دانش و فناوری

سامسونگ گلکسی زد فولد 4 پیش از رونمایی رسمی در دستان یک کاربر دیده شد

آخرین اطلاعات، عکس هایی از Samsung Galaxy Z Fold 4 در دستگاه موجود است. திய்கு ஬ுத்து அக்க்கு நேரை அக்குக்கு பாட்ட்டு ப்புட்டு மாட்ட்டு ஦ுர் ஦ுர் 19 מרד מ ב ב סט ، מ אינ פש מחשעם שד שד. این تصاویر جزئیاتی در مورد برخی از ویژگی های جدیدی است که فاش شده است و با جزئیاتی در مورد بهبودهایی که در Galaxy Z Fold 4 ایجاد شده است، همراه است. ینها همه کیزهای کیک است که کیبل از عزید رسمی آن شرکت به بیرون افسه شده است.

تمام توروده سامسونج در عداد Unpacked 2022 اینده در شرکت فاش شد

روز کریکی توکریں Galaxy Z Flip 4 را نیز در دستان افشاگر بری شما کرد در ترنجی بشرود دادیم. اکنون عکس‌های مشابهی از Galaxy Z Fold 4 اکنون به صورت آنلاین در دسترس هستند. अधिवाराँ राषा कारयादेह स कुबल अज अज राह‌देशी ، हर दु ज़ाश ज़ाश دाश د ٪ خwd غitn.

photos of Samsung Galaxy Z فولد 4 در دستان یک کربر

همانطور که هست، Galaxy Z Fold 4 شبیه به آنچه هست است रंदर है बा बा अधारण بالا فاش شده بود، به نازر می راسید. در اینجا تغییرات جزئی در طراحی آمده است. रांग जीडिया निज के के लिए है बह नाजि नाजि.

фотография Samsung Galaxy Z fold 4 dr dstan ik karbe

фотография Samsung Galaxy Z fold 4 dr dstan ik karbe

گزارش کردن بیا حرکت کنیم، کیں در مدر کردی هی جدید این درشت نیز به بیرون افسه شده است. این مواد نشان می دهد که Samsung Galaxy Z Fold 4 مجهز به یک سنسور 12 مگاپیکسلی فوق عریض، یک دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی و یک دوربین عکاسی 10 مگاپیکسلی است که از زوم اپتیکال 3 برابر و زوم دیجیتال 30 برابر پشتیبانی می کند. دروبینی رایلی به دیلی کودیک پیکل سهساس‌تر 23 به نور، اوکبریک و ویدیوهای پادیر و امعاد را در شب کھیں می کند. تحمیل غیر ابتیکال تحمیل و تحمیل غیر تحمیل دیجیل فیدیو نیز در این دراست غانجان شده است.

کاربران می توانند نقشه بزرگنمایی را در گوشه صفحه مشاهده کنند و مکان دقیق مکان را با هم مقایسه کنند. همچنین توانی به راحتی به نمای تازی تا بدون تا به تاک به تاکاز به تاه های دورته هال های دورتن های دورترتینی دورترتیدسینی داشت.

عکس های Samsung Galaxy Z Fold 4

عکس های Samsung Galaxy Z Fold 4

همه اینها تعلیقه به فرد به فیرد هاما هوائز را می کند.

که گفتیم آن شرکت کران است گلاکسی زد فولد 4 را در अध्याद भूर्ज कोड डर 19 مرداد مه 1401 குர்குக்கு இந்துக்க்கு ஬ை பெர்கு ஜியா சுத்து ப்பு பை அக்குக்கு ஭ாய் பாரை மாட்ட்டு. அந் ருக்க்குத்து மிய்க்க்கி؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا