فیلم و هنر

ساعت پخش سریال برف بی صدا می بارد از 10 تیر 1401


تیتربرتر پخش قسمت های جدید سریال «برف بیصدا می‌بارد» از روز جمعه در شبکه سه سیما آغاز خواهد شد.

ساعت پخش سریال برف بی صدا می برد از 10 تیر 1401


ساعت پخش سریال برف بی صدا می برد از 10 تیر 1401
ساعت پخش سریال برف بی صدا می برد از 10 تیر 1401

پخش سریال «برف بی‌صدا می‌بارد» به کارگردانی پوریا آذربایجانی، نویسندگی زنده‌یاد مسعود بهبهانی‌نیا و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی به دلیل همزمانی با عید نوروز و ماه رمضان آغاز شد.

اکنون قرار است جهت یادآوری مخاطبان خلاصه 68 قسمت پخش شده این سریال از روز جمعه 11 تیرماه به مدت 4 شب ساعت 20:50 از شبکه سه سیما پخش شود و از روز سه شنبه مورخ 14 قسمت های جدید در ادامه قسمت های فصل اول روی آنتن شبکه قرار گیرد. سه سیما میرود.

فیلمنامه سریال «برف بی‌صدا می‌بارد» به کارگردانی پوریا آذربایجانی و تهیه‌کننده محمدرضا شفیعی برای 200 قسمت به قلم مرحوم مسعود بهبهانی‌نیا منتشر شده است که فصل اول سریال شامل 100 قسمت بوده که سال گذشته 68 قسمت آن از شبکه سه سیما پخش شد.

ه ش ش 32 32 32 32 32 32 32 32 32 32 32 32 32 32 32 32 32 ش ش ش

تصویربرداری سریال «برف بی صدا می برد» به نویسندگی مسعود بهبهانی نیا، زهرا پارسافر و طیبه شجری، کارگردانی پوریا آذربایجانی و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی در لوکشین های شهر تهران، فرهاد آئیش اولین بازیگری است که حضور او در این پروژه تلویزیونی رسانه ای می شود و تیزری از نقش آفرینی او در این سریال رش.

«برف بی صدا می برد» عنوان سریال سه فصلی است که در ده های ۶۰-۷۰

قسمت علاد سریال برف بی صدا می برد


قسمت علاد سریال برف بی صدا می برد
قسمت علاد سریال برف بی صدا می برد

این سریال ۲۵۰ قسمتی که محصول فیلم و سریال شبکه سه سیماست، در حدود ۱۰ هزار دقیقه است در فصل حاضر جلوی دوربین رفته و سوم این سریال که دهه 99 را روایت می کند، هم اکنون مراحل نگارش را اسپری می‌کن.

خلاصه داستان سریال برف بی صدا می برد

در خلاصه داستان این سریال سه فصلی آمده است: اگر بمانی، غزل غزل ترانه ی لبخند به پاییت می ریزم. پرده حسرت از دلت برمی کنم. برف بی صدا می برد، دردانه ی من. شما همچنین می توانید یک کپی درخواست کنید.

اسامی بازیگران سریال برف بی صدا می برد


اسامی بازیگران سریال برف بی صدا می برد
اسامی بازیگران سریال برف بی صدا می برد


فرهاد آئیش، علیکا عبدالرزاقی، امید روحانی ، فریبا متخصص، مائده طهماسبی ، پوریا شکیبایی و … از بازیگران اصلی «برف بی صدا می برد» هستند و به تناسب قصه بازیگران دیگر نیز به این سریال ض.


فرودگاه ها:

نویسنده سریال برف بی صدا می برد همان نویسنده سریال کیمیا

مسعود بهبهانی نیا نویسنده این سریال تلویزیونی، پیش از این نویسندگی سریال «کیمیا» به تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی پرداخت که در ۱۱۰ قسمت تولید شد، این سریال ۲۵۰ قسمتی که در سال ۹۴ تحقیق و نگارش آن آغاز شد، انجام شد. «»یمیا» رکوردی جدید در پرونده کاری این نویسنده خواهد بود.

کیمیا عنوان مجموعه تلویزیونی به کارگردانی جواد افشار بود که علاوه بر تهران، آبادان، خرمشهر و سایر استان های گرجستان در جنوب کشور به ویژه پایتخت آن تفلیس نیز تصویربرداری شد. یمیا در ۱۱۰ قسمت دقیقه‌ای تهیه شده و از این نظر بعد از سریال نقطه چین، طولانی‌ترین سریال ایرانی قبل از تولید س.

ایمیا از ۴ مهر ۱۳۹۴ از شبکه دو سیما به روی آنتن رفت و تا ۲۰ بهمن ۱۳۹۴ پخش آن ادامه داشت. حال تهیه کنندگان سریال برف صدا می‌بارد قصد دارند قسمت رکورد بلند ر ن

عوامل سریال برف بی صدا می برد

سایرعوامل «برف بی صدا می برد» عبارتند از:


  • :ارگردان: آذوریا آذربایجانی، مدیر تولید: سامان شعشعه، مدیر برنامه ریزی و دستیار وارگردان:

  • مدیر صدابرداری: سامان شهامت، طراح لباس: ساجده میرخانجانی، طراح صحنه: بابک پناهی

  • طراح گریم: کامران خلج، مدیر تدارکات: سعید رضوی، تدوین: خشایار موحدیان / سعید سیاح، جلوه های ویژه میدانی: ی آن

  • عکاس: مونا سرتوه، مشاور رسانه ای: زهرا دمزآبادی، طرح مجری: موسسه فرهنگی هنری وصف صبا

  • تصویربردار پشت صحنه وساخت تیزر: محمدحسین آبایی، محمدامین عرب سرخی


فرودگاه ها:

گردآورنده: مریم بالوی فیلی

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا