دانش و فناوری

سامسونگ ممکن است نسخه اگزینوس گلکسی S22 را به‌نفع عرضه جهانی اسنپدراگون کنار بگذارد

پیش از این شایعاتی مبنی بر عرضه سری گلکسی اس 22 سامسونگ در اوایل سال آینده منتشر شده بود. این تعجب آور نیست زیرا این شرکت معمولاً میزبان یک جشنواره بدون بسته بندی در ژانویه یا فوریه است. انتظار می رود غول فناوری کره ای سه گوشی پرچمدار جدید شامل گلس اس 22، اس 22 پلاس و اولترا را روانه بازار کند. ارائه طرح و حتی تصاویر زنده ما قبلا این ابزارها را پوشش داده ایم. با این حال، با نزدیک شدن به رویداد شایعه شده، راه اندازی این سریال در 8 فوریه، اکنون برخی از جزئیات کلیدی در مورد جزئیات داخلی آنها فاش شده است. طبق گزارشی جدید، سامسونگ اگزینوس گلکسی اس 22 خود را رها می کند تا اسنپدراگون 898 را برای عرضه در جهان دوست داشته باشد.

کنار گذاشتن نسخه اگزینوس گلکسی اس 22 و عرضه جهانی مدل اسنپدراگون

پیش از این، سامسونگ دستگاه های پرچمدار خود را با ترکیبی از تراشه های اسنپدراگون و اگزینوس در مناطق مختلف عرضه می کرد. بازارهای ایالات متحده، چین و کره جنوبی سری گلکسی اس 21 و تراشه اسنپدراگون 888 را دریافت کرده اند، در حالی که سایر مناطق دارای مدل های مجهز به پردازنده اگزینوس 2100 هستند. در حالی که تراشه اگزینوس 2100 سامسونگ نسبت به نسل های قبلی خود پیشرفت قابل توجهی داشته است، هنوز هم همینطور است. بعد از اسنپدراگون در اندازه کامل. اکنون گزارش های جدید حاکی از آن است که این شرکت قصد دارد سری گلکسی اس 22 را با پردازنده اسنپدراگون در سراسر جهان عرضه کند. LetsGoDigital و YouTube Super Roader در ادعای اخیر خود می‌گوید همه مناطق، از جمله اروپا و آسیا، سال آینده سری گلکسی S22 سامسونگ مجهز به اسنپدراگون را دریافت خواهند کرد.

عرضه جهانی مدل اسنپدراگون برای گلکسی S22

عرضه جهانی مدل اسنپدراگون برای گلکسی S22

با این حال، برخی از اپراتورها و کاربران معروف مانند Tron، Max Weinbach و IceUniverse معروف ادعاهای مطرح شده در این گزارش را تایید نمی کنند. واینباخ او ادعا می کند که شواهدی در نرم افزار سامسونگ برای عرضه نسخه ای از سری S22 با پردازنده Exynos 2200 پیدا کرده است. ترون همچنین ادعا می کند که در نسخه Exynos سری گلکسی S22 مشارکت داشته است. دنیای یخ همچنین تایید می کند که شواهدی از عرضه Exynos 2200 در تعدادی از بازارها و مناطق در سراسر جهان دارد.

سامسونگ هیچ جزئیاتی را در این زمینه تایید نکرده است. با این حال، اگر این رم درست باشد، تولید این تعداد تراشه در بازار جهانی به خصوص با مشکلات کمبود تراشه در جهان دشوار خواهد بود. اگر بخواهیم پیشینه افراد در این شرایط را در نظر بگیریم، واینباخ، ترون و به خصوص جهان یخی دقت بهتر و خطای کمتری در ارائه اطلاعات دارند. بنابراین شایعات صحت ندارد و سامسونگ همچنان پرچم های خود را در دو نسخه متفاوت در بازارهای مختلف عرضه می کند. به خصوص از سال آینده، سال ویژه ای برای تراشه های اگزینوس سامسونگ خواهد بود و این شرکت قصد دارد با AMD همکاری کند. نقشه های پردازنده برای پرچم شما بهبود قابل توجه. با این حال، تا زمانی که شرکت به طور رسمی جزئیات را تأیید نکند، نمی توان چیزی را تضمین کرد. بهتر است منتظر باشید تا سامسونگ گلکسی اس 22 در هفته های آینده عرضه شود.

نظر شما چیه؟ آیا فکر می‌کنید سامسونگ امسال دست به دامن شیطان خواهد شد و تراشه اگزینوس را در اختیار دستان کلاس جهانی خود قرار می‌دهد؟ آیا دوست دارید این اتفاق بیفتد؟نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا