بازاریابی

سئو وردپرس – از قابلیت مشاهده آنلاین استفاده کنید

سئو وردپرس یک علم موشکی نیست ، اما نیاز به تجربه متوسط ​​و درک شیوه های سنتی سئو دارد. وردپرس CMS مورد علاقه من برای کار است زیرا اجازه می دهد تا هر صفحه از یک وب سایت با ایندکس پا کمتر نمایه شود. در اینجا چند نکته مهم برای بهبود سئو وب سایت شما آورده شده است.

1. نه WWW برخلاف WWW

دوست دارید وب سایت شما چگونه به نظر برسد؟ WWW (example.com) یا WWW (www example com) در داشبورد WP به تنظیمات> عمومی بروید ، مطمئن شوید نسخه ای که می خواهید نمایش داده شود تنظیم شده باشد. اگر قبلاً Google Webmaster Tools را برای خانه خود نصب نکرده اید ، توصیه می کنیم این کار را انجام دهید. و مطمئن شوید که چسبندگی شما نیز در آنجا تنظیم شده است.

2. بهبود عنوان صفحه برای SEO

صفحه عنوان صفحه شما یکی از مهمترین عوامل تعیین کننده دید موتورهای جستجو است. این عنوان “نام” پنجره یا پنجره ناوبری شده است. این همچنین اولین چیزی است که مردم در نتایج جستجو مشاهده می کنند ، پس از آن URL و یک قطعه یا شرح خلاصه صفحه است.

موتورهای جستجو به دو کلمه اول اهمیت زیادی می دهند ، بنابراین فراموش نکنید که کلمه کلیدی را در ابتدای عنوان صفحه نگه دارید. اگر پست قبلی من در مورد The New SEO را بخوانید ، به یاد خواهید آورد که توجه به این که چشم واقعاً داخل را چگونه می بیند بسیار مهم است. به لیستی از موتورهای جستجو بروید که با عبارت جستجوی شما مطابقت دارند.

3. بهینه سازی عنوان پست برای SEO

شما باید قبلاً افزونه ای برای بهینه سازی مقالات خود مانند SEO Platinum نصب کرده باشید. اینها به شما امکان می دهد عنوان و توضیحات هر مقاله را به راحتی تعریف کنید. هنگام نوشتن عنوان خود به دو نکته مهم توجه کنید

آ. عنوان همیشه باید حاوی کلمات کلیدی باشد که فکر می کنید مهمترین هستند ، منظور من این است. بهترین چیزی است که در ابتدای عنوان خود می خواهید.

ب اگر هدف شما افزایش دید برند شماست ، آن را در عنوان هر یک از پست های خود قرار دهید. به خاطر داشته باشید که توضیح عنوان فقط به 70 کاراکتر محدود می شود ، بنابراین خلاق باشید.

د بیشتر از همه ، سعی کنید مخاطبان خود را با عنوان خود “بفروشید”. این چیزی است که آنها در نتایج موتورهای جستجو مشاهده می کنند و می تواند تفاوت بین آنها در کلیک کردن روی مقاله شما از رقبای شما باشد.

ما نکات SEO بیشتری را در مقالات آینده از جمله موضوعاتی مانند نقشه سایت XML ، برجسته سازی نویسنده و استفاده از پیوندها در سراسر سایت خواهیم دید (به وبلاگ فکر کنید). در عین حال ، وقتی شروع به درک این موضوع می کنید که بهینه سازی وب سایت شما برای موتورهای جستجو باید در اولویت قرار گیرد ، باید از مزایای ترافیک بیشتر استفاده کنید!

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا