دانش و فناوری

سایدبار (Sidebar) قابلیت جدید رابط کاربری MIUI خواهد بود

شیائومی اعلام کرده است که Sidebar رابط کاربری جدید MIUI خواهد بود. با ما در تکراتو همراه باشید تا اطلاعاتی در مورد این مقاله توضیح دهیم.

در اوایل این ماه، چیزی شبیه «پنل Edge» سامسونگ به MiUI اضافه شد. غول فناوری چینی آن را «جعبه ابزار هوشمند» نامید. این مقاله هنوز در حال آزمایش است اما نام آن در چند روز تغییر کرده است. این نماد به عنوان “نوار کناری” شناخته می شود.

مقاله جدید MIUI UI

شیائومی اخیرا «جعبه ابزار هوشمند» را در کانال بتای هفتگی MIUI معرفی کرده است. این مقاله چیزی نیست جز شبیه سازی “Edge panel” که در گوشی های هوشمند و تبلت های سامسونگ یافت می شود. همچنین توسط سایر شرکت های اندروید ارائه شده است.

بنا به دلایلی، شیائومی زمان بیشتری را صرف استفاده از این مقاله کرد. این شرکت همچنین نام عجیبی به آن داده است. خوشبختانه اکنون این شرکت نام خود را تغییر داده است.

مقاله جدید MIUI UI

کانال تلگرام به روز رسانی سیستم Miu، (جعبه ابزار هوشمند) اکنون به (نوار کناری) تغییر نام داده است. به نظر من اسمش رو عوض کن جعبه ابزار هوشمند رابط MIUI در نوار کناری بیشتر قابل مشاهده است. نام جدید با به روز رسانی برنامه امنیتی MIUI در نسخه شناسایی شد V5.8.1-211123 آن حرکت می کند.

مانند بسیاری از ویژگی های MIUI شیائومی، انتظار داریم که Sidebar در روزهای آینده بازخورد کاربران را بهبود بخشد. اکنون می توانید به طور دائم، در حین بازی یا در حین پخش یک ویدیو به آن دسترسی داشته باشید. این ویژگی فقط برای برنامه ها و ابزارهای محدود قابل استفاده است.

این ویژگی رابط کاربری شیائومی می تواند در آینده نزدیک هوشمند شود، مانند Smart Sidebar 2.0 که در ColorOS 12 OPPO موجود است.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد مقاله جدید MIUI UI چیست؟ نظرات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا