 20 درصد از سبد سرمایه گذاری خود را در سرمایه گذاری های جایگزین قرار می دهند تا بقیه پرتفوی را در برابر خطرات احتمالی محافظت کنند.

در میان گروه های پردرآمد که افراد ثروتمند ، سرمایه گذاران موسسه ای ، بازنشستگان یا بانک های خصوصی هدف قرار داده اند ، سرمایه گذاری های دیگری که بیشتر به سبد سهام متعهد هستند محبوب می شوند. مزایای چنین تقویتی توسط هری مکس مارکوویتز (1990 ، برنده نوبل در اقتصاد) در مجموعه نمونه کارها The Modern Port Theory نشان داده شد. او از نظر ریاضی ثابت کرد که سرمایه گذاران می توانند با نگهداری ابزارهایی که کاملاً به هم مرتبط نیستند ، ریسک یک سبد را کاهش دهند – ضریب پیوندی که با یک واحد یکسان نیست. با حفظ سبد سهام متنوع ، سرمایه گذاران باید بتوانند نگرانی های خود را در مورد خطرات احتمالی هر دارایی کاهش دهند.

در حالی که سرمایه گذاران را از طریق سرمایه گذاری های دیگر در جستجوی آلفا جذب می کند ، به این دلیل است که توزیع وجوه در سرمایه گذاری های دیگر مزایایی را نسبت به کلاس دارایی های سنتی و راحتی سبد âEUR ”با وجود خطرات ارائه می دهد.

با توجه به نگرانی بیشتر سرمایه گذاران در مورد بازده قابل تنظیم خود ، به ویژه در شرایط نزولی بازار ، علاقه به سایر استراتژی های سرمایه گذاری شتاب بیشتری گرفته است.

مدیر سرمایه گذاری یا سرمایه گذار با سرمایه گذاری در سایر سرمایه گذاری ها به دنبال دستیابی به موفقیت در رابطه بین اوراق بهادار است. کلاس دارایی های غیرمستقیم مستقل از سایر اوراق بهادار رفتار می کند و سبد سهام ایجاد می کند. چنین وام خودرویی به سرمایه گذاران این امکان را می دهد که ریسک نرخ بهره احتمالی را بپوشانند و از عواقب منفی جلوگیری کنند. یکی از مزایای مهم دیگر استراتژی های سرمایه گذاری ، کاهش ریسک است.

با آگاهی از ایجاد قانونی صندوق فیلم قابل استفاده که می تواند شامل کمپین مالیاتی ایالات متحده برای کاهش بسیاری از خطرات برای بانک های خصوصی ، ثروت ملی ، سرمایه گذاران بزرگ ، دفاتر خانواده و برنامه ریزان بازنشستگی باشد که می دانند آنها روی یک فیلم قمار نمی کنند. آنها امیدوارند در جشنواره فیلم برنده شوند. وقتی شرکتی به دنبال تأمین بودجه 10 ، 20 ، 40،50 ، 75 فیلم است ، چیزی بیش از افزایش درآمد هر یک از آنها وجود دارد ، اما استراتژی نهایی خروج پس از 5-7 سال است که می تواند 300-400 return بازگشت سرمایه داشته باشد. مخارج

به نظر می رسد فیلم ، سرگرمی ، رسانه ها و به طور کلی هالیوود در حال پیشرفت و محافظت از مشکلات اقتصادی هستند. اگر به گیشه گیشه و رشد دی وی دی جدیدترین فیلم ها ، از جمله «زاغه نشین میلیونر» یا «گرگ و میش» که ستاره فیلم ندارد ، نگاه کنید ، بازده سرمایه گذاری در بسیاری از فیلم های دیگر بیشتر از ROI و درآمد تولیدکنندگان خودرو ، املاک و مستغلات است. ، سهام ، صندوق های سرمایه گذاری مشترک ، و غیره اولاً به این دلیل که یک فیلم خوب ساخته شده یک کالای محلی نیست که فقط یکبار فروخته و فروخته شود ، بلکه دنیایی است که می تواند از بیش از 50 کشور جهان و رسانه ها از جمله تئاتر ، کابل ، تلویزیون درآمد داشته باشد. ، ماهواره ، خطوط هوایی ، DVD ، و انفجار گسترده فیلم درخواستی.

در حالی که برخی از لباس های خصوصی وجود دارد که ممکن است از این فرض که هالیوود امن است بیرون بیاید ، این کشور بر اساس صنعت تراشه های آبی ساخته شده است و برای سرمایه گذاران خرده فروشی وال استریت و املاک راهی است. همانطور که سرمایه گذاران خرده فروشی و نهادی از تأمین مالی آجر به صنعت فیلمسازی حرکت می کنند ، علت اصلی “چرا” است؟ “

برخی از سرمایه گذاران آمریکایی و شرکت C به دنبال کاهش 100 درصدی سرمایه گذاری های خود تحت IRS بخش 181 یا در سبدی هستند که ارتباطی با سرمایه گذاری ها ندارند. سرمایه گذاران خارج از کشور فقط یک کلاس دارایی غیر مرتبط با کیفیت بالا می خواهند که به عنوان صنعت فیلم ترکیبی به مدت طولانی شناخته شود و 100 درصد کنترل پخش تئاتر آمریکا را در اختیار داشته باشد.

و برای سرمایه گذاران خرده فروشی کوچکتر ، بدون خانواده های ثروتمند یا سرمایه گذاران بزرگ ، پل بین بودجه فیلم ، تولید فیلم ، توزیع و فناوری توسط مصرف کنندگان دیده می شود. بخشی از موج مالی ، ظهور چندین فیلم در مقابل بودجه برای یک فیلم واحد ، سود بخش 181 ، و همچنین مشارکت در ایجاد شغل و توسعه اقتصادی به عنوان تولید فیلم باعث ایجاد 50-100 شغل می شود.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا