بازاریابی

سئو: نمایندگی ، داخلی یا خصوصی – چه چیزی برای تجارت من مناسب است؟

هر روز که می گذرد ، بازاریابی دیجیتال اهمیت بیشتری پیدا می کند. استارتاپ های کوچک و بزرگ در حال حرکت به سمت فضای بازاریابی دیجیتال هستند تا گردش مالی بیشتر و بازگشت سرمایه خود را به دست آورند.

بهینه سازی موتورهای جستجو یکی از ارکان اصلی بازاریابی آنلاین است که از کانال های دیگر از جمله بازاریابی ایمیلی ، PPC و موارد دیگر پشتیبانی می کند. بسیاری از شرکت ها از SEO بیشتر از بازاریابی ایمیلی یا PPC لذت می برند ، زیرا SEO در بلند مدت م effectiveثر است و ROI بهتری در مقایسه با بازاریابی ایمیلی ، PPC یا سایر استراتژی ها ارائه می دهد.

سئو یک سرمایه گذاری بلند مدت است. زمان آن فرا رسیده است که یک شرکت به استفاده شما از سئو توجه کند. راه های زیادی وجود دارد که می توانید SEO خود را انجام دهید: برون سپاری SEO خود ، استخدام یک آژانس SEO داخلی یا استخدام یک فریلنسر SEO.

یک تیم سئو داخلی استخدام کنید

سئو یک چیز ساده ، پیچیده و دشوار برای بدست آوردن رتبه ، امتیازات و ترافیک نیست ، شما باید یک تیم SEO اختصاصی داخلی داشته باشید که در زمینه های مربوطه مناسب باشد. داشتن یک تیم داخلی مزایای زیادی دارد زیرا تیم همیشه در مورد مسائل سایت است ، بنابراین هیچ مشکل اساسی وجود نخواهد داشت.

همچنین ، موتورهای جستجو و مسائل فنی را می توان از همان ابتدا قبل از بدتر شدن آنها تشخیص داد. داشتن یک تیم داخلی می تواند به شما در مشاغل آینده که ممکن است شرکت قصد دارد با آنها مشاغل خود را توسعه دهد ، مانند یک شرکت آزمایشی نمونه یا یک وب سایت خواهر ، کمک کند.

برون سپاری یک آژانس سئو

وقتی شرکتی بودجه کافی برای داشتن تیم سئو داخلی ندارد ، به احتمال زیاد گزینه ای که برای آنها باقی می ماند این است که سئو و نیازهای بازاریابی خود را به شخص ثالث و یک آژانس سئو بسپارند که م isثر است. یک آژانس SEO یک سازنده پیوند پولی ، تولید کننده محتوا و مدیر پروژه در تیم خود دارد و آنها با مشتریان مختلف در سراسر جهان کار می کنند.

ارسال کار SEO خود به یک آژانس سئو امکان پذیر است زیرا متخصصان آن حوزه کار شما را مدیریت خواهند کرد. شیوه کار SEO در کسب و کار پشت صحنه با تیم داخلی یکسان نیست ، زیرا افراد معمولاً می روند ، بنابراین افرادی که در گذشته برای شما کار می کردند دیگر کمتر احتمال دارد در آنجا کار کنند.

SEO مستقل استخدام کنید

افراد مستقل سئو نیز گزینه خوبی هستند ، اما آنها با چشم پشت کار نمی کنند یا در خانه کار نمی کنند. شما نه تنها پروژه SEO را به عهده می گیرید بلکه همیشه از تمام جنبه های آن مراقبت می کنید و تا حد زیادی مسئول راهنمایی بیشتر و ترافیک بیشتر به شرکت هستید.

اغلب ، افرادی که نمی خواهند با آژانس ها کار کنند یا یک تیم داخلی با SEO های مستقل کار می کنند ، زیرا پروژه های زیادی را بر عهده نمی گیرند و می توانند بیشتر از آژانس های SEO به شما گوش دهند. سئوی مستقل گرانتر از سئوی پشت صحنه است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا