بازاریابی اینترنتی

سایت های پورتال – مصاحبه برای بررسی محصول در سیستم سایت سازمان “پست و رتبه بندی” سازمان

آیا تا به حال فکر کرده اید که چه کسی به نظر می رسد این بازاریاب های موفق سایت های بسیار طاقچه ای را پرورش می دهند ، و در موتورهای جستجو موفق می شوند و غیره ، خیلی سریع؟ خوب ، علاوه بر سخت کوشی ، پشتکار و دانش متمرکز که معمولاً چنین افرادی دارند رازهایی وجود دارد!

بنابراین تصمیم گرفتم با مشتری و دوستم جان سوان از EMarketingMan.com مصاحبه کنم زیرا او سالها تجربه در بازاریابی اینترنتی داشت و در گروههای Mastermind با برخی از وزنهای بسیار خوب قرار دارد.

در این مصاحبه ما یکی از “رازهای” جان را مرور می کنیم – یک راه حل نسبتاً جدید برای ساختن وب سایتهای معروف به سیستم وب سایت “ارسال و رتبه”. بعداً بیشتر اینجا مصاحبه است:

پیتر: “جان ، چطور شما شروع به تحقیق در مورد روشهایی کردید که بتوانید ساخت سایتهای محتوای خود را تسریع کنید؟”

رنگ: “بسیاری از بازدید کنندگان وبلاگها و سایتهای من ایده جدیدی برای بازاریابی اینترنتی ندارند یا به دنبال راه هایی برای افزایش درآمد خود هستند ، خواه با درآمدزایی از سایتی که قبلاً در اختیار داشته باشند ، یا با اجرای روش جدید افزایش مجازی خود” مجازی. “هنگامی که من از شش سال یا بیشتر تحقیقات بازاریابی اینترنتی را شروع کردم ، شما باید خودتان همه کارها را انجام دهید. من از جمله موارد دیگر باید خودم را به HTML ، بهینه سازی موتور جستجو ، بازاریابی ایمیل و وبلاگ نویسی آموختم. مدتهاست که در دو سال اول جاده آرام بوده است. با این حال ، این روزها میانبرهای زیادی وجود دارد. یکی از میانبرهای این چنین ، و در میان برنامه هایی که من به شدت و بدون اغماض توصیه می کنم ، سیستم رسمی وب سایت رسمی “پست و رتبه” است.

پیتر: “خوب ، پس این سیستم چیست و چه کاری انجام می دهد؟”

رنگ: “برای اینکه یک مرور سریع به شما ارائه دهیم ، توسط تیمی از بازاریابان متخصص اینترنت مدیریت می شود و هدف شما این است که به شما یاد بدهد که از طریق اینترنت سریع درآمد کسب کنید. رویکرد آنها مبتنی بر” تحقیق ، تبلیغات و بازاریابی “است. نرم افزار شما را از طریق این فرآیند گام به گام راهنمایی می کند. از طریق مجموعه ای از فایلهای صوتی ، فیلم ها و PDFهای قابل بارگیری ، علاوه بر آموزش های منظم و انجمن دوستان بسیار فعال آنها.اما شما چیزی بیش از آموزش فقط دریافت می کنید بخشی از بسته عضویت شما شامل دسترسی به ابزارهای نرم افزاری اختصاصی آنها است که یک مجموعه وبلاگ بی نظیر دارند و می توانید آن را نصب کنید “در سایت خود فقط در چند دقیقه. می توانید سیستم محتوای آنها را نصب و اجرا کنید و به طور خودکار محتوای آنها را به روز کنید. در آخر ، می توانید از نرم افزار اختصاصی RSS آنها استفاده کنید تا محتوای خود را تا حد امکان توزیع کنید.”

پیتر: “این به نظر می رسد بسیار جامع است – برای چه نوع سایتی از آن استفاده می کنید؟”

رنگ: “من نرم افزار آنها را هم برای سایت های بلاگ نویسی مستقل و هم برای اضافه کردن به سایت های موجود خود استفاده کردم. شما همچنین می توانید قالب های خود را وارد کنید (به عنوان مثال ، قالب های” adsense آماده “که توسط جوئل کام منتشر شده است) یا سایتی با چیزی مثل XsitePro ایجاد کرده و سپس با استفاده از این سیستم آن را اضافه کنید. امکانات بی پایان است.

پیتر: “بسیاری از مردم می دانستند که این سیستم رعایت شده و دارای ریشه های محکمی است. سایت” هورا “میز محتوای جک همفری است. اما جان دیگر چه چیز جدیدی است؟

برای ادامه این مصاحبه ، به وبلاگ پیتر زیر مراجعه کنید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا