دانش و فناوری

سامسونگ ممکن است از تلویزیون اولد رول شونده خود به زودی رونمایی کند

اخبار جدید می‌گویند سامسونگ شاید در حال برنامه‌ریزی برای عرضه تلویزیون اولد رول باشد که می‌توان با آن. این محصول جدید مورد بحث یک تلویزیون QD-OLED قابل نصب خواهد بود، چیزی که ال‌جی در حال حاضر ارائه شده است.

سامسونگ ممکن است از تلویزیون اولد رول شوند خود را به زودی رونمایی کند

قابلیت های تلویزیون اولد رول شونده ال‌جی

بر اساس گزارش منبعپایگاه های خبری نزدیک به این موضوع ادعا کرده که این غول فناوری کره جنوبی در حال حاضر روی نسل بعدی پنل است در واقع آنها می‌گویند که هدف کاهش استفاده از زیر لایه‌های شیشه ای از دو لایه واقعی به یک لایه است. از آن زمان ایجاد یک نسخه جدید با قابلیت پذیرش بیشتر را می‌کند. واحد نمایشگر سامسونگ که این نوع جدید از فناوری فناوری را توسعه می‌دهد به نتایج مطلوب رسیده است. و این موضوع به این معناست که به زودی، سامسونگ الکترونیکی می‌تواند یک کار را انجام دهد

ل ی علامت علامت علامت علامت علامت علامت علامت امضاء OLED TV R رسما به بازار عرضه خواهد شد | CES2019

تلویزیون اولد لوله شوند ممکن است ارزان‌تر باشد

در حال حاضر ، تنها تلویزیون تجاری موجود با صفحه نمایش قابل چرخش ، سری اول جی کمک. این مدل در نمایشگاه CES 2019 معرفی شد و یک سال بعد در بازار عرضه شد. اا ا ل ا ح ال ال ال ال ال و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و م م م م م اما مدل 65 اینچی به تنهایی 87000 دلار آمریکا قیمت دارد. به عبارت دیگر، هنوز هم برای تولید انبوه یا در دسترس بودن آن بسیار گران است.

ن ک ک ک ک ممکن است مدل رول شوند عرضه شده توسط سامسونگ QD-OLED، بعید به نظر می‌رسد که چنین مدلی بسیار مقرون به صرفه باشد. اینجا هنوز چیزی نیست. بنابراین فعلاً این خبر را با احتمال خطا تصور کنید و منتظر اخبار بیشتر باشید.

ه ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا