بازاریابی

ستاره های استخدام بازاریابی با افراد متقاضی کار پیچیده ملاقات می کنند

به نظر شما شکی نیست ، زیرا نوع جدیدی از افراد متقاضی کار وجود دارد که امروز در دامنه استعدادهای جهانی ظاهر می شود. درست است ، روزها به پایان رسیده است که شما می توانید یک شغل ارائه دهید و 100٪ یک سطل CV با شکوه از بهترین و روشن ترین کاندیداها را تضمین کنید.

امروز ، نامزدها به صورت آنلاین شغل را جستجو می کنند ، و به همین روش ، مکان هایی را برای رفتن به بیرون برای غذا خوردن یا هتلی که در آن اقامت دارد ، جستجو می کنند.

متقاضیان کار پیشرفته می خواهند نگاهی به سازمان شما داشته باشند. آنها می خواهند قبل از درخواست شغلی در شرکت شما با مارک کارفرما درگیر شوند. شفافیت مهم است. اکنون شرکتها باید در مورد افرادی که شفاف هستند شفاف باشند و برای جلب استعدادهای دور از رقبا سعی در اجرای راهکارهای هوشمندانه بازاریابی برای جذب نیرو می کنند.

اکنون زمان یک مارک یا مارک تجاری است. اگر شرکت شما برای بهبود شیوه های استخدام برای جویندگان شغل با تکنولوژی بالا زحمت نمی کشد ، ممکن است با یک یا چند پیام نامطلوب زیر در تماس باشید.

  • این مکان بسیار آبرومند و ترسناک برای کار است.
  • ما هیچ فناوری پیشرفته ای برای صرفه جویی در فن آوری نداریم و حتی توانایی رسیدن به آنجا را نداریم.
  • عدم شفافیت ما به این معنی است که ما گشاده و صداقت نیستیم.

بنابراین ، شروع به کنترل بیان پیامهای مارک قوی خود کنید تا یک اعتبار ناموجود یا بد را تغییر دهید شما شروع به پیروزی در جنگ برای استعداد می کنید.

اما از کجا شروع می کنید؟ ابزارها و آژانس های بازاریابی اشتغال وجود دارند که می توانند به شما در ایجاد یک برنامه بازاریابی ؛ بودجه و تقویم کمک کنند. با استفاده از استراتژی های بازاریابی داخلی و استخدام اجتماعی ؛ به تلفن همراه بروید و از آنالیز استعدادها برای استخدام و استخدام نامزدهای مناسب برای سازمان خود استفاده کنید.

از بازاریابی محلی نامزدها غافل نشوید. امیدوارم بتوانید جای خالی را با شبکه های خبری محلی به اشتراک بگذارید ، که بعضی اوقات حضور شرکت های محلی شاغل را اعلام می کنند. برای ایده های بازاریابی ، بیلبوردها و علائم راهنمایی و رانندگی محدودیتی ندارند – به طریقی که اشتغال خود را اعلام می کنید خلاق باشید.

زمان آن فرا رسیده است مارک تجاری خود را به همان روشی که محصولات و خدمات شرکت شما کار می کند بازاریابی کنید. بازاریابی اشتغال اقدامی بی پایان است که باید بطور شبانه روزی ، هفت روز در هفته کار کند. او همیشه باید جذاب ، جذاب و دلسوز باشد. مطمئناً می توانید با بازاریابی در تلاشها بپیوندید اما نباید آن را در اختیار داشته باشید. کسب استعداد باید متعلق و مدیریت شود.

وقت آن است که مانند یک منبع نیروی انسانی فکر خود را متوقف کنید و مانند یک بازاریاب فکر کردن را شروع کنید. با مخاطبان خود آشنا شوید و نامزدهای بیشتری را به خط لوله خود هدایت کنید.

از غواصی در یک ستاره در بازاریابی استخدام لذت ببرید و یک متقاضی شغل سطح بالا را ترسیم کنید. استخدام مبارک را فراموش کرده و از تیم بازاریابی و کارکنان شرکت درخواست کمک نکنید.

_____

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 


منبع خبر: ستاره های استخدام بازاریابی با افراد متقاضی کار پیچیده ملاقات می کنند

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا