بازاریابی

سئو چیست؟ چگونه SEO را در وب سایت خود اعمال کنیم

بسیاری از مردم در مورد اینکه SEO واقعاً چیست فکر اشتباهی دارند. سپس ممکن است بپرسید SEO چیست؟ سئو یا بهینه سازی موتور جستجو استفاده از تکنیک های مختلف برای کمک به بهینه سازی وب سایت توسط موتورهای جستجو است که بازدید کنندگان بیشتری را به خود جلب می کند. برای شما عجیب به نظر می رسد ، بنابراین من آن را با تمام کلماتی که می توانیم بخوانم.

برای داشتن SEO خوب جنبه های زیادی را باید در نظر گرفت. اولین چیزی که باید به آن فکر کنید کلمه کلیدی یا عبارت آن است. کلمات کلیدی شما مهم هستند تا نقطه کانونی کل صفحه شما باشند. ابزارهای زیادی برای تعیین اینکه از کدام کلمات کلیدی استفاده می کنید استفاده می شود. من یک روش رایگان مانند Google AdWords Tool را ترجیح می دهم یا می توانید از واژه ردیاب در وب سایت آنها استفاده کنید. من از هر دو استفاده می کنم و به من کمک می کند تا بفهمم دقیقاً چه مقدار جستجو را برای هر کلمه کلیدی جستجو می کنم. بخاطر داشته باشید که ابزار Google AdWords به شما نشان می دهد چه تعداد از افراد در ماه کلمه کلیدی را جستجو می کنند و ابزار ردیابی کلمات کلیدی به شما نشان می دهد که افراد هر روز کلمه کلیدی را چگونه جستجو می کنند.

اکنون که کلمات کلیدی خود را دارید ، باید آنها را در وب سایت و محتوای خود قرار دهید. شما دو خواننده مختلف دارید که باید هنگام ورود به سایت شما آنها را به خاطر بسپارید. شما یک جان یا جین قانونی دارید و یک هواپیماربای موتور جستجو دارید. جان برای دیدن محتوای فوق العاده ای که به او می دهید به وب سایت شما آمد. از طرف دیگر ، شما تار عنکبوت دارید تا ببینید آیا این محتوا با آنچه خواننده به دنبال آن است ارتباط دارد یا خیر. شما باید هر دو “خواننده” خود را راضی کنید. اگر عنکبوت ها را خوشحال نکنید ، جان یا جین هرگز روده خود را پیدا نمی کنند. اگر بتوانید جان و جین را راضی نگه دارید ، قرار دادن کلمات کلیدی از بین می رود. چند کار باید انجام دهید تا مطمئن شوید عنکبوت به صفحه شما مربوط می شود یا همان کلمه کلیدی در عنوان محتوا است ، یک یا دو بار در خط اول مقاله خود به یاد داشته باشید که باید برای خواننده کبد منطقی باشد ، و یک بار دیگر پاراگراف آخر شما باید کلمات کلیدی را در کلمه برچسب ، برچسب عنوان و همچنین در برچسب متا قرار دهید. شما همچنین باید یک توضیح متا بنویسید که به عنکبوت ها کمک کند صفحه شما را بنویسند و خوانندگان شما را فریب دهند تا روی پیوند شما در Google کلیک کنند. اگر متای توصیف ننویسید ، Google این کار را براساس محتوا برای شما انجام می دهد و اغلب برای خواننده کثیف و بی معنی است.

بسیاری از تکنیک ها و استراتژی ها در سئو وجود دارد که باید در نظر گرفته شود و من فقط زمینه را نوشتم. من آن را به عنوان یک دسته بندی SEO جستجو می کنم و به شما نشان می دهم که چگونه در پست های بعدی تلاش خود را تقویت کنید. امیدوارم از خواندن این مقاله و یادگیری سئو سایت لذت برده باشید. ممنون و به زودی می بینمت

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا