دانش و فناوری

سامسونگ می‌خواهد تامین‌ کننده دوربین خودرو های تسلا باشد

گندین گزارش حاکی از آن است که سامسونگ در جستجو است اه یول فناوری کره‌ای در نهایت امروز به گمانه زنی پایان داد و تأیید کرد که در حال حاضر در حال مذاکره با تسلا است.

سامسونگ می‌گوید که به عنوان تامین کننده احتمالی دوربین با این سازنده خودروهای الکتریکی در تماس است. اینجا هنوز چیزی نیست. بنابراین این غول فناوری هیچ جزئیاتی در مورد اندازه قرارداد فاش نمی کند.

سامسونگ می‌خواهد تامین‌کننده دوربین ماشین‌های تسلا باشد

سامسونگ می‌خواهد در حوزه‌های مختلف تامین کننده دوربین باشد

سامسونگ در یک پرونده نظارتی بررسی کرد که به هار بر روی «ویشرفت و تنوع بخشیدن به ماژول‌های دوربین خود». سال گذشته سامسونگ اولین سنسور دوربین خود را برای خودروها، با نام ISOCELL Auto 4AC، عرضه کرد. هنوز هم در سال گذشته گزارش‌های صنعتی حاکی از آن بود که ممکن است قراردادی به ارزش 436 میلیون دلار با تسلا برای تامین دوربین‌های تسلا سایت‌برتراک با سازنده خودروهای برقی منعقد کرده باشد.

در اوایل سال جاری ، گزارش دیگری نشان داد که سامسونگ برنده قرارداد دوربین Cybertruck شد و LG را شکست داد. این شرکت اخیراً تأیید کرد که در مزایده شرکت نکرده است. افتنی است که این دو شرکت برای تامین باتری خودرو های تسلا نیز رقابت خواهد کرد.

امروز اما سامسونگ بالاخره از رابطه خود با تسلا پرده برداشت. اما آیا آیا قرارداد آنها 436 میلیون دلار ارزش دارد یا خیر، مشخص نیست. ه ازارش بیشتر مشخص نمی‌کند که آیا از دوربین‌های سامسونگ در Cybertruck آینده خود یا سایر خودروهای.

منبع می‌گوید ایلان ماسک، مدیر تسلا نیز کاملاً گفته شده است که Cybertruck رای در اواسط سال 2023 تولید می‌کند. در همان زمان، او اما اشاره کرد که بازه زمانی اواسط سال 2023 ممکن است کمی “خوشبینانه” باشد.

اگر این قرارداد منعقد شود موفقیت بزرگی برای سامسونگ خواهد بود. نظر شما چیست؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا