دانش و فناوری

سامسونگ گلکسی F13 روز اول تیر ۱۴۰۱ معرفی خواهد شد

خانواده گلکسی F یک سری محصولات بر هند است که به شکل مشخص بازار، در بازار دیگری پیدا نمی شود. به زودی یک عضو اقتصادی از آن رونمایی خواهد شد. امروز رسما تایید شده که سامسونگ فلکسی F13 روز اول تیر ۱۴۰۱ معرفی خواهد شد.

فلکسی F13

خرده‌فروش آنلاین هندی به نام Flipkart دیروز تیزر سامسونگ گلکسی F13 را منتشر کرده و نگاهی اجمالی به طراحی آن به ما د به تازگی، این خرده‌فروش یک صفحه تبلیغاتی برای F13 در وب‌سایت خود ایجاد کرده است که تاریخ عرضه و مشخصات کلیدی گوشی هوشمند را فاش می‌کند و در عین حال نگاه بهتری به آن به ما می‌دهد.

نمایشگر FHD + فلکسی F13

نمایشگر FHD + فلکسی F13

سامسونگ گلکسی F13 اول تیر ۱۴۰۱ در هند رونمایی خواهد شد و حداقل سه رنگ دارد. این گوشی دارای صفحه نمایش FullHD + از نوع پنل LCD بوده و باتری 6000 میلی متری آمپر ساعتی آن با پشتیبانی از شارژ 15 واتی ارائه می شو.

Fleksi F13 دارای 8 حافظه رم با ویژگی RAM Plus خواهد بود که همان افزایش رم به صورت مجازی باشد. این گوشی هوشمند همچنین دارای قابلیت تعویض خودکار اینترنت سیم‌کارت‌ها خواهد بود.

تصاویر به اشتراک گذاشته شده توسط Flipkart همچنین از وجود اسکنر اثر انگشت در کنار دستگاه ، جک 3.5 میلی متری هدفون و پورت.

در این اطلاعات تراشه ای که گلکسی F13 ارائه می کند اعلام نشده است، اما به لطف Geekbench،

شایع شده بود که سامسونگ گلکسی F13 نسخه ای از گلکسی M13 سی که دارای صفحه نمایش HD + ایا تیا فیا تفاوت های بیشتر بین این دو گوشی هوشمند وجود دارد یا خیر.

نظر شما چیست؟ کنید 13نید گلکسی F13 مو آیا می توانید دستگاه جذابی داشته باشید؟ در حقیقت با گلکسی A13 و M13 ف ا ک ک ک ک ک ک ک ک

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا