عمومی

سبک های مدیریت شبکه اجتماعی – کاما

شبکه های اجتماعی یا رسانه های اجتماعی به بخش مهمی از زندگی روزمره ما تبدیل شده اند. تقریبا نیمی از جمعیت جهان در شبانه روز و 5 دقیقه از رسانه های اجتماعی استفاده می کنند. افرادی که هنوز در رسانه های اجتماعی شمارش نشده اند نادر هستند. واضح است که شبکه های اجتماعی می توانند زمان زیادی را هدر دهند. در نتیجه ، من در گذشته چندین بار شبکه های اجتماعی خود را غیرفعال کردم و دوباره فعال کردم. صادقانه بگویم ، وسوسه بسیار بزرگ است ، دور شدن از اینترنت تقریبا غیرممکن است. بنابراین تصمیم گرفتم شبکه های اجتماعی خود را فعال نگه دارم و از رویکردی واقعاً هوشمندانه برای مدیریت برنامه های اجتماعی استفاده کنم.

اول از همه ، من از خودم پرسیدم که شبکه های اجتماعی چه زمانی ارزشمند و مفید هستند و چه زمانی مضر هستند. جواب کاملاً واضح است ، ممکن است بسیار ارزشمند باشد وقتی می خواهید با دوستان خود در سراسر جهان تماس بگیرید ، اینها چیزهایی هستند که شما نمی توانید شخصاً با آنها ملاقات کنید. همچنین ، اگر در گروه های مناسبی قرار دارید و اخبار روزانه را تهیه می کنید ، رسانه های اجتماعی می توانند منبع ارزشمندی از اطلاعات باشند. این یک کانال بازاریابی عالی برای ارزشی است که در زندگی ایجاد می کنید.

۱ این می تواند یک کانال و راه اضافی برای برقراری ارتباط با افرادی باشد که دوستشان دارید.

۲. با راه اندازی مناسب ، آنها می توانند منبع مفیدی برای اطلاعات باشند و دسترسی به شبکه های جدید را فراهم کنند.

۳. این برجسته ترین کانال بازاریابی برای شما به عنوان یک برند شخصی یا تجاری است.

از طرف دیگر ، بیایید نگاهی به چند روش مطمئن برای تبدیل یک بار در طول زندگی رسانه های اجتماعی به یک مسئولیت بزرگ بیندازیم.

پیگیری افرادی که می شناسید به سختی راهی برای رسانه های اجتماعی نیست که شما را بدبخت کند.

فکر کردن در مورد چگونگی لذت بردن مردم از زندگی با شما ، با بررسی همه عکسهای زیبا که در شبکه های اجتماعی منتشر شده است ، قطعاً راهی است که رسانه های اجتماعی می توانند به شما آسیب برساند ، و دلیل آن روشن است.

مردم فقط زمان های سرگرم کننده و لحظه های خوشحال خود را بصورت آنلاین ارسال می کنند و لحظات سخت را ارسال نمی کنند. بنابراین ممکن است در دفتر کار خود نشسته باشید ، برخی از سخت کوشی های خود را کنار بگذارید و در شبکه های اجتماعی از طریق اینترنت قرار بگیرید ، تماشای مردم در حال نوشیدن کوکتل ، سفر به دور دنیا ، رفتن به مهمانی و تماشای این امر احساس ناراحتی کنید. این احساس به شما می دهد که دیگران بیشتر از شما از زندگی لذت می برند. اما این نمایشی نادرست از زندگی دیگران است. شبکه های اجتماعی نمایش ضعیفی از زندگی واقعی است.

از خواندن اخبار جعلی و داده های متنفر خودداری کنید. روش های بسیاری دیگر وجود دارد که رسانه های اجتماعی می توانند وقت خود را تلف کنند. به عنوان مثال ، بررسی اخبار جعلی ، ارسال اظهار نظرهای نفرت انگیز ، دعا برای حداقل چند لایک برای عکسی که تازه منتشر کرده اید و غیره.

این فقط فشار اجتماعی را در زندگی شما ایجاد می کند. یک فرد معمولی چند صد بار به تلفن همراه خود نگاه می کند. این شبکه های اجتماعی را یکی یکی باز می کند. به امید جلب توجه ، مانند آن و پیگیری آنچه دیگران انجام می دهند. اما این همه خورد من مطمئن هستم که هیچ کس روی تابوت نخواهد گفت که ای کاش دوست داشتم بیشتر باشد. بنابراین برخی از مثالها را بررسی می کنیم که رسانه های اجتماعی خلاقیت شما را از بین نمی برند.

اول از همه ، تحقیقات نشان داده اند که همه ما دنبال حلقه ای از شبکه های اجتماعی هستیم. این به این معنی است که وقتی اولین شبکه اجتماعی خود (معمولاً Facebook) را مرور می کنید. معمولاً می خواهید سایر شبکه های اجتماعی از جمله توییتر ، اینستاگرام ، پینترست ، یوتیوب و موارد دیگر را بررسی کنید. شبکه اجتماعی به ندرت باز می شود. در عوض ، از یک قسمت خاص ، یک الگوی رفتاری خاص پیروی می کند. بنابراین بهترین کاری که می توانید انجام دهید کاهش تعداد شبکه های اجتماعی مورد استفاده شماست. لازم نیست همه در آن باشید ، تعداد زیادی از آنها وجود دارد.

دومین کاری که می توانید انجام دهید کاهش مدت زمانی است که در شبکه های اجتماعی می گذرانید. بهترین راه برای انجام این کار ، نصب برنامه ای است که هنگام رسیدن به آستانه مشخص ، همه شبکه های اجتماعی را مسدود می کند. فرض کنید برای شبکه های اجتماعی یک محدودیت روزانه تعیین کنید. هر بار که یک شبکه اجتماعی را باز می کنید ، تایمر شروع می شود و تایمر به حد مجاز می رسد. همه شبکه های اجتماعی مسدود شده اند. نمونه هایی از این برنامه ها آزادی و صرفه جویی در وقت است. این یک چیز بسیار مفید برای کمک به شما در جلوگیری از معاشرت با اراده و اراده خود است. اولین باری که از وقت استفاده می کنید ، به احتمال زیاد از زمانی که واقعاً در رسانه های اجتماعی می گذرانید تعجب خواهید کرد. همانطور که می دانید ، هر حلقه رسانه اجتماعی فقط 5 دقیقه یا بیشتر طول می کشد. اما اگر این کار را دو بار انجام دهید ، در دو دقیقه خلاصه می شود.

مرحله سوم ، پس از کاهش دایره خود و کاهش زمان کل خود در رسانه های اجتماعی ، تهیه اخبار روزانه است.

حذف ، لغو اشتراک ، لغو اشتراک یا حذف از لیست دوستان خود ، و همچنین حذف تمام اخبار جعلی و فیلم های محبوب.

از طرف دیگر ، مانند الگوهای الگو و پیگیری آنها ، اخبار شغلی ، نقل قول های انگیزشی و به اشتراک گذاری اطلاعات با کیفیت بالا.

اخبار خود را به منبع اطلاعات خوب و شبکه ای از افراد که دوست دارید یا به آنها اهمیت دهید تبدیل کنید.

آخرین مرحله پاک کردن تمام شبکه های اجتماعی از تلفن همراه شما است. می دانم ، می دانم. موبایل یک تجربه کاربری بهتر از رسانه های اجتماعی است. انتشار و بروزرسانی بدون تلفن همراه دشوارتر است و شما همیشه به دنیای مجازی متصل هستید ، اما باید تصمیم بگیرید که تولید کننده محتوای دیجیتالی هستید یا مصرف کننده.

رسانه های اجتماعی را به کانال ساخت مارک تجاری خود تبدیل کنید و یک پروفایل LinkedIn عالی ایجاد کنید. مقالات ، نقل قول ها ، دستاوردها ، خدمات و محصولات خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. به شبکه های اجتماعی فکر کنید و به عنوان فرصتی برای ارزشی که ایجاد می کنید.

یک مصرف کننده رسانه های اجتماعی نباشید ، به جای اینکه یک بازاریاب آنلاین باشید ، یک مارک شخصی قدرتمند را در شبکه های اجتماعی خود بسازید. وقت خود را در رسانه های اجتماعی تلف نکنید و از آن برای رشد حرفه خود استفاده کنید و به مردم ارزشهایی را که می توانید ایجاد کنید نشان دهید.

منبع

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا