دانش و فناوری

سابقه موقعیت مکانی گوگل مپ می‌تواند یک ویژگی نجات دهنده برای کاربران باشد

روگل مپ یکی از کاربردی ترین و شاید بهترین نرم افزار نوبری برای کاربران است. این برنامه با توجه به ویژگی‌های مختلف، می‌تواند برای همه نیازهای کاربران مفید واقع شود. اینها تنها بخشی از برنامه های اشتراک گذاری هدف گذاری هستند که می توانید از آنها استفاده کنید. زیرا می‌تواند یک نجات دهنده برای کاربران باشد. مانند ترنجی همراه باشید.

موقعیت مکانی گوگل مپ چگونه می‌تواند از زندانی شدن شما جلوگیری کند؟!

این ویژگی در Google Maps موجود است. این برنامه می‌تواند خیلی ساده و راحت باشد، شما را از نقطه الف به نقطه بید. وقتی به نقطه برسید، می‌توانم بگویم که در کجا شب را بگذرانید، از کجا یک غذای گرم بگیرید، کجا باید باک بنزین را پر کنید، از کجا فیلم تماشا کنید و مکان‌های دیدنی محلی را که در آن مکان‌ها در کجا هستند. پیدا کنید. آیا می‌دانم یک نجات دهنده بسیار مهم برای هر کاربری باشد؟ در واقع در موقعیت مکانی گوگل مپ می‌تواند به شما در مواردی کمک کند.

به گزارش دیلی میرور بریتانیا، جیمی چالمرز ۲۱ ساله نه یک، نه دو، بلکه سه ساعت در پارکینگ ماشین خود مانده بود. رن روز تولد ۲۱ سال آقای چالمرز بود و او پوند برای پارک کردن ماشین در مکانی ممنوعه. احتمالاً چیزی که چالمرز را خیلی عصبانی کرده بود این است که می‌دانست هرگز ماشینش را در جایی که پلیس گفته است، پارک نکرده و ادعا می‌کند که در آن روز اصلاً ماشین خود را سوار نکرده است.

موقعیت مکانی گوگل مپ

در این مورد، اگر چالمرز به نحوی عمل کند، همیشه ثابت می کند که ماشینش را در پارکینگی که پلیس به نام گفته است، پارکی که ماشینش هرگز در آن روز سرنوشت ساز استفاده نشده است، انتظار داریم همه دادگاه ها را لغو کند. بنابراین از گوگل مپ برای اثبات این موضوع استفاده کرده است. چالمرز با دسترسی به تاریخچه موقعیت مکانی گوگل خود جدول زمانی را انتخاب می کند در چند وقت گذشته به دادگاه نش.

شواهد واضح بود چالمرز پس از استفاده از Google Location History برای ردیابیچه خود، یک کپی از جدول خود را به Premier Park Ltd، شرکتی که او را به نقض قانون کرده بود، ارسال کرد و تجربه کرد و گناهی را انجام داد. رفع شود. زمانی که برای اولین بار بلیط پارکینگ را گرفته بود، از شنیدن این خبر شوکه و مبهوت ماند. و تفت که وقتی بلیط را گرفتم شوکه شدم، فکر کردم سه ساعت است که آن جا پارک کرده ام.

چالمرز میگوید تصویری که برای من فرستادند نشان می‌داد که در حال حاضر به جاده اصلی بازگشته است. تصویر دیگری نیز نشان می‌داد که من در یک تقاطع راه می‌روم. گن‌ها گفتند که سه ساعت در پارکینگ خودرو مانده‌ام. این ادعا درست نبود و من از پارکینگ استفاده نکردم. وی با اشاره به اینکه از تاریخ چه مکانهایی برای پاسخ به ادعاهای آن‌ها استفاده کرده‌اند، گفت که این موضوع را نشان می‌دهد که شما در هر مکانی، در چه مکان‌هایی بوده‌اید و چه مدت نیز رانندگی کرده‌اید. من این درخواست را دادم و شواهد را به آن‌ها ارائه کردند و آن‌ها نیز چاره‌ای جز پذیرش آن را نداشتند.

موقعیت مکانی گوگل مپ

این جوان ۲۱ ساله برای خود وکیلی نگرفته بود. در عوض، او از تلفن خود برای اثبات عدم استفاده از قانون استفاده کرد. چالمرز نامه مهمی از پریمیر پارک دریافت کرد که در آن نوشته شده بود به شما اطلاع می‌دهیم که در این مناسبت است. وی همچینی می‌گوید که ممکن است همه افراد در شرایطی باشند که در همان موقعیتی قرار داشته باشند، قرار بگیرند. از چنین قابلیت هایی اثبات بی گناهی یا اثبات عدم استفاده از قانون و همیشه تاریخچه.

به گفته PhoneArenaدر واقع چالمرز توصیه می‌کند که مکان را فعال نگه‌دارند. وی می‌گوید من در این پرونده برنده شدم، اما بسیاری از افراد ممکن است در موقعیتی مشابه نباشند. شما باید برای اثبات ادعای خود دلیلی مستند داشته باشید. من به دیگران استفاده می‌کنند تا خود را از پرداخت جریمه‌هایی که نباید پرداخت کنند، نجات دهند.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا