اخبار بازار

سئو چیست و کاربرد آن چیست؟

اکثر روش های بازاریابی آنلاین مانند تبلیغات و بازاریابی از طریق ایمیل تا زمانی که به طور مداوم از آنها استفاده کنید با ارزش است و به محض اینکه فعالیت خود را متوقف کنید ، با افت شدید یا از بین رفتن همان کانال بازاریابی روبرو خواهید شد ، اما بازاریابی محتوا و سئو برای مشاغل کار شما ارزش افزوده پایداری را ایجاد می کند. این حتی برای مدت طولانی شما سودآور خواهد بود ، حتی پس از اینکه فعالیت خود را متوقف کردید.

موفقیت در سئو نیاز به وقت و تلاش زیادی دارد ، اما دستیابی به آن بسیار پایدار خواهد بود و برای مدت طولانی به یکی از مهمترین کانال های بازاریابی شما تبدیل خواهد شد. برای رسیدن به این نکته ، ما باید استانداردهای سئو را به درستی بشناسیم و سپس مهمترین فعالیتهایی را که برای موفقیت در سئو باید انجام دهیم ، مرور خواهیم کرد.

65،000 جستجو در هر ثانیه در Google.
61٪ مشاغل دنیا سئو و بازاریابی محتوا را مهمترین روش بازاریابی خود می دانند.
به طور متوسط ​​، 41٪ از هزینه های بازاریابی یک شرکت بصورت آنلاین هزینه می شود.
46٪ از جستجوهای Google مربوط به مشاغل محلی است.
نرخ تبدیل مشتری و هزینه سئو نسبت به سایر روشها پایین تر است.

بررسی دیدگاه کارشناسان در پاسخ به این سؤال که SEO چیست ، مجموعه ای از اطلاعات و داده های خاص را برای ما فراهم می کند ، اما نتیجه گیری از آن و دستیابی به یک استراتژی عملی کمی پیچیده به نظر می رسد. فیلم زیر توسط مهندس امین اسماعیلی در سیزدهمین دوره کندو ارائه شده است ، که روند یادگیری سئو از اطلاعات تا دانش را توضیح می دهد. در این فیلم تعاریف کارشناسان سئو برای این مفهوم به عنوان اطلاعات اساسی استفاده می شود.

در یک نگاه ، بیش از 200 عامل مختلف توسط رباتهای Google بررسی می شوند تا رتبه صفحه در نتایج جستجو مشخص شود. اما اگر نگاه دقیق تری داشته باشیم همانطور که در ویدئوی فوق ذکر شد ، می توانیم این موارد را به 5 دسته اصلی تقسیم کنیم: سئو ، استراتژی ، تولید محتوا ، ایجاد لینک ، تجزیه و تحلیل و طراحی.

به وضوح می توان گفت که مهمترین و مؤثرترین عامل برای موفقیت وب سایت ، توجه به استانداردهای سئو هنگام طراحی و کدنویسی آن است. برای درک محتوای صفحه ، ابتدا Google باید به آنها دسترسی پیدا کند ، و این رویکرد مستقیماً به ساختار سایت شما و نحوه کدگذاری آن بستگی دارد.

SEO ، روبات های گوگل درک بهتر از ساختار سایت و افزایش تجربه کاربر شامل استانداردهای HTML است که در آن برنامه نویسی ، بهینه سازی سایت برای سرعت صفحه موبایل ، افزایش ، علامت گذاری استاندارد (Schema) و mettone را می توان مهمترین فاکتورهای SEO در کارگاه فنی SEO جستجو کرد و بخش های مهم آن را آموخت .

برای شروع به یک استراتژی روشن و دقیق نیاز خواهیم داشت. استراتژی سئو ما مبتنی بر دانش ما از مخاطب و تجزیه و تحلیل رقبا است. بر اساس مباحث هدف و ادبیات کاربر ما ، عبارات کلیدی مورد نظر را شناسایی می کنیم و با توجه به جایگاه رقبای خود و نقاط قوت و ضعف آنها ، ما یک برنامه عملی را برای هدف گیری و تولید محتوا در نظر می گیریم.
استراتژی سئو ، تشخیص کلمه کلیدی ، تجزیه و تحلیل رقبا و توسعه استراتژی محتوا

وقتی صفحات شما در دسترس Google قرار گرفت ، محتوا مرور می شود و موضوع صفحه مشخص می شود. نوشتن مطالب علاوه بر توجه به مخاطب ، به منظور آزمایش و درک آنها نیاز به دانش عمیق از الگوریتم های گوگل دارد. سایتهای زیادی وجود دارند که صفحات آنها پر از محتوای غنی و با ارزش است ، اما به دلیل عدم دانش در این الگوریتم ها قادر به انجام سئو نیستند.
تولید محتوای اختصاصی و ارزشمند ، کلید دستیابی به رضایت و اعتماد کاربر Google است

حتماً استاندارد ها را بنویسید ، به جای کلمه کلیدی ، به مفهوم کلمه کلیدی توجه کنید ، استفاده از عبارات و توضیحات همتا به همتا ، استفاده صحیح از برچسب های عنوان و پاسخ دادن به سوالات کاربران از جمله مواردی است که هنگام تهیه محتوا باید در نظر بگیریم. یک کارگاه آموزشی در مورد کارگاههای آموزشی استراتژی سئو و تولید محتوای فقط برای این منظور طراحی شده است.

کیفیت محتوا و ساختار استاندارد باعث می شود گوگل مطالب شما را به درستی درک کند ، در بسیاری از پروژه های سئو سطح رقابت زیاد نیست و پیروی از این نکات برای رسیدن به رتبه گوگل کافی است ، اما اگر بعد از این همه امتیازات ، چه کسی سزاوار آن است؟ آیا مکان بهتر است؟

ساختمان پیوند به دو بخش اصلی داخلی و خارجی تقسیم می شود. یک پیوند داخلی به Google این امکان را می دهد تا ساختار سایت و ارتباط موضوعی صفحات را بهتر بشناسد و یک پیوند خارجی مقدار و اعتبار هر صفحه را در فضای وب تعیین می کند. دانستن و اجرای استراتژی های ایجاد لینک به ما کمک می کند تا شانس بالایی برای موفقیت در مسابقات پیچیده تر داشته باشیم.
ایجاد لینک ابزاری قدرتمند برای رسیدن به صدر نتایج جستجو است

در مرحله آخر ما سعی داریم با استفاده از اطلاعات آماری که از کنسول جستجوی Google و Google Analytics جمع آوری می کنیم ، نتایج چهار مرحله قبلی را مورد تجزیه و تحلیل قرار داده و استراتژی های خود را بهینه کنیم. تحلیل و برنامه ریزی مرز دانش و خرد است ، در این مرحله تجربه به دانش کمک می کند و دیدگاه های جدیدی را برای ما ایجاد می کند.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا